Intalnirea Nationala Hondafan 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hanul Dracula (daca-i vorba de http://www.dracul.ro/hanul_dracula_danes.html) este neincapator (21 locuri).
    Din cele doua ramase votez cu Grand Hotel Perla Ciucasului Tărlungeni.
    ex. Accord CL7 Executive 2,0 M/T Arctic Blue Pearl

    Comment


    • #92
      Pensiune + Centru ecvestru
      Am mai fost acolo, merita si avem loc destul
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • #93
        Daca ati mai fost e clar ca e OK, raman totusi la optiunea deja exprimata.
        ex. Accord CL7 Executive 2,0 M/T Arctic Blue Pearl

        Comment


        • #94
          Originally posted by ramm View Post
          Pensiune + Centru ecvestru
          Am mai fost acolo, merita si avem loc destul
          Eu una sunt pentru Danes
          ....
          Le VTEC est une philosophie de vie
          Le VTEC permet une érection sans viagra
          Le VTEC n'a pas besoin de turbo
          ....

          Comment


          • #95
            Daness clar ! Drumul pana acolo e misto, iar locatia in sine este superba ! Am mai fost de 3 ori personal
            Honda Civic Type R '08

            Comment


            • #96
              cazare de grup

              cel mai bine ar fi ca cei care organizeaza sa negocieze si sa inchirieze mai multe solutii de cazare pentru negocieri de

              Comment


              • #97
                Originally posted by daniel grigore View Post
                cel mai bine ar fi ca cei care organizeaza sa negocieze si sa inchirieze mai multe solutii de cazare pentru negocieri de
                Asta ce-a vrut sa fie ?
                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                My cars:

                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                Comment


                • #98
                  Originally posted by KMR View Post
                  Asta ce-a vrut sa fie ?
                  Prima postare pe forum...
                  Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by agh View Post
                    Daness clar ! Drumul pana acolo e misto, iar locatia in sine este superba ! Am mai fost de 3 ori personal
                    nu am o activitate prea laborioasa pe acest forum, pot doar sa-mi exprim parerea vis -a-vis de Danes, am participt acolo la 4 intalniri nationale a unui alt forum; conditiile de cazare sunt foarte bune, masa excelenta dar am avut surpriza ca la ultima intalnire (aveam crama numai a noastra) sa fim "invitati" a incheiem si asta in jurul orei 1 noaptea pe motiv ca o anume "doamna" care era invitata la un botez/nunta nu am habar se simtise deranjata de noi, asta a fost am facut urmatoarea intalnire in alta locatie; doresc sa spun ca anterioarele au decurs fara nici un fel de probleme.

                    Va propun o locatie, poate mai bizara
                    http://www.arsenalpark.ro/
                    Honda Accord 2.0 S E 155 HP

                    Comment


                    • Studiem o locatie foarte buna care sa indeplineasca toate conditiile pentru o intalnire de nota 10. Revenim cu informatii in curand
                      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                      2 roti

                      Comment


                      • Aresenal park rulz. Poate se intampla si noua achizitie de HND pana atunci. Chiar, cand e propusa intalnirea?
                        Honda Civic 5D MY2012 1.8 A/T Polished Metal Metallic

                        www.aikibudo.ro
                        www.facebook.com/aikido.sakura

                        Comment


                        • Link vot
                          Sper ca in doua saptamani sa avem si locul, precum si data stabilita ca sa stie fiecare cum isi face programul. Daca vom avea disponibil un anumit loc, sa va pregatiti pentru un consum mare de combustibil si schimb de frane
                          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                          2 roti

                          Comment


                          • Eu unul sper sa fie drumul ok, ca din Iasi pana oriunde se va tine, sunt aproximativ 4-500 km, daca prind si un drum rau fac 10 ore )

                            Comment


                            • Bah sa nu faceti pe la Prejmer ca e mic circuitul ala, e de karturi nu de masini
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                              Comment


                              • @Denis: nu faci atat si drumul este bun din Iasi
                                @Adi: niet Prejmer
                                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                                2 roti

                                Comment

                                Working...
                                X