Prezentari Honda in whp.ro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezentari Honda in whp.ro

    In revista WHP puteti urmari lunar cel putin 1 Honda! Numarul actual are articole cu masini precum: CRX B16a Sir2, Civic EG6, S2000 Turbo . Numarul 4 care urmeaza a fi lansat in interval de 2saptamani va contine de asemenea un numar de 3 Honde! Dar nu va spunem inca despre ce e vorba. Asteptam critici din partea voastra si sugestii de imbunatatire a revistei. Daca va place ceea ce facem va invitam sa aratati si prietenilor vostri.
    Revista poate fi citita online la : www.whp.ro
    Iar pozele din revista pot fi descarcate la: Numarul 3: http://www.tuninggarage.ro/forum/WHP...2010-f136.html

    Numarul 2:http://www.tuninggarage.ro/forum/WHP...-2010-f94.html

    De asemenea,in curand va fi disponibil si un sistem prin care pot fi vizionate numerele anterioare ale revistei. Stay tuned!
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 11-05-10, 10:40.
    www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

  • #2
    Originally posted by dragos1989 View Post
    De asemenea,in curand va fi disponibil si un sistem prin care pot fi vizionate numerele anterioare ale revistei. Stay tuned!
    Am citit primul numar si numarul 3, dar cu 2-ul... asa ca spor la imbunatatiri.
    The things you are scared of, are usually the most worth while...
    If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

    Comment


    • #3
      Dragos unde gasim tata revista in realitate??
      ....

      Comment


      • #4
        Originally posted by Corbu' View Post
        Am citit primul numar si numarul 3, dar cu 2-ul... asa ca spor la imbunatatiri.
        Adica ai citit numarul 1 cu Porschele Alb YKY pe coperta,si numarul acesta cu S14-le de drift. Nu am inteles exact,nu ti-a placut numarul 2? Fii mai explicit,ca nu ne deranjeaza criticile Numarul 2 am crezut ca e un hit,mai ales cu cele 2 GTR-uri,cu 350z-ul Veilside, Megane-ul RS,interviu cu Titi Aur,interviu cu Florica despre curse de strada...


        2. Revista momentan este doar online datorita costului urias de printing. Daca se ofera cineva sa ne sponsorizeze
        3.Daca cineva doreste publicitate in cadrul revistei,pe paginile unde scrie PARKED COMMERCIAL SPACE ,PM me si discutam mai multe.
        www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

        Comment


        • #5
          Pai ziceai ca dezvoltati un sistem sa se poata vedea si numerele anterioare.
          Eu am spus ca am prins numarul 1 si 3, 2-ul am uitat sa-l vad si dupa ce am citit 3-ul, vroiam sa-l vad si pe cel anterior.
          Spor la treaba, pana acum e interesanta revista.
          The things you are scared of, are usually the most worth while...
          If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

          Comment


          • #6
            Foarte interesanta revista, pozele sunt chiar bune cine le face le face bine , dar va rog puneti un sistem de galerie de poze, sa nu se mai deschida fiecare poza in fereastra noua, sa pot sa dau next previos.
            Honda Accord 2006 2.0 ES

            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

            Comment


            • #7
              Nu contine Honde,dar este o editie speciala dedicata festivalului VAG din Austria, Worthersee. 200 de pagini de calitate- poze si text! www.whp.ro
              www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

              Comment


              • #8
                Apoi cu festivale VAG pe aici nu o sa iti faci prea multi prieteni!
                L.E. E frumusel formatul ales de voi, iar fosnaitul ala de coala de hartie cand dai pagina m-a dat pe spate. Chiar am uitat ca rasfoiesc o revista pe PC.
                La capitolul design, respect. Continutul insa nu ma convinge de prea multe.

                Comment


                • #9
                  Poze cu Honde si nu numai la Drag Racing Alexeni, unde a participat si Mircea cu FN2, si Giany cu CRX, si 3 Civicuri generatia a 4a ! http://www.tuninggarage.ro/forum/GAL...pa-1-t972.html
                  www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                  Comment


                  • #10
                    Incepand de astazi puteti citi si numerele 2 si 3 ale revistei, accesand sectiunea Colectie si numarul pe care doriti sa-l cititi. Cat de curand va fi disponibil si primul numar. www.whp.ro
                    www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                    Comment


                    • #11
                      Gata! Dupa multa munca este gata si cel mai nou numar al revistei care contine:
                      Honda Civic EK ; Honda Accord Sports Tourer, Honda Civic KILLER BEE! ; Honda Civic Type R FN2 Drivetest ; 2 x Mitsubishi Evo 6 500+ HP , Audi S2 1000+HP , Interviuri cu domnii Eduard Stan si Sebastian Sandu, Subaru Impreza STI terorizeaza strazile din Bucuresti cu Antilag! BMW M5 + Frumoasa Andra Dima! Peugeot 406 coupe Settant Ani + O frumoasa blonda! si O Dacia 1410 -1300 sport !! Cititi acum pe www.whp.ro !!! Si daca v-a placut spuneti-le si prietenilor! In curand si toate pozele la high resolution!
                      www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                      Comment


                      • #12
                        interesanta revista
                        am ajuns la o concluzie
                        vreau neaparat un cabrio ....


                        Comment


                        • #13
                          revista asta chiar merita hartie si cerneala....multa bafta va doresc. sper sa apuc s-o iau din raft
                          HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                          HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                          vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                          KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                          Comment


                          • #14
                            Ca sa va faceti o idee despre masinile din revista,pun aici linkuri cu cateva dintre ele:

                            Civic Killer Bee vs Cea mai rapida masina din Romania pe 402:
                            YouTube - Honda Civic Petronas (red rocket) vs Porsche 911 turbo Drag Racing Kiskunlachaza 2010

                            Audi S2 pe vremea cand avea DOAR 823 de cai, acum avand peste 1000:
                            YouTube - 823 HP @ 1050 Nm Audi S2 V8 Biturbo - THE BEAST! - Istvan Farkas

                            Mitsu Evo 6 TME (cel rosu din revista)
                            YouTube - Tomei EVO 2.3 L stroker acceleration

                            Subaru WRX STI (cel demonic :P)
                            YouTube - DSC00057.3gp
                            YouTube - Subaru Wrx STI - POLE POSITION RACERS

                            Have fun! PS: Daca se ofera cineva drept sponsor, o sa apara si in varianta print
                            www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                            Comment


                            • #15
                              Pozele la dimensiune mare aici:
                              http://www.tuninggarage.ro/forum/WHP...2010-f141.html

                              Astept comentarii!
                              www.whp.ro - Revista adevaratilor pasionati de tuning si automobile!

                              Comment

                              Working...
                              X