INTALNIREA NATIONALA HONDAFAN - 15-16 IULIE(data definitiva)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanCTR
    E perfect, ma incadrez in nr de rezervari. Daca e ceva, il iau pe Hondatu si pe fratele lui in apartamentul meu din BV si or sa mai fie inca 2 locuri libere.
    Am si eu unul in Busteni daca e cazul. Vedem acolo

    Comment


    • abia astept intalnirea... mai ales ca mi-a stirnit curiozitatea cu acel crx.

      dar de unde si cind se va face plecarea?
      \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
      I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
      _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

      Comment


      • Pe fanete sa il trezeasca cineva simbata, sa fim siguri ca ajunge :lol:

        Era greu sa ajunga la ora 1 la intilnirile din Bucuresti... Btw, fanete, intilnirea e la 13:00 GMT + 2 in POIANA, just in case you forgot :wink:

        Bye,
        Cristi
        Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
        Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

        Comment


        • Si fiecare pleaca atunci cand vrea, cu conditia sa ajunga in jur de ora 13:00 la Poiana. Daca Fanete imi trimite pe PM telefonul lui, ma angajez sa-l sun eu :lol: :lol:
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • pei de asta zic, ca eu nu am mai fost de vreo 6 ani in poiana si nu vreau sa bintui pina ajung acolo.
            poate plec cu cineva de aici din bucuresti, sau poate plecam toti bucurestenii deodata
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • Nici eu n-am mai fost tot de vreo 6, dar e simplu: mergi Buc - Ploiesti - Comarnic - Sinaia - Predeal - Brasov, la Brasov te duci in centru, la hotel Aro, si de acolo e un drum care cred ca are si indicator mare "spre Poiana" si care te scoate drept acolo. Eu plec de dimineata (8-8:30), asa ca nu cred ca o sa vrei sa mergi cu mine, dar daca totusi, cu placere, trimite-mi un PM.
              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

              Comment


              • dar voi nu plecati impreuna? just curious, Iasiul asa face... macar sa facem impresie pe unde trecem :twisted:
                2006 Accord CL7 2.0 MT

                Comment


                • Da, ar putea fii o idee, desi se pare ca noi suntem mai putini decat voi... ops: ops: si Cristi vine direct de la mare, asa ca nu cred ca 4 masini (Bogdan, Jester, Fanete si eu) ar face asa mare impresie, chiar daca sunt Honde.
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • 4 masini? rusinica!!!
                    2006 Accord CL7 2.0 MT

                    Comment


                    • L-ai uitat pe Tom(STI) si Achim, vin cu CTR-ul lui Tom.
                      Si Jester vine tot de la mare. Desi am pus topicul cu intalnirea foarte devreme, tot s-au suprapus concediile unora peste ea.
                      Stai sa ma gandesc cum facem, poate plecam atatia cati suntem impreuna din Bucuresti.

                      Comment


                      • crap, n-am cum sa vin. de o luna juma' muncesc in continuu... pe 17 e deadline major, asa ca there's no beeping way in hell I can come.

                        Comment


                        • Originally posted by BogdanCTR
                          L-ai uitat pe Tom(STI) si Achim, vin cu CTR-ul lui Tom.
                          Si Jester vine tot de la mare. Desi am pus topicul cu intalnirea foarte devreme, tot s-au suprapus concediile unora peste ea.
                          Stai sa ma gandesc cum facem, poate plecam atatia cati suntem impreuna din Bucuresti.
                          Scuze pt. STI, dar pana la urma tot 4 masini suntem, deci cum zicea Cryo: "rusinica". O sa ma strecor pana acolo numai pe carari neumblate, pana cand ne reunim in gasca :lol:
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • Asta e, n-am ce sa fac. Eu mi-am facut datoria si am pus topicul acum 1 luna si jumatate. Probabil ca legea lui Murphy actioneaza si aici, daca-l puneam cu 1 saptamana inainte, veneau 20 de masini. :?

                            Deci, pt toata lumea, sa fie clar.

                            Sambata, orele 14:00 CEL TARZIU (adica 2 PM, va mai dau 1 ora in plus), sa fiti prezenti in parcarea mare de la Poiana Brasov.

                            Eu o sa plec de vineri seara, foarte seara, ca sa am grija sa fie totul in regula cand veniti si sa nu prind aglomeratie sa mai si intarzii sambata.
                            Asa ca recomand celor din Bucuresti ca la cel tarziu 10:00 AM sa fie la iesirea din Bucuresti deja. Traficul e infernal de aglomerat pana la iesirea din Otopeni, iar pe Posada se merge "la paleta" (pe o portiune de 500m pe un singur sens, cu schimbul) si e jale mare, se asteapta intre 30 si 45 min de regula.
                            Deci, repet, la cel tarziu 10 dimineata sa fiti deja langa Aeroportul Baneasa.
                            Aveti mare grija la radare!!! Le pun pitite peste tot intre Ploiesti si Sinaia, pe la Comarnic sau Nistoresti.

                            Programul va fi simplu si exista si optiunea de a-l schimba pe ici colo, ce e important sunt urmatoarele:

                            Sambata
                            14:00 - Sosire si cazare
                            16:00 - Masa festiva
                            20:00 - Un foc de tabara, ineperea pregatii unui gratar nocturn(avem unde acolo unde suntem cazati, o sa vedeti), cu discutii, bancuri, muzic, bautura, etc.

                            Duminica
                            7:30 - Trezirea si mic dejun (acolo unde suntem cazati)
                            9:00 - Adunarea in parcarea din centrul Poienii cu masinile de test si cele personale pt Intalnirea propriu-zisa
                            10:00 - Plecare pe un traseu de test : Poiana - Brasov - Rasnov - Bran
                            14:00 - Masa la Bran la Taverna Lupilor (de data asta fara bautura, ca suntem cu suratele pe 4 roti)
                            16:00 - Continuare traseu Bran - Rasnov - Poiana, de data asta pe varianta scurta, tot cu sepentine, dar fara trecere prin Brasov
                            17:00 - Inchiderea editiei

                            Comment


                            • din pacate am intampinat cateva probleme financiare (abia am sosit de cateva zile din concediu) si 50% nu am sa pot dormi o noapte acolo sau poate sa nu fiu prezent , dar asta nu cred ca o sa se intample si sa ratez un asemenea eveniment, in ochii mei foarte important. eu am sa fac tot posibilul sa fac rost de banii necesari petru a fi pe acolo printre voi.
                              \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                              I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                              _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                              Comment


                              • acum urmeaza sa ma fac de rusine totala... dupa ce ca nu am mai "calcat" pe forum de atata vreme (in mare parte din cauza tristetii ca "ea" nu "doarme" in curte unde ii e locul), cu tristete va mai anunt ca eu cu STi nu putem ajunge fiindk suntem chemati la majoratul prietenei mele care din motive organizatorice s-a mutat de miercuri (cand trebuia sa fie) in aceasta sambata... si deci :roll: imi pare extrem de rau, da' sper ca atunci cand o voi avea inapoi sa treier tara in lung si in lat si sa pot ajunge eu la fiecare... merci de intelegere si muuuulta muuuulta distractie inca o data :wink:
                                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                                Comment

                                Working...
                                X