INTALNIREA NATIONALA HONDAFAN - 15-16 IULIE(data definitiva)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• INTALNIREA NATIONALA HONDAFAN - 15-16 IULIE(data definitiva)

Este timpul ca vara asta sa facem si o intalnire nationala!
    E timpul sa ne cunoastem fata in fata cat mai multi membri ai acestei comunitati!
    E timpul sa trecem aceasta comunitate la un nou nivel, poate unul chiar oficial!
    De data asta, as vrea insistent sa va faceti timp pentru intalnirea asta.
    De aceea, data intalnirii este orientativa, astfel ca se va putea discuta si ea aici, daca va convine sau nu, precum si toate detaliile. Nu va fi nevoie sa pelcm fiecare cu masina. Merge cu masina cine poate si cine vrea, restul pot veni cu ceilalti, numai sa vina.

Deocamdata as vrea sa stabilim:

1. Va convine sau nu data propusa? Intrebare valabila pt toata lumea, atat pt cei din Bucuresti, cat si pt cei din tara. (Spoon, Ati, Cryo, ati auzit?)
    2. Cine se pricepe in editare foto, sa faca un anunt frumos cu intalnirea, sa-l putem 'propaga' pe net? Un anunt simplu, dinamic, vom discuta pe parcrus cum il facem, deocamdata sa ridice mana sus cine stie si poate sa faca asa ceva.
    3. Va convine locatia Poiana Brasov sau vreti alta? M-am gandit ca e cel mai central posibil. Daca va convine, facem rezervare la un hotel? Stiti sau preferati un hotel anume, sa ma ocup eu? De program ma voi ocupa eu.
    4. Mare, mare rugaminte pt dealerii care mai intra pe-aici: sa vina macar cu o masina de teste la aceasta intalnire. Ma voi duce saptamana viitoare la Asko si la Carpati si le voi face propunerea. Cei care mai au cunostinte pe la dealeri, va rog, faceti un efort si intrebati si voi.

Deocamdata atat. Pareri, cat mai multe de la cat mai multi, vreau sa aud.
    0
    Da, vin sigur
    0%
    0
    Nu cred ca pot sa ajung
    0%
    0

M-am tot uitat pe "calendarul oficial" si acolo intalnirea nationala pica in sesiune. 1-2 iulie suna muuuult mai bine, deci voi veni cu siguranta si cu masina
    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

Comment

Mie unul imi convine, sa inteleg ca cel putin o noapte vom dormi acolo.
      Chiar vroiam sa merg in poiana ca nu ammai mers demult.
      Cit despre editare foto... nu prea ma pricep
      \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
      I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
      _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Comment

intalnire hondafan

Noi venim, cu doua masini de drive.

Comment

Re: intalnire hondafan

Originally posted by Ati
          Noi venim, cu doua masini de drive.
          8) Nice, very very nice. Pp ca si un Civic nou, nu?

In alte ordine de ide, data este inca PROVIZORIE. Deci astept in continuare pareri sau sugestii, confirmari sau infirmari.

Fac si un poll acum.

Comment

I'm in (daca aveati vre-o indoiala )

Zona Brasovului mi se pare perfecta.
            2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Si mie mi se pare perfecta zona BVului mai ales ca voi fi acolo pe 15 si 16 Iulie, deci din pacate mult prea tarziu pentru o intalnire cu voi.
              Totusi, fac un pas in fata si va intreb cat se poate de deschis:
              e batuta in cuie data asta sau ati putea fi putini flexibili sa amanati totul cu doua saptamani? Bineinteles ca nu e nici o suparare daca nu se poate, dar m-ar roade cumplit!
              Incerc sa dau de constanteanul posesor de NSX sa vad daca-l pot urni pana la BV, in cazul in care mai are masina inscrisa si ar avea chef, iar pentru asta imi asum orice fel de risc si cheltuieli.
              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Data nu e batuta, si mai ales daca vii si tu, se poate amana pana pe 15-16 iulie.

Deci data este amanata pana pe 15-16 iulie si ramane batuta in cuie!

Voi face schimbari si in numele topicului, si in calendar.

Sper ca sunteti disponibili si atunci, mai ales Ati.

Timisoara ce zice, vine? Cioli, Spoon, Ova :?:

V-as ruga asa: Iasi, Timisoara, faceti o lista cu cine vine CLAR si dati-mi-o pana pe 1 iulie, ca sa fac rezervarile din timp la hotel, la restaurant, si poate la un club.

Comment

Si eu vin . si sper sa vina cat mai multa lume... la urma urmei Poiana nu e chiar la un capat de tara.
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

Venim si noi, toata familia. Adica sotia, fi-mio si cu mine. Si cu Accord-ul, for sure :lol:

Bye,
                    Cristi
                    Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
                    Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

Comment

Originally posted by Bogdan_16v
                      Data nu e batuta, si mai ales daca vii si tu, se poate amana pana pe 15-16 iulie.

Deci data este amanata pana pe 15-16 iulie si ramane batuta in cuie!

Voi face schimbari si in numele topicului, si in calendar.

Sper ca sunteti disponibili si atunci, mai ales Ati.

Timisoara ce zice, vine? Cioli, Spoon, Ova :?:

V-as ruga asa: Iasi, Timisoara, faceti o lista cu cine vine CLAR si dati-mi-o pana pe 1 iulie, ca sa fac rezervarile din timp la hotel, la restaurant, si poate la un club.
                      O sa vin mai mult ca sigur cu new civic, vad care o sa fie a doua masina.
                      Trebuie sa vb si cu ceilalti colegi pt 15 dar nu cred sa fie o problema...

Comment

Multumesc pentru intelegere!
                        Bineinteles ca nu e nici o problema pentru cei care vor veni cu toata familie, doar combinam utilul (a ne cunoaste) cu placutul (iesirea la iarba verde in familie).
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

ceva gagici vin ?
                          Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

'02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

Comment

Originally posted by Spoon
                            ceva gagici vin ?
                            Aducem, daca vii tu. :wink:
                            Oricum, e usor, dam o tura cu CTR-urile prin Brasov si se lipesc cateva muste de geam. :lol: De gagici, nu stiu ce sa zic...Cioli zicea ca BMW-urile sunt mai aspiratoare. 8)

Comment

gata, m-ai convins
                              vine si subsemnatu'
                              Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

'02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

Comment

Working...
                              X