Daca am organiza o intalnire Honda la Bulgari ?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ca idee suna bine...grecia, bulgaria...
    nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

Comment

Probabil ma crezi vreun boy racer, te asigur ca nu e cazul. Ideea de mers pe circuit cred ca ar face placere multora, mai ales ca vorbim de placere de a conduce o Honda, mai ales in conditii speciale. Unii dintre colegii nostri de pe forum au si fost la Serres in Grecia.
      In fine, am fost cam dur la adresa Bulgariei, poate si datorita celor patite de mine si de altii pe care-i cunosc, dar sincer, eu nu vad rostul la o intalnire la ei, mai ales in Ruse, unde nu e nimic interesant. Daca se organizeaza un meeting cu colegii hondafani de la sud de Dunare, ar fi altceva, dar asa, orice ai zice, e o saracie de tara, sunt vai de capul lor. Pentru ce, pt o friptura ceva mai ieftina si niste chelneri nitel mai atenti? In plus de asta, au ramas atat de multe de vizitat la noi.

Comment

Drumuri praf nu am intalnit nici eu, iar preturile sunt clar mai bune la bulgari; conditiile de cazare de asemenea, iar oamenii mult mai amabili (decat in romania zic). In plus nu am intalnit nici chestia cu all inclusive pana la 9/30, era all inclusiv non-stop.
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Atunci am fost eu ghinionist, se pare, cu hotelul (sau faptul ca am fost de Revelion o fi contat). Iti recomand un drum pana la Istanbul si pe urma sa-mi spui ce parere ai de drumuri. Sau sa faci la dreapta spre Ruse dupa Stara Zagora si s-o iei prin munti. Sau, mai simplu, o intrare pe la Vama Veche. Pt mine a fost edificator mersul prin Sofia si iesirea spre greci. Bucuresti e Channel no.5 in comparatie. Chelnerii nu m-au impresionat prea mult, sunt cam la acelasi nivel cu ai nostri, poate putin mai atenti. Oricum, nici la noi nu (mai) sunt atat de imputiti, cel putin vara asta in Neptun au fost brici oriunde m-am dus. Pe capitolul asta, nici romanii si nici bulgarii nu se compara cu grecii sau in special turcii.

Dar, ma rog, cand ai in cap ca tara ta e vraiste, intotdeauna la altii e mai bine, indiferent in ce stare sunt.

LE: uite de ce as vrea in Ungaria:
          http://www.hondafan.ro/forum/showpos...&postcount=122
          Last edited by BogdanRR; 22-09-09, 15:42.

Comment

Tara e urata rau, intr-adevar, si nu as merge pana acolo pentru un meet Honda...insa in Ungaria, mai ales pe langa Hungaroring, as face un efort si as ajunge.

Comment

Ok, banuiesc ca se poate inchide. Vedem extrem de diferit.
              Orice iti poti inchipui este adevarat

Comment

Pentru Ungaria si Hungaroring as vota si eu. Bulgaria nu ma incanta de nicio culoare, la fel cum nici Grecia nu-mi starneste cine-stie-ce emotii
                B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

eu nu stiu ce aveti de aratat la bulgari ???la cel mult 2-3 masini din 25 am avut ce vede, k restu au venit cu masinile ca din fabrica )) poate cu mici modificari :P care nu se observau. Aici in ro mai e cum mai e dar la bulgari va faceti de RAS )) pai 90% din voi nu aveti ce cauta acolo, pt k bulgari se vor astepta s vada ceva....DAR CE ???? ))

Comment

Aoleu, George, ce rau esti!
                    B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                    Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

Originally posted by George_pericol View Post
                      eu nu stiu ce aveti de aratat la bulgari ???la cel mult 2-3 masini din 25 am avut ce vede, k restu au venit cu masinile ca din fabrica )) poate cu mici modificari :P care nu se observau. Aici in ro mai e cum mai e dar la bulgari va faceti de RAS )) pai 90% din voi nu aveti ce cauta acolo, pt k bulgari se vor astepta s vada ceva....DAR CE ???? ))

Dar de ce crezi ca trebuie sa aratam ceva ? De unde stii la ce se asteapta bulgarii ? Tu ai ce arata ?
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Geroge, esti Pericol, ce mai!
                        Accord 2009 2.4 M/T White Pearl ex Accord 2009 2.4 A/t Black Pearl
                        http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=193

Comment

lasa prietene, ca daca mergi tu ne scoti pe toti ceilalti...
                          Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

Comment

Si cred ca nu ar trebui sa mai vinzi Prelude-ul unicat, ce mai aratam la bulgari apoi?

LE: Plus ca ar trebui sa stii ca tuningul nu inseamna numai trantirea unor bari mai mari pe masina si o vopsea cameleon...e mult mai "tuning" tuningul care nu se vede, da se simte.

Comment

Plus ca nu mi se pare ca te duci la o intalnire ca sa ai ce arata. te duci sa te simti bine , sa iti faci noi prieteni, nu sa te "salti" pe podium sa te fotografieze lumea ca vai ce ti-ai facut la masina. Cine vrea sa tuneze , tuneaza, insa nu asta este scopul intalnirilor.
                              In ungaria este foarte ok, am mers de doua ori in ungaria, o data chiar in budapesta o saptamana si e muuult peste Romania la turism. Daca au si circuit , io zic sa incepem cu planificarea.

Comment

Si mai au cica si accesorii la preturi mai omenesti. Facem si un shopping.
                                Accord 2009 2.4 M/T White Pearl ex Accord 2009 2.4 A/t Black Pearl
                                http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=193

Comment

Working...
                                X