Stickere sau flyere Hondafan pe masini?

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Stickere sau flyere Hondafan pe masini?

De ce nu trimiteti voi cateva stikere la Carpati Motor si ma asigur eu ca cei (clientii) care vor accepta sa aibe pe masina un stiker "honda fan" sa-l aibe ?

Lucrezi la Carpati Motors?

Comment

Si eu as zice ca am putea sa mai punem flyere pe masinile (evident Honda) pe care le vedem pe strada. Totusi, sunt destul de multe Honde in Bucuresti, dar pe site posteaza aceeasi cativa, iar la intalniri vin numai cativa din acesti cativa. Probabil ca multi habar nu au de forumul Hondafan, dar cred ca daca i-am pune un biletel prin care ne anuntam existenta, s-ar schimba treaba.
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

Delphi, mie cand imi pune careva un afis pe masina iau foc. De ce sa incepem cu stangul relatia cu cei care nu posteaza aici?
        Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
        LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
        Accord 2006 2.0 ES M/T
        Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
        Raising money for...the third H

Comment

Jester, nu am spus ca sa i-l lipesc cu Super Glue ops: Sau te-ar deranja si un biletel politicos pus sub stergator care sa te informeze ca exista un forum al posesorilor de acelasi tip de masina ca si a ta?
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

well, daca o pui asa nu ma deranjeaza. Dei am prostul obicei sa ma uit pe parbriz dupa ce m-am urcat in masina.Si e o placere sa te dai jos pe ploaie sa dai jos hartia ca nu sterge bine stergatoru
            Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
            LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
            Accord 2006 2.0 ES M/T
            Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
            Raising money for...the third H

Comment

Originally posted by BogdanCTR
              Lucrezi la Carpati Motors?
              Bogdane, Vlad (ruffryder)e seful departamentului de logistica de la Carpati Motors, avea cont si inainte pe vlad dumitru dar vad ca nu posta pe el :wink:
              De toate masinile voastre el s-a ocupat de import si omologare daca a fost cazul. :lol:

Comment

Da Bogdan asa e , lucrez la Carpati Motor si dupa cum a spus si colegul meu de la Iasi , in ultimi 3 ani eu am importat toate Hondele .
                Majoritatea autoturismelor se livreaza de sub nasul meu si de aia am crezut ca ar fi o idee buna sa am ceva stikere aici . :lol:

Comment

Ruffy, fi bine venit aici!
                  Bogdan are destule stickere, deci deocamdata se pot folosi acestea in loc de flyere, cine stie, poate unul altul il va pastra si-l va si lipi.
                  HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

eu zic ca ar fi o idee super buna eu oricum mai claxonez la alte honde care le vad prin oras si nu ar strica niste stickere puse pe masini eu de exemplu inca nu am sticker ca de cand ma minte Bogdan ca imi da... cred ca tre sa il impusc ca alta solutie nu am!
                    Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"how to make it in zi undistry or life"

Comment

si eu ma claxonez hondele pe care le vad si uneori cand traficul e degajat mi se pare dragut ca primesti flashuri inapoi sau te saluta si ei :P

cred ca am sa fac niste flyere si o sa le pun in geam cand vad vreo honda cum "doarme" pe marginea drumului 8)
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

eu am impartit deja vre-o 2 stickere (puse sub stergator, nu lipite :lol: ) la vre-o 2 honde gasite pe marginea drumului. Insa...rezultatele nu le cunosc...

Sunt si multi posesori pe care nu-i entuziasmeaza ideea unei "socializari" cu altii... desi tineri si pasionati de masinutza lor...
                        2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Originally posted by jester
                          well, daca o pui asa nu ma deranjeaza. Dei am prostul obicei sa ma uit pe parbriz dupa ce m-am urcat in masina.Si e o placere sa te dai jos pe ploaie sa dai jos hartia ca nu sterge bine stergatoru
                          ops: Normal ca asa ma gandeam. Am ajuns la concluzia ca noi suntem cei mai civilizati oameni Normal ca daca as gasi vreun ceva lipit pe masina mea m-as duce dupa aia sa le sparg capul :gib:

@Ruffryder: da, cred ca daca li s-ar distribui niste stickere noilor posesori de Honde, ar fi o idee buna. Poate unii nu le-ar pune pe masina, dar altii credca da.

Comment

Vlad, atunci trebuie sa ne intalnim neaparat sa-ti dau niste stickere. :wink: Vorbim pe PM.
                            Tom, cred ca tie trebuie sa ti le trimit prin Cargus, de cate ori nu v-am stresat sa veniti la intalniri sa va dau stickere.

Comment

Originally posted by BogdanCTR
                              Tom, cred ca tie trebuie sa ti le trimit prin Cargus, de cate ori nu v-am stresat sa veniti la intalniri sa va dau stickere.
                              hai ca am fost si noi cand nu era nimeni altcineva la intalniri
                              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

Working...
                              X