Poze, filmari si impresii de la Nationala 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ce ma oftic ca nu am fost si eu cu voi Imi doream foarte mult sa fi venit dar asta este. Am vazut o poza cu un Civic si o Dacie . Ce Dumnezeu s-a intamplat?
    Honda Accord 2.2 i-ctdi Nighthawk Black Pearl Executive-2007

    Comment


    • #47
      Originally posted by Smaranda Florin View Post
      Ce ma oftic ca nu am fost si eu cu voi Imi doream foarte mult sa fi venit dar asta este. Am vazut o poza cu un Civic si o Dacie . Ce Dumnezeu s-a intamplat?
      http://hondafan.ro/forum/showthread.php?t=4804&page=29
      ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
      ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

      Comment


      • #48
        Pana la urma ce s-a intamplat cu Denigrator de a ajuns la spital?

        Comment


        • #49
          s-a plimbat cu s2k-ul turbo si l-au apucat palpitatiile
          acum serios, i s-a facut rau duminica dimineata, dar detaliile hai sa il lasam pe el sa le dea, daca doreste.
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

          Comment


          • #50
            Eh si tu, Danutzule! Nu ti-o zis Udo? Redbull sux!
            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

            Comment


            • #51
              =)) =))
              Denigrator cred ca ultimul pe care l-ar apuca palpitatiile de la S2000 ... asta daca intamplator si-a schimbat stilul de condus .... ca la cum stiu eu ca merge .... (supa peste 500km mersi cu el in masina ) ...
              Ia zi Aurele.... ia cuvantul!

              Originally posted by w33bb0 View Post
              Eh si tu, Danutzule! Nu ti-o zis Udo? Redbull sux!
              N-an apucat sa vorbim inca...

              Comment


              • #52
                Cea mai tare poza a mea de la nationala
                Nu m-am uitat pe toate pozele pe care le-ati facut ....
                Oricum a iesit f bine, pacat ca nu am putut ramane pana duminica
                Ex - Honda CIVIC 5D 1.8 M/T SPORT - Milano Red
                In cautare de altceva

                Comment


                • #53
                  Nu esti singurul cu permisul suspendat :P
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • #54
                    dumi_id, ce facusi omule? n-ai detector?
                    civic 2.2 5D FK3
                    CR-V 2.2 AT RE6

                    Comment


                    • #55
                      Denigrator a aparut? l-am vazut cand s-a intors de la spital si parea ok, am auzit ca a ajuns ok acasa ma bucur nu sunt doctor si nici macar nu vreau sa ajung la mana lor asa ca mai bine pun si niste gheata aici
                      Rav
                      Last nick: bastircar
                      Last edited by Rav; 11-06-10, 14:21.
                      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                      Comment


                      • #56
                        dumi_id, pe tine te-am vazut sambata cand ma duceam spre arad..... si din directia care veneai ai nimerit singurul radar de pe tot traseul.....

                        Ontopic .... frumoase poze... si imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu pe acolo .... data "aviatoare"
                        EX. Accord '05 CL9 Satin Silver
                        Del Sol '94 ESI
                        CIVIC X 1.5 Sport Plus CVT
                        BMW Z4 '03 Titan Silver

                        Comment


                        • #57
                          Dumi, unde-ai patit-o omule? Ca detectorul meu a fost ok in toate situatiile. Mai putin cand aveau baietii radarul acoperit cu sapcalia. Mi-a zis doc de unul foarte ascuns, dar si la ala mi-a bazait, doar ca nu la intensitate maxima. Chiar mi-am zis: e radar, dar unde dracu' l-au pus?!?

                          Imi pare rau omule. Sincer
                          B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                          Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                          Comment


                          • #58
                            fiind plasat in urma hondelor am si ceva serpisori H asa ca sper sa va placa
                            ala din ultima poza cu basca si camasa honda sper ca l recunoasteti
                            Rav
                            Last nick: bastircar
                            Last edited by Rav; 11-06-10, 14:21.
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #59
                              Nu am detector, asa ca am furat-o....tocmai ce depasisem pe un bulgar cu remorca plina (nu stiu daca erau castraveti sau altceva) si in urmatoarea curba radarul.....era un logan rosu cu geamuri fumurii si m-a luat din spate. Greseala mea ca nu am incetinit, nici nu mi-am dat seama ca depasisem suta. O reexaminare si-mi trece intr-o luna, si-asa trebuie sa invat pentru "A" ca ma programez in curand la ex, ca scoala am terminat-o saptamana trecuta.
                              Ex - Honda CIVIC 5D 1.8 M/T SPORT - Milano Red
                              In cautare de altceva

                              Comment


                              • #60
                                Hai sa scriu si eu cate ceva, ca de ieri ma tot dau bolnav, m-am invatat cu, concediu.
                                De bine sunt bine in proportie de 90%, inca mai am cateva simptome care se manifesta asa din cand in cand, mine o sa ma apuc de analize sa aflu si eu versiunea oficiala.
                                Acum io am o idee foarte buna despre ce s-a intamplat:

                                1. Luci si al sau S2K turbo, care scotea un sunet demential la schimbarea vitezelor - m-a pregatit ptr ce urmeaza
                                2. Spider cu motoru mi-a aratat ce inseamna senzatie pe 2 roti (si nu m-a dat nici foarte tare am impresia )
                                3.Achim m-a imbolnavit de inima ( ) cu EP3-ul lui, mai ales ca s-a nimerit si foarte bine, cand oamenii ii faceau semne discrete cu mana din s2k respectiv ep3 si dintr-o data disparea imaginea pe care o aveam in fata ochilor)

                                Acum hai sa adunam la astea party-ul de sambata noaptea, bancurile lu Andrei si Spider, caiac-canoele lui Maruta, cantarea la chitara, fotbalul cu Ionut asko si baietii din TM respectiv Achim...una peste alta a fost o intalnire extraordinara, nemaivazuta, incredibila.......m-am simtit extraordinar si nu as putea neam sa scriu aici tot ce am simtit si ce am trait la intalnire.

                                LE: Ti-am zis io Doc ca nu e numa galagia de capu lu CAI-u meu
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                                Comment

                                Working...
                                X