Honda Trading România - importator oficial

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar cine a zis ca trebuie sa fie gratis? Crezi ca fanii BMW sau VW primesc ceva pe gratis?
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

    Comment


    • Da' de ce nu ? Reluam tema...noi am platit inainte, am primit mancarea, dar fara furculita, ne-au lasat sa mancam cu mana, nu-i frumos,...daca primesti si furculita intr-un tarziu( fara costuri suplimentare ), parca s-a mai "dres busuiocul", nu stie nimeni cum va veni, daca va veni... Navi gratis/contracost, inducerea ideii de plata nu e binevenita !!
      PS1: Eu nici acum, dupa 2 ani, n-am primit al doilea DVD de la Navi cu vestul Europei, l-au ratacit, dar n-am mai comentat !
      PS2: Nu ma intereseaza inca fanii BMW; VW never !
      WillyCR-VFAN
      Senior Member
      Last edited by WillyCR-VFAN; 25-12-10, 00:58.
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • Pana nu o sa le trimit acel chestionar post vanzare probabil ca nu o sa vad "cadoul ".

        Comment


        • Doar asa merge
          Cadoul il primesti prin curier dupa ce le trimiti chestionarul completat.
          Power of dreams, indeed!
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/LSD

          Comment


          • Originally posted by Mirobo View Post
            Pana nu o sa le trimit acel chestionar post vanzare probabil ca nu o sa vad "cadoul ".
            Si totusi, ce cadou ai de primit ? Roti de iarna, revizii moca, vreo navi cu ventuza-n geam...ne-ai facut curiosi !
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • Breloc?
              2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
              2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
              2000 Honda S2000 Berlina Black
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

              Comment


              • Eu am primit un breloc lanterna cu asimo
                Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
                Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
                1000 Locuri de vizitat in Romania

                Comment


                • Frumos, cand te plictisesti de el suna un prieten, daca-l pierzi sa ne spui zona aproximativa unde l-ai pierdut !
                  Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                  "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                  Comment


                  • Este vorba despre un breloc, care are o tablita pe care este scris cu rosu Honda Racing. Na ca am distrus suspansul Trebuie sa trimiti chestionarul (este jenant realizat si nu exprima nimic) sa astepti 2-3 zile sa dai un telefon si apoi primesti Cadoul
                    Sa nu furi, sa ai onoare.

                    Comment


                    • M-am "linistit" de tot, ma gandeam-sa vezi fericire pe capul unor proaspeti hondari impresionati cu surprize placute, suntem in tara asta, cred ca-i blestemata, minuni mai rar, noroc ca mai exista un Asko, de pilda, cand intri esti in Japonia, cand iesi ti-a "mutat nasul" imediat aerul de Romania, e trist !!
                      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                      Comment


                      • Willy, acuma chiar Japonia nu e :P ca am intrat si eu. Adevarat, e peste chestia care-ti rupe nasul afara (Romania) dar sa zici... Japonia

                        Asko e cel mai profesionist dealer Honda de la noi, o spun eu, care am lucrat in cadrul unui dealer si-am vazut multi altii, dar nu exista dealer Honda in Romania, care sa se compara cu cei din Europa de vest, mai ales Anglia.

                        Asta nu din vina celor de la Asko, ei fac totul cat pot de bine, ci din cauza pietei slabe, motiv pentru care Honda nu-si bate prea mult capul cu marketingul si fidelizarea clientilor est-europeni.
                        sigpic
                        Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

                        Comment


                        • Ai si tu dreptate, am fost pe-afara si chiar n-avem, in general, nicio legatura cu aia, dar Asko se aproprie mult, atat cat se poate, doar nu e chiar de capul lui. Cand HTR va fi multumita de ceea ce se intampla pe-aici, probabil si noi, clientii, vom fi mult mai multumiti. Comparatia cu Japonia a fost putin fortata, dar sincer, cand am fost invitati la Asimo, in mai, asta a fost senzatia mea, ca ma aflu pt putin timp in Japonia, nu-mi venea sa mai ies de-acolo..organizare ireprosabila, profesionalism, etc..... chiar in noaptea anterioara imi furasera capacele la genti....era prea mare antiteza. Sper in urmatorii ani sa vizitez Japonia si sediul HONDA, daca ajung, probabil imi voi reveni in cativa ani, am prieteni in State si in Canada, care s-au intors din Japonia socati, parca vizitasera alta galaxie....asta e, noi ne "ducem crucea" pe-aici, in continuare, ....daca eram mai tanar , cine stie... !!
                          WillyCR-VFAN
                          Senior Member
                          Last edited by WillyCR-VFAN; 26-12-10, 09:50.
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • Daca este vorba de un breloc , asa cum zice Alejandro, impresiile pre si post vanzare vor ramane o necunoscuta pentru cei de la HTR.
                            Acum imi aduc aminte ca aceleasi intrebari mi-au fost adresate telefonic de dealerul din Iasi.
                            Asi putea spune ca mai frumos sau purtat cei de la ATI,respectiv Relu,care m-a tinut tot timpul la curent cu informatiile necesare mie.Tenacitatea lui de a vinde s-a materializat ,cei drept cu cateva luni intarziere,dar "mai bine un Accord decat un Civic" ar spune omul de vanzari!
                            Sa-si intreaca oare discipolul maestrul?

                            Comment


                            • Si totusi ce alte cadouri mai doriti? Eu am primit atunci cand am cumparat masina o camera video de la HTR. Unii au primit un TV LCD sau o camera foto. Astea nu sunt cadouri sau ce sunt. Prezenta lui Asimo in Romania eu consider ca este tot o forma de respect fata de clientii Honda. Din pacate HTR nu are legatura cu clientii in mod direct, pentru ei clienti sunt dealeri, noi suntem clientii dealerilor.

                              Inainte sa tragem concluzii gresite e bine sa ne uitam putin si in jurul nostru.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                              Comment


                              • Atunci cand vrei sa oferi un cadou cuiva nu-l conditionezi.Sper ca opinia mea sa fie pertinenta.

                                Comment

                                Working...
                                X