Mini Intalnire Nationala de Toamna - Pareri, Sugestii, Idei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos, unde ?
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/havikk/

    Comment


    • Cheile Gradistei, Rasnov si Brasov.
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • Eu vin.

        Ca si cazare ziceam si de Vila Bran http://www.vilabran.ro/.

        Eu am fost acolo in vara si e ok si ca doatari si ca pret. Se poate juca tenis de masa si alte activitati totul inclus in pretul de cazare. Nu stiu daca am gasi asa din scurt ca e plin de team-buildinguri si alte de-astea dar pot da un telefon sa intreb daca va place.
        Accord 2009 2.4 M/T White Pearl ex Accord 2009 2.4 A/t Black Pearl
        http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=193

        Comment


        • cata_mahu: locatia e foarte interesanta, dar sunt curios ce e de mancat prin zona... ca tare mi-e ca un pranz sau cina sare de 50-80RON la Vila Bran... N-am vazut decat preturile la cazare, care mi se par chiar OK..

          Comment


          • Andrei, sunt sigur ca gasim niste restaurante OK in Bran. In plus gandeste-te ca Poiana sau Brasovul sunt foarte aproape si avem de unde sa alegem o carciuma.
            '07 Honda Civic Type-R
            '06 Honda Accord
            '08 Honda Hornet

            Comment


            • Originally posted by Vale46 View Post
              Andrei, sunt sigur ca gasim niste restaurante OK in Bran. In plus gandeste-te ca Poiana sau Brasovul sunt foarte aproape si avem de unde sa alegem o carciuma.
              Evident!

              Personal am o problema cu unii patroni romani si cu preturile pe care le practica in nesimtire.. Nu vreau sa o dau in snobisme financiare, dar dupa parerea mea, un pranz sau o cina decenta intr-o statiune montana nu e permis sa coste mai mult de 25-40RON..

              Si.. pe cand e stabilita intalnirea?

              Comment


              • Andrei, andrei rasfoieste si mai in spate:
                Originally posted by Vale46 View Post
                Am vb cu cata_mahu vineri si am zis sa incercam o intalnire in weekendul ce urmeaza (1-3 octombrie). Ca si zona am zis sa fim aproape de Rasnov deoarece Duminica va fi etapa de viteza in coasta pe drumul spre Poiana Brasov si as vrea sa prind "spectacolul". Plecarea ar fi vineri dupa servici(6-7 seara) iar intoarcerea Duminica dupa-amiaza. Ca si cazare as merge pe variantele recomandate de voi pana acum (Cheile Gradistei, Hotel Cehov din Bran sau ?.. mai avea Cata o varianta). Voi da cateva telefoane luni sau marti sa vad cam ce e disponibil in weekend. Cei care sunt interesati sa ne vedem in weekend sa dea un semn pe aici astfel incat sa am o idee cam cate camere ne-ar trebui sub acelasi acoperis.
                Poate reusesc sa vin si eu duminica la Coasta. Daca e, ne auzim la un telefon.
                The things you are scared of, are usually the most worth while...
                If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                Comment


                • Nu sunt sigur daca vin, pentru ca weekend-ul asta era in plan altceva pe care am tot amanat si ras-amanat..
                  O sa incerc sa aflu azi-maine care sunt planurile de weekend si va tin la curent! Clar ca vreau sa vin cu voi!
                  mandrei83
                  Senior Member
                  Last edited by mandrei83; 27-09-10, 18:18.

                  Comment


                  • Preturile si serviciile sunt chair ok la Vila Bran. Au piscina inchisa, mese de pingpong, sala de fitness, biliard, achitivitati in aer liber, foc de tabara seara toate incluse in pretul camerei. Au si restaurant in incinta cu mancare romaneasca ok si preturi rezonabile.

                    Am sunat azi in jur de 17:30 si ziceau ca au si ceva camere disponibile pt weekend (camera dubla la 160 lei si ap la 220 lei) dar ar tebui sa facem maine totusi rezervari daca ne hotaram.

                    Hai sa vedem cine ar veni, indiferent unde.

                    1. Vale46 - 1 camera dubla
                    2. Cata_mahu - 1 camera dubla
                    3.
                    Accord 2009 2.4 M/T White Pearl ex Accord 2009 2.4 A/t Black Pearl
                    http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=193

                    Comment


                    • Eu sunt la Rasnov de vineri pana duminica dimineata (1-3 octombrie). Hotel Cehov este ocupat nu cred ca mai gasiti camere pentru ca este intalnire de biciclisti. Duminica voi pleca de dimineata spre Sfantul Gheorghe unde are loc maratonul de MTB la care particip. Vineri plec din Bucuresti in jur de ora 15:00-15:30.
                      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                      Comment


                      • Dragilor,

                        Eu nu mai pot ajunge la Nationala de toamna; as fi vrut sa vin, dar a intervenit chiar astazi un eveniment mai neplacut ce ma impiedica sa particip.
                        Cine vrea mai multe detalii, il rog sa imi dea PM.

                        Andrei


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Cred ca nu s-a mai tinut nimic.. si nici nu se va mai tine anul asta..

                          Comment


                          • Originally posted by mandrei83 View Post
                            Cred ca nu s-a mai tinut nimic.. si nici nu se va mai tine anul asta..
                            hai sa facem una de inceput de iarna atunci, ce zici incepem?
                            www.scorpionindustries.com
                            http://www.youtube.com/watch?v=_WOm7etYfUg

                            Comment


                            • Tentant. Mai avem o luna jumate pana la Anu' Nou, ca sa putem pune tara la cale.
                              Eu m-as baga la ceva pentru decembrie. E luna cand se fac si petrecerile de Craciun in firme..

                              Comment

                              Working...
                              X