Gratarul de sfarsit de vara - 10 septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gratarul de sfarsit de vara - 10 septembrie

Cred ca e timpul sa 'bagam' un gratar cu ocazia apropierii sfarsitului de sezon estival. Sa comemoram tragicul moment al inceputului disparitiei fustitelor scurte la fete si apropierea unui alt moment de suferinta care va mai gatui din avantul masinilor noastre, incaltarea cu pneuri de iarna. Hmm, mai era ceva de comemorat? Aaahh, da, era sa uit...pe langa toate astea, si faptul ca impartasim pasiunea pentru Honda. :lol:

Deci, cand, unde, cati?

Incepem cu propuneri de data. Eu zic, pe 10 septembrie, duminica. Voi?

n/a

Bogdane nu sar putea cu un weekend mai repede sau un weekend dupa 10 sept ca atunci eu nam cum sa vin si chiar vreau sa vin ca nu neam mai vazut de un car de vreme. merci!
    Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"how to make it in zi undistry or life"

Comment

pe 16 sept am o nunta, sa nu il puneti cumva in ziua aia ca ma supar.

pana acum 10 e ok pt mine, si chiar si cu un weekend mai devreme, cum poate Tom.
      Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
      LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
      Accord 2006 2.0 ES M/T
      Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
      Raising money for...the third H

Comment

pe 16 sept am si eu o nunta, m-ar interesa o intalnire duminica pe 10 sept. As veni si cu juniorii, sunt pe calea cea dreapta ca fani Honda
        Accord 2.0i LS 2006/MT Arctic Blue

Comment

Cu un weekend inainte lucrez si sambata si duminica. Asa ca, eu pot ori pe 10, ori weekend-ul de saptamana asta, dar ar fi prea din scurt si mi-am facut deja planuri. Tom, chiar nu poti pe 10? :?

Comment

n/a

Nu prea o sa putem Bogdane nici eu nici Achim. detalii PM.
            Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"how to make it in zi undistry or life"

Comment

Pe 10 pot si eu. Si cu ceva sfortati, chiar si pe 3.

Bye,
              Cristi
              Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
              Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

Comment

Tom, am primit PM-ul. Ce sa zic...din cate vezi, restul lumii ar cam putea pe 10. Hai duminica asta, tu si Achim, si mai vorbim la o pizza. :wink:

In rest, mai astept confirmari. In principiu, daca se mai anunta ok-uri, ramane asa. Sa vedem ce-o fi si cu vreme asta. :?

Comment

intrebare ... dc nu incercam sa facem ceva mai smeker
                  ne strangem intr`o duminica diminetza ... mergem pana la mare ( poze...filme pe autostrada) ... stam pe acolo ce stam...si seara ne intoarcem...

ideea e sa fim multi ... ca sa iasa frumos :P ... pe la jumatatea lui septembrie ar fi bine...din cate am inteles valul de caldura o sa se prelungeasca pana pe la sfarsitul lui septembrie ....
                  Drive by Music

Comment

eu pe 10 septembrie pot ajunge. pe 16 nu pot ca am o nunta la care trebuie sa ajung. ce sa-i faci, e sezonul nuntilor
                    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Comment

Blowwind, unii mai au si servici, familie, probleme, catel, purcel, etc. si, oricum, ar fi inutil atata drum doar ca sa ne ducem la mare si sa ne intoarcem in aceeasi zi. Daca era un weekend, mai ziceam...asa, nu prindem nici macar o noapte.
                      Ramane gratarul, dupa care, mai inspre iarna, cand o da zapada, poate iesim la un weekend de ski, snowboard, sanius, etc. :wink:
                      Vad ca din ce in ce mai multa lume confirma pe 10. Mai asteptam cateva confirmari si derulam actiunea. 8)

Comment

Originally posted by BogdanCTR
                        Tom, am primit PM-ul. Ce sa zic...din cate vezi, restul lumii ar cam putea pe 10. Hai duminica asta, tu si Achim, si mai vorbim la o pizza. :wink:
                        done that vbim si stabilim exact... poate totusi ajungem si noi dak nu suntem prea "obositi" :P
                        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

Va astept. :wink: Imi spuneti, daca e, vin si va culeg. :lol:

Comment

Mai astept confirmari. In principiu, ramane pe 10. Sper sa avem parte si de vreme ok. :?

Comment

Cei care au confirmat, va rog sa fiti siguri ca veniti.
                              O sa ne vedem in jur de 9:30-10:00, duminica, la Carrefour Militari.
                              Locul de gratar va fi acelasi, la Ciorogarla.

Comment

Working...
                              X