Masa festiva - 2 ani de Hondafan!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa festiva - 2 ani de Hondafan!

    Ce spuneti de o intalnire speciala, o masa festiva la un restaurant, undeva in jurul datei de 1-2 decembrie?

    Hondafan face 2 ani si eu zic ca n-ar strica sa celebram acest moment printr-o iesire in 'gasca'.

    Astept eventuale propuneri pentru locatie, o sa ma gandesc si eu.

    Sambata, 2 decembrie, v-ar conveni?

  • #2
    Eu sunt pro...desi nu sunt de doi ani in HondaFan
    Data de 2 e ok pt mine
    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
    ex - 1986 Honda MT5
    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
    ex - 2001 Honda Civic Type-R
    ex - 2007 Honda Jazz

    Comment


    • #3
      Daca sunt in Bucuresti la aceea data ma fac prezent si eu.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #4
        Subscriu, mi se pare o idee foarte buna. Sper sa fie prezenta ridicata!
        artyman:
        Accord 2.0 A/T ES

        Comment


        • #5
          Veniti pe 1 dec. la Mac :-)? Ii fac ziua lui fi-mio, il cheama Andrei si pe 30 e Sf. Andrei.

          Getting serious, e devreme sa confirm, o sa revin.
          Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
          Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

          Comment


          • #6
            si eu sunt pentru.
            daca ma cazneam putin eram si eu de la inceputurile acestui site. imi mai trebuiau vreo 4 luni.

            PS. care este istoria acestui site? cine a fost cu ideea si cine a contribuit la asta. banuiesc cine dar vreau sa stiu sigur. bogdane daca consideri ca este nevoi deschide un nou subiect cu aceasta tema
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • #7
              daca veniti in iasi, fac eu cinste la McD :lol:
              2006 Accord CL7 2.0 MT

              Comment


              • #8
                Originally posted by cryo
                daca veniti in iasi, fac eu cinste la McD :lol:
                eu inchiriez pub 25, prietenii stiu de ce :wink:

                Comment


                • #9
                  pai... putem face si in Iasi, pe aceeasi data :wink:
                  Facem un duplex, ca si-asa sunt la moda :lol:
                  2006 Accord CL7 2.0 MT

                  Comment


                  • #10
                    Nu stiu cati or sa raspunda invitatiei la Iasi. Hai sa lasam Iasi-ul pt primavara. :wink:
                    Ar fi fost frumos daca ar fi raspuns si Udo invitatiei. El este initiatorul acestui site/forum.

                    Comment


                    • #11
                      Bogdan, ma refeream ca si cei din Iasi ar putea face, pe aceeasi data, o chestie similara.... nu implica venirea celorlalti din alte colturi de tzara (desi nu i-ar alunga nimeni in caz de...)

                      Sa vedem, sa discutam... ar fi faina o socializare de-asta, deoarece, din pacate, desi numarul de posesori din Iasi a crescut, "nucleul" celor care se mai aduna la o bere, la un pub, ramane cam constant (cu mici exceptii). N-ar strica sa mai vedem si niste fetze noi ...
                      2006 Accord CL7 2.0 MT

                      Comment


                      • #12
                        Eu ma bag la un IASI ca si asa ma ameninta Ati cu PUB 25-ul ala. Daca danseaza fetele pe masa ... vin cu avionul.
                        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Doc
                          Eu ma bag la un IASI ca si asa ma ameninta Ati cu PUB 25-ul ala. Daca danseaza fetele pe masa ... vin cu avionul.
                          da bine si o honda la fete :wink:

                          Comment


                          • #14
                            Da, dar un avion da si mai bine :lol: Isi lasa cheile de la avion pe masa, asa, ostentativ :wink:
                            Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
                            Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

                            Comment


                            • #15
                              Domnilor, gluma gluma dar unde facem? Si cand? Ca trebe sa ma pregatesc o leaca artyman:

                              Bafta!
                              Accord 2.0 A/T ES

                              Comment

                              Working...
                              X