ĪNTALNIREA NATIONALA HONDAFAN, 23-25 Iulie 2010, Paltinis - DISCUTII

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ĪNTALNIREA NATIONALA HONDAFAN, 23-25 Iulie 2010, Paltinis - DISCUTII

    Acest thread il deschid pentru a prezenta serviciile si preturile oferite de catre Casa Turistilor din Paltinis si pentru a putea discuta pe marginea acestor lucruri. Am rugamintea ca oricine care are o parere pertinenta sa o puna aici, daca mai aveti idei in legatura cu orice care tine de intalnirea nationala sa le puneti tot aici si totodata sa incercam sa nu ne certam sau sa facem offtopic si flame.

    Camere:

    -17 camere de 3 stele la pretul de 190 lei/noapte/camera; cu mic dejun
    - 3 apartamente de 3 stele la pretul de 250 lei/noapte/camera; cu mic dejun
    -vreo 40+ camere de 2 stele la pretul de 127 lei/noapte/camera; cu mic dejun

    Mese:

    -cina : 39 lei/persoana
    -pranz: 43 lei/persoana

    O sa atasez si cateva fisiere cu variantele propuse de ei ptr fiecare masa, sunt cate 3 variante la pranz si cina si se pot face si combinatii intre ele; de asemenea se gateste separat pentru vegetarieni.

    Cam astea ar fi in mare lucrurile, va rog sa va dati cu parerea pentru ca in cel mai scurt timp sa incepem inscrierile. Eu o sa urc curand din nou in Paltinis sa fac cateva poze in fiecare tip de camera, poze pe care le voi posta aici pentru a va putea ajuta sa va decideti mai usor.
    Daca mai aveti intrebari pentru mine sau pentru reprezentantii hotelului va pot oferi nr de tel al managerului si il puteti suna sau puteti sa imi adresati mie orice intrebare/nelamurire si eu o sa le discut cu el si o sa va raspund aici.
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 07-05-10, 18:50.
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

  • #2
    Mulţumim pentru eforturi.
    Cānd trebuie să dăm un răspuns gazdelor?
    CR-V e:HEV
    JAZZ GD1 CVT
    Ex: CR-V RE6

    Ex: RDX TB1
    Ex: Civic FD1

    Ex - JAZZ GD1
    Ex - ACCORD Type-R
    Ex - DEL SOL EH6

    Comment


    • #3
      As vrea cam in 2, 3 saptamani sa le dam un raspuns ca sa nu avem surprize sa rezerve altii peste noi.
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

      Comment


      • #4
        Pai nu ar trebui sa incepem cu inscrierile sau mai suntem in faza de negocieri?
        Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
        sigpic
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

        Comment


        • #5
          Ce putem face prin zona?

          Comment


          • #6
            Vizitam cetatea de la Gilau... in rest doar prin Sibiu mai ai ce face.
            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

            Comment


            • #7
              Pădurea Dumbrava, Muz. Astra.
              CR-V e:HEV
              JAZZ GD1 CVT
              Ex: CR-V RE6

              Ex: RDX TB1
              Ex: Civic FD1

              Ex - JAZZ GD1
              Ex - ACCORD Type-R
              Ex - DEL SOL EH6

              Comment


              • #8
                Pentru cei care nu au mai fost demult (sau deloc) in Sibiu merge si o vizita in piata mare din Sibiu si in orasul vechi.

                De asemenea mi s-au pus la dispozitie urmatoarele:

                "Complexul dispune de asemenea de sala de divertisment cu: biliard, tenis de masa, table, rummy etc, domeniu de fittness si wellness. Accesul la sala de fittness este gratuita. Acces la sauna si hidromasaj 10,00 lei/pers/ora. In colaborare cu partenerii nostrii avem posibilitatea de a va oferi activitati outdoor (catarat pe perete artificial, tiroliana, tir cu arcul, paintball la tinta sau traditional, orientare cu busola, etc) la un tarif individual sau pachete pentru grupuri. Avem placerea de a va pune la dispozitie experienta noastra la organizarea traseelor montane impreuna cu colegii nostrii de la echipa Salvamont, precum si harti sau alte materiale necesare laorientarea in Muntii Cindrel.
                Pentru cheful din seara de 24.07 va oferim un DJ cu care colaboram. Dl. Adi Corlaciu (0722-230419) va poate asigura buna desfasurare a chefului daca doriti si cu un Karaoke organizat profesional. Tariful unei seri este negociabil."
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                Comment


                • #9
                  daca nu miroase a valvulina si a ferodou incins , e de rau
                  acum pe bune , cred ca nu o sa ne plictisim , mai un brico , mai o bere ...mai un flame
                  hondatu
                  Administrator
                  Last edited by hondatu; 07-05-10, 18:52.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Den1GRator View Post
                    In colaborare cu partenerii nostrii avem posibilitatea de a va oferi activitati outdoor (catarat pe perete artificial, tiroliana, tir cu arcul, paintball la tinta sau traditional, orientare cu busola dupa multa bautura etc) la un tarif individual sau pachete pentru grupuri.

                    O pai avem ce face atunci

                    Comment


                    • #11
                      Denigrator, multumim pentru initiativa si eforturi!
                      Unii dintre noi te vom ajuta cand si unde putem, da-ne doar de stire.

                      @toyboy: pe lumea asta sa stii ca numai prostii se plictisesc, la cate se pot face in jurul acelei zone, chiar nu cred ca se pune problema de plictiseala.
                      In primul post de pe topic, suntem rugati sa venim cu idei, contributia ta pana acum e una modesta, dar cine stie, poate, poate pica ceva ca oricum vor fi iar vreo 80 de pagini de discutie dintre care cel mult 10 utile.

                      @yulasinio: inteleg ca ne delectam pe forum, dar eu am crezut ca pe aria corespunzatoare dupa care ai tot plans, acu vad ca te muti si aici.

                      Eu as zice ca ori discutam serios si contribuim cu ceva constructiv la buna organizare, ori il lasam pe Denigrator sa-si sparga singur capul cu toate astea, cine stie o fi si el vreun super om si noi nu stim.
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #12
                        Ma gandeam, daca Hacc mai are posibilitatea, sa mai facem stegulete (eventual pentru cei care nu mai au) la fel ca cele de anul trecut, au dat tare bine si in poze si cand am facut coloana.
                        Ce spuneti?
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                        Comment


                        • #13
                          Pot lua legatura cu firma care le-a facut, mai ales ca este din Sibiu... Problema este daca ramane aceeasi macheta pentru ele sau le facem un pic altfel?
                          Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                          Comment


                          • #14
                            Eu zic sa ramana la fel, mie unul mi-au placut mult. Cam cat dureaza sa le faca dupa ce le dai comanda?
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                            Comment


                            • #15
                              Acum Aurele, nu poti sa imi spui ca o scrieti la fel pe stegulete, "Intalnirea Nationala 2009"
                              Sau????

                              Comment

                              Working...
                              X