Polish Sibiu: '08 Honda Accord Type S 2.4 i-VTEC M/T, Dark Mocha Metallic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .....................
    Polish Sibiu
    Senior Member
    Last edited by Polish Sibiu; 22-12-18, 19:41.

    Comment


    • ......................................
      Polish Sibiu
      Senior Member
      Last edited by Polish Sibiu; 22-12-18, 19:41.

      Comment


      • Vreau si eu o poza frontala cu motorul!!!

        Comment



        • closed

          Comment


          • Eu cred ca te pripesti!

            Comment


            • hmm..nu ma cunosti live..din pacate...avem catelusi multi care latra dupa tastatura.....sa mai puna si altii poze...e tara plina de ingineri..eu i-am explicat la UDO...in primavara...niste treburi...dar daca nu are sange in instalatie ..asta e...

              Comment


              • Unde a disparut ultima poza?

                Comment


                • Lasă că pune pensionaru poze...ca oricum nu are ce face toata ziua ..afara nu iasă ca e zăpada ..are timp hahaha

                  Comment


                  • Am pierdut ceva???!!!???!?...ca nu prea inteleg mare lucru!!!!

                    Comment


                    • Chiar, unde-s pozele?

                      Comment


                      • Păcat .....šŸ˜ž


                        Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

                        neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

                        Comment


                        • Da, pacat pentru cei care puteau obtine informatii in dorinta lor de a si intretine si imbunatati masinile.
                          Nu ma amestec in treburile interne si nici nu tin partea nimanui,dar cu putin tact lucrurile puteau fi rezolvate intr un mod elegant.
                          Legionaru'
                          Senior Member
                          Last edited by Legionaru'; 23-12-18, 15:09.

                          Comment


                          • Asta e ...asa se īntāmplă dacă ai vechime pe forum si ai 10 mii de posturi cu eficiența ZERO fără a aduce un aport consistent de informații ..si scrii doar la rubrica uleiuri...ca ce bun e uleiul ala..ca ala e bun l am testat eu .... ca lubrefiaza etc....dar tu de unde sti domu' profesor?! Lucrezi in fabrica la castrol..ai acces la informații in parametrii de testare...fi serios ....doar vorbe'n vānt. ...iar un lucru sa fie clar pentru toată lumea...nu sunt un EL dorado....dar pe munca mea si materialele mele nu e nimeni stăpān. .si nu sunt obligat să dau nimănui explicatii .....iar dacă s au simțit unii ciobani. .păi sa se bucure...ca ciobanii au bani...de altfel puteam sa zic : cei care au masina pe gaz sunt țărani ...Asta nu inseamna ca si ești țăran....ca te simți tu...Asta e alta problemă. .sper sa se facă diferența īntre sefi si șefuleți...vad ca unii dau ordine si alții pun materiale. .pe mine personal nu mă ajută forumul asta in munca de detailing...motiv pentru care....cui nu ii convine....DELET Baby my user...

                            Comment


                            • eu apreciez posturile tale si mi se par utile unele si interesante toate
                              dar pe forumul asta au fost de-a lungul timpului multe situatii care s-au inflamat de la expresii prea colocviale
                              si de aceea exista o politica de toleranta foarte scazuta la limbajul deplasat
                              ai putea sa incerci sa intelegi si tu asta si sa mergi mai departe cu activitatea ta aici, care e faina
                              sau daca te superi si iti iei jucariile si pleci, fa-o
                              posturi de ventilare si "ranting" ca cele de mai sus insa nu au nici un rol constructiv
                              "Ethics. That's always so inconvenient."
                              Cal Lightman

                              Comment


                              • Vedem ce zice UDO ... habar nu au unele persoane ce īnseamnă să te tot oprești in timpul lucrului să tot faci poze și cāt de greu este ...si pentru ce ?! .... doar nu am semnat contract cu hondafan ...regulament ?! Care ?! Care nu există sau care nu este respectat de cei cu stele pe umăr. .și e respectat de useri simpli....ca, dacă comentezi el iti da ban..suspendare...păi stai ca aici nu suntem la instanță...suntem pe un forum auto....

                                Comment

                                Working...
                                X