Īntālnire Naţională Hondafan 2010, poll pentru alegerea datei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu le-am prins, de 3 ori. am stat doar o noapte

    Comment


    • #32
      Parcari sunt mai multe, mai este una destul de mare jos la posta si langa casa de piatra..plus la hotel...sunt suficiente.

      Vacile....nu ar trebui sa avem treaba cu ele, noi suntem sus, eventual la venire sau plecare daca le prind unii din noi.
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

      Comment


      • #33
        Originally posted by Doc View Post
        Denigrator ia baga tu un drum la Pensiunea Alpin si vezi ce perioada este libera
        din prezentarile de pe site reiese ca ar avea doar 40 de locuri... s-ar putea sa fie prea putine.
        Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

        Comment


        • #34
          Originally posted by hondatu View Post
          Sorine, problema asta au punctat-i si alti colegi (il mai am in minte pe Delphi) si eu as zice asa:
          fiecare e liber sa mearga intr-acolo cand vrea, totul e sa prinda w/e-ul acolo cand va aparea si marea gloata. Sa nu uitam ca cei mai multi dintre membri lucreaza si poate nu pot primi liber cateva zile mai devreme. Altii poate nu doresc sa-si consume din concediu "doar" pentru nationala HONDAFAN.
          Dar ce am putea face ar mai fi si gazduirea unui topic paralel celui "mare" dedicat acestui subiect, dedicat deci celor ce vor sa-si dedice mai mult timp acestei intalniri.
          Udo, ai perfecta dreptate... eu am zis cum mi-ar placea mie sa fie o intalnire nationala. Daca va fi sa ramana Sibiul sigur voi opta pentru a sta ceva mai mult, dar treaba asta o voi aranja cu Den1GRator... Si-asa probabil nationala de anul acesta va fi si concediul meu...
          Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

          Comment


          • #35
            Am dat varianta a 3 pensiuni una langa alta. Depaseste cu mult 50 de locuri de cazare.
            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

            Comment


            • #36
              Ne gāndim serios la Păltiniş? Eu sunt de acord.

              Cānd ar fi bine să īnchidem poll-ul pentru alegerea datei? 15 aprilie...1 mai?
              CR-V e:HEV
              JAZZ GD1 CVT
              Ex: CR-V RE6

              Ex: RDX TB1
              Ex: Civic FD1

              Ex - JAZZ GD1
              Ex - ACCORD Type-R
              Ex - DEL SOL EH6

              Comment


              • #37
                Mijlocul lui Aprilie e ok.
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • #38
                  Am votat si noi, singura problema ar fi nunti/botez, speram sa nu pice in aceeasi perioada, trimitem plic si bem cu hondarii

                  Alegerea locatiei, ma depaseste, pana una alta...
                  pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                  Comment


                  • #39
                    Poll-ul se va īnchide pe 15 aprilie, urmānd să ne concentrăm pe organizarea cu cazarea and stuff.
                    CR-V e:HEV
                    JAZZ GD1 CVT
                    Ex: CR-V RE6

                    Ex: RDX TB1
                    Ex: Civic FD1

                    Ex - JAZZ GD1
                    Ex - ACCORD Type-R
                    Ex - DEL SOL EH6

                    Comment


                    • #40
                      Am votat pentru toate perioadele, dat fiind faptul ca sunt liber-cugetator in materie de libere. Poate doar locul pentru intalnire sa ma faca sa lipsesc, insa la Paltinis voi participa cu mare drag
                      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                      Comment


                      • #41
                        si cum ramane cu noi care abia in august ajungem acasa?... suntem cativa care suntem pe afara si cred ca am vrea sa participam dar la asa date va fi greu sa ajungem !
                        rog baietii de afara care ajung acasa in august sa-si spuna parerea si de asemenea si voi cei de acasa sa o faceti in legatura cu problema noastra. nu-i vina noastra ca suntem peste granite....
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sparco78/

                        Comment


                        • #42
                          Pai fa o propunere constructiva, noi suntem deschisi. In general, intalnirile nationale se fac atunci cand vine si parintele forumului, Udo (aka hondatu) prin tara. In afara de aceste intalniri, se mai pot organiza (si s-au mai si organizat de altfel) si alte intalniri mai mici sau mai mari si in alte perioade. De exemplu, pe 24 aprilie se face o mini-intalnire la Danes, cu scopul declarat de a testa locatia si cu scopul real de a petrece niste momente placute si a consuma spirtoase .

                          Acuma trebuie sa tii cont ca august e o perioada mai dificila, multa lume este in concediul anual, pleaca din tara, samd. Dar poti face o propunere si se pot aduna doritori. Eu de exemplu mi-as dori sa mai merg prin nordul Moldovei, nu am mai fost de multa vreme, dar depinde si de perioada.
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • #43
                            si noi suntem pentru nordul Moldovei, poate toamna asta ne vedem pe acolo!

                            pana una alta...
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Rav View Post
                              si noi suntem pentru nordul Moldovei, poate toamna asta ne vedem pe acolo!

                              pana una alta...
                              Doamne ajuta
                              Aud si eu pe cineva ca vine in Moldova, sau cel putin doreste
                              Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

                              Comment


                              • #45
                                atunci facem foaia noastra de MINI INTALNIRE in luna august in zona moldovei, as vrea sa fie pe suceava sau iasi ramane de discutat....
                                deci daca sunt amatori, asteptam opinii si pareri.... VA ASTEPTAM LA MOLDOVA DRAGI HONDARI !!!!
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sparco78/

                                Comment

                                Working...
                                X