BLUF: '07 Honda Accord 2.0 M/T Executive, Nighthawk Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BLUF: '07 Honda Accord 2.0 M/T Executive, Nighthawk Black

    Salut fanii Honda.
    De ieri, 19 Martie, sint fericitul posesor al automobilului din subiect.
    Am fost norocos ca am gasit cu interior tot negru !
    Prima impresie este extraordinara, e exact masina pe care o doream (si asteptam), corespunde perfect asteptarilor.
    Citesc acest forum de luni de zile (ceea ce am citit aici a contribuit la decizia mea intr-o anumita masura), din pacate am postat tocmai acum pt ca e-mail-ul de confirmare (de acceptare) nu a venit deloc. Azi insa am incercat sa vad daca totusi.... Si a mers
    Revin cu impresii dupa ce fac o calatorie mai lunga.
    I like Honda Accord

  • #2
    Felicitari si sa te bucuri de ea! artyman:

    Vrem si poze, nu uita :wink:
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Felicitari de achizitie, Bluf! Frumoasa culoare, poate vii duminica la intalnire sa ne-o prezinti!
      2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
      2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
      2000 Honda S2000 Berlina Black
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

      Comment


      • #4
        Felicitari pentru achizitie sa stapanesti sanatos si fara incidente
        Acord 2.2 140 Cp

        Comment


        • #5
          S-o stapanesti sanatos si s-o conduci cu placere artyman:
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • #6
            Multumesc mult pentru urari.
            Pana acum pare o masina super.
            Azi o sa ies sa vad cum merge pe autostrada (din constrangeri de timp foarte serioase nu am putut face asta pana acum).
            Singura problema nasoala pana acum (nu din vina mashinii ci probabil a mea) este ca stau cu emotzii sa nu mi-o zgarie sau loveasca cineva (avand in vedere ca traim unde traim).
            De asemenea in weekendul asta sper sa fac si niste poze decente pe care le voi posta aici, bineinteles .
            I like Honda Accord

            Comment


            • #7
              Felicitari pentru achizitie si sa o stapanesti sanatos.
              Stai linistit ca o sa iti treaca dupa primele 3 aparute din senin prin locuri nebanuite si ca ar fi expuse. La mine cea mai tare zgarietura este intre trapa si parbriz (deasupra capului meu) - arata de parca ar fi fost loz de razuit. Cand apare prima te doare inima, dar cu timpul incepi sa le ignori.
              Audi A6 Allroad
              Daca esti interesat da-mi de stire, daca nu, da de veste mai departe!

              Comment


              • #8
                Originally posted by razvantomescu
                Cand apare prima te doare imima, dar cu timpul incepi sa le ignori.
                Si apoi iti iei inima in dinti si o revospsesti. Si cand apare urmatoarea iar te doare inima. :lol:

                Serios acum si eu am "boala asta". dau o tura pe langa masina de fiecare data cand intru in ea. :lol: 8)
                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                sigpic

                Comment


                • #9
                  va salut.as dori si eu pe viitor(adica in toamna) sa imi iau un accord(momentan am o toyota care are numai 7 luni-deci ii cam noua masina dar nu are spriiint;si atunci pe vremea aia nu dispuneam de bani suficienti pt accord..desi ma gandeam la el..).si is in dilema care motorizare sa imi iau.m-as bucura enorm sa fiu ajutat de cunoscatori.in primul rand vreau forta:acceleratii puternice si nu top speed.tot ce vreau ii ca masina sa tasneasca cand apas acceleratia;sa imi bat joc de bmw-uri la sprinturi :lol: .deci ce motor mi-ati sugera din cele de pe accord?multumesc frumos.(ca si alternativa la sprinturi m-am gandit la un subaru forester 2,5xt-ul care ii nervos nevoie mare la sprinturi si ii mai pt drumurile noastre dar nu are eleganta si finetea unei honde si costa cu 10 000 e mai mult..ceea ce ii o "miica" difereenta).

                  Comment


                  • #10
                    Accord TYPE S :wink:
                    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                    Comment

                    Working...
                    X