NOLTY: '07 Honda Accord 2.0 M/T LS, Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bine ai venit, s-o stapanesti sanatos si voios. Cat despre interiorul bej mi se pare varianta ideala in combinatie cu o culoare inchisa, e mai greu de intretinut da merita. Mii de km fara probleme! artyman:
    '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
    '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

    Comment


    • #17
      Multumesc mult! Imi tot imaginez cum arata seara/noaptea interiorul cand descui masina 8) .
      2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
      2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
      2000 Honda S2000 Berlina Black
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

      Comment


      • #18
        Ceva frumos, asta mi-a placut si mie cand am vazut prima data mai ales ca se lumineaza toata masina
        '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
        '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

        Comment


        • #19
          Felicitari, moncher si sa vedem masina cat mai curand!
          If Honda built people, nobody would ever die.

          Comment


          • #20
            Cheers, mate! :wink:
            2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
            2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
            2000 Honda S2000 Berlina Black
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

            Comment


            • #21
              Felicitari pentru achizitie si te asteptam cu impresii de condus dupa ce-ti va veni masina. Sunt convins ca o sa-ti placa, iar interiorul bej este destul de rezistent la murdarie. Poate nu chiar la fel ca si unul gri, dar cu siguranta muuult mai aspectuos.
              Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

              La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

              Comment


              • #22
                si tu esti la fel ca mine. Cam de o luna nu mai sunt bun de nimic. Sunt praf si la servici. Ma uit toata ziua la celeasi mesaje de pe forum pe care le-am mai citit de vreo 3 ori. Maine imi voi lua si eu masina mult asteptata. Din fericire pt mine chinul se va incheia. Succes si sa te bucuri de ea.
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Pepelea/

                Comment


                • #23
                  Hmmm... sa inteleg ca scoti Sonata la vanzare? Nu, nu sunt interesat... era doar o intrebare.
                  Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                  La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                  Comment


                  • #24
                    da, o vand. E faina masina, dar de accor m-am indragostit. Si pt mine e tot un fel de cadou. Pe 30 implinesc 25 de ani. Numai ca eu mi l-am facut singur.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Pepelea/

                    Comment


                    • #25
                      @ pepelea [/quote] si tu esti la fel ca mine. Cam de o luna nu mai sunt bun de nimic. Sunt praf si la servici. Ma uit toata ziua la celeasi mesaje de pe forum pe care le-am mai citit de vreo 3 ori.

                      ahahaaaa, asa e! cum prind un moment liber, cum intru pe forum. da, se intampla sa mai recitesc din mesaje :lol:

                      Pe 30 implinesc 25 de ani. Numai ca eu mi l-am facut singur.

                      :lol: ce sa-i faci, nimeni nu e perfect :wink:


                      @ accord4ever Multumesc de incurajari! Cred ca o sa-mi placa interiorul si sper sa reziste bine in timp.

                      @ all Va multumesc mult, nu ma asteptam sa ajung pana seara la pagina a 2-a


                      ... si uite-asa a mai trecut o zi ...
                      2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                      2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                      2000 Honda S2000 Berlina Black
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ati
                        nolty, iti urez sa te bucuri de ea si sa o stapaniti cu placere.
                        In orice caz super nevasta :wink:
                        super!!sa o stapanesti sanatos!pe masina!sotia sigur a stiut sa-ti multumeasca.welcome to the club si daca e neagra.....pot sa iti dau ceva sfaturi! artyman:
                        pt vacante accordul e calr alegerea perfecta!btw:un singur logan am vazut vara asta in italia.erai tu? :wink:.oricum il vei uita repede!!!!!
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                        Comment


                        • #27
                          Multumesc Razvan! Sigur voi avea intrebari privitoare la intretinerea masinii. Am inteles printre altele ca vopseaua/lacul se zgarie repede.
                          Nu eram eu in Italia vara asta, am fost anul trecut. Vara asta am mers pana in Antalya, 1700 Km one way (cam 22 de ore).
                          2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                          2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                          2000 Honda S2000 Berlina Black
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by nolty
                            Multumesc Razvan! Sigur voi avea intrebari privitoare la intretinerea masinii. Am inteles printre altele ca vopseaua/lacul se zgarie repede.
                            Nu eram eu in Italia vara asta, am fost anul trecut. Vara asta am mers pana in Antalya, 1700 Km one way (cam 22 de ore).
                            foarte repede se zgarie!vb pe pm mai multe legat de asta si iti voi da vate-va sfaturi si solutii.22 de ore 1700 km!uita recordul asta!cu accordul am facut iasi-riminni 23h adica 2300 km!e beton la drum!!amicul cu audi se uita la mine si nu intelegea de ce nu sunt praf de oboseala ca si el!si el mai facuse drumul asta!!!in rest te las sa descoperi tu masina!daca e diesel ai sa ai consum extra pt un motor de 2.2.daca e benzina e....I-VTEC!!!!!! :wink:
                            ex CL7 AT 2006
                            CN1 Sport 2005
                            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                            Comment


                            • #29
                              E i-VTEC! :lol:
                              2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                              2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                              2000 Honda S2000 Berlina Black
                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                              Comment


                              • #30
                                Am uitat sa-ti zic, pt cateva zile am stat cu Honda ta pe desktop! :P E drept ca era inconjurata de inca doua frumuseti, dar parca tot neagra e mai frumoasa!
                                Si sa nu uit, imi plac jantele!
                                2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                                2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                                2000 Honda S2000 Berlina Black
                                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                                Comment

                                Working...
                                X