POZE, FILME SI IMPRESII DE LA HONDAFAN MEETING 2006

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    spoon i-a plimbat o tura pe cei care au vrut si cum sunetul tobelor creste direct proportional cu turatia motorului ....a venit politia
    Vtec Junkie B16a2.

    Comment


    • #32
      Inteleg ca politia are alergie la sunet de Honda...mai ales Type-R Dar s-a lasat cu amenzi sau ati dat la pace in stil romanesc?

      Comment


      • #33
        a fost ok pana la urma ca oricum urma sa plecam spre Bran sa mancam ceva , desii organu' respectiv parea cam taran asa
        Vtec Junkie B16a2.

        Comment


        • #34
          Pai am dat bir cu fugitii, ca si eu am plimbat pe cativa si chiar am oferit masina ca drive-test, asa ca, la venirea politiei, m-am fofilat ca un partizan... :lol: Ma intersectam cu Spoon de atatea ori pe traseul spre Poiana mica si inapoi, deja bagasem ceva sperieti in turisti. :lol:
          Ce m-a enervat cel mai tare e ca eu i-am dat cateva sute de mii taranului ala de la parcare sa ne lase in pace si, din ce am aflat, el a chemat politia. Sa vezi ce alergata fac eu cu ei cand mai ajung in BV...

          Comment


          • #35
            Originally posted by BogdanCTR
            Pai am dat bir cu fugitii, ca si eu am plimbat pe cativa si chiar am oferit masina ca drive-test,
            Pe mine m-ai sarit :P

            Originally posted by BogdanCTR
            Ce m-a enervat cel mai tare e ca eu i-am dat cateva sute de mii taranului ala de la parcare sa ne lase in pace si, din ce am aflat, el a chemat politia. Sa vezi ce alergata fac eu cu ei cand mai ajung in BV...

            100% ala e nembru passatclub.
            Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
            LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
            Accord 2006 2.0 ES M/T
            Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
            Raising money for...the third H

            Comment


            • #36
              A fost o faza misto acolo unde eram cazati. Eram cu hondatu parca, cand l-am vazut pe ala cu Passatu cu muzica data la maxim si geamurie inchise.

              I-am zis lu' hondatu ca numai un posesor de passat poate face asa ceva.
              Care poate fi ideea de a da muzica mai tare ca sa razbata prin geamurile inchise, in loc sa deschizi un geam si sa lasi mai incet, daca tii neaparat sa poluezi?

              PS. Omul era AFARA din masina, si nu era nimeni inauntru, ca sa nu ma intelegeti gresit.
              Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
              LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
              Accord 2006 2.0 ES M/T
              Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
              Raising money for...the third H

              Comment


              • #37
                Originally posted by BogdanCTR
                Ce m-a enervat cel mai tare e ca eu i-am dat cateva sute de mii taranului ala de la parcare sa ne lase in pace si, din ce am aflat, el a chemat politia. Sa vezi ce alergata fac eu cu ei cand mai ajung in BV...
                Da, el a chemat politia, chiar am vazut cand ne-a indicat pe noi politistului Si zici ca i-ai dat cateva sute de mii? In mod sigur era platit si de concurenta... posibil de ala cu muzica si geamurile inchise de care zice Jester :lol: :lol: Un jegos...
                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                Comment

                Working...
                X