Plecare Bucuresti catre Albac vineri dimineata

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    e bun. M-am linistit. Daca voi sunteti ok, hondy e Fe si se indreapta. Succes in continuare!

Leave a comment:

• Dacian
    replied
    Distracţie plăcută şi mâine dimineaţă să vă întoarceţi cu bine!
    Noi am vrut să evităm un câine pe Dealul Negru şi fiind în curbă am ricoşat în şanţ!
    Cu mare părere de rău a trebuit să ne întoarcem deoarece Hondy a suferit ceva mici avarii pe jos care o făceau inaptă de drum. Nu a fost grav şi le mulţumesc tuturor celor care m-au înţeles!
    Sper să nu ratez şi următoarea întâlnire!
    Noi nu am păţit nimic, maşina s-a comportat exemplar (tabla n-are nimic), centurile au fost super, dar bascula de jos s-a strâmbat şi planetara atinge un pic, aşa că am găsit trailor şi am dus-o deja în service Asko.
    Mulţumesc băieţilor de la service care au fost ca de obicei super ok!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Originally posted by maruta View Post
    Din păcate Dacian nu mai poate ajunge la Națională. A făcut accident în drum spre Albac. Era soția la volan și a vrut să evite un câine...dar mai multe vă va spune el.
    Se pare că ei sunt OK, numai mașinuța trebuie să treacă puțin prin service. Îmi pare rău...
    Drive safe!
    Damn it!
    Nu a inceput prea bine evenimentul ... deja m-am intristat!
    Succes Dacianului ...

Leave a comment:

• tokyodream
    replied
    off, mama
    sper sa fie totul ok !

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Din păcate Dacian nu mai poate ajunge la Națională. A făcut accident în drum spre Albac. Era soția la volan și a vrut să evite un câine...dar mai multe vă va spune el.
    Se pare că ei sunt OK, numai mașinuța trebuie să treacă puțin prin service. Îmi pare rău...
    Drive safe!

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Ziua cea mare a sosit. A mai ramas o ora pana la intalnirea grupului de hondari din Bucuresti. Ne vedem la Albac, va asteptam cu o bere rece.

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Asa stiam si eu ca nu se lucreaza la Sebes, tocmai ce am revenit miercuri de acolo.

Leave a comment:

• hoinar
    replied
    nu stiu sa se lucreze in sebes. doi la mana, s-a facut prin centru sens unic cum veniti voi dinspre sibiu, asa ca se circula bine acum. cat despre tiruri, la cat e criza de mare, nu mai duduie economia ca anul trecut si nici tiruri nu mai sunt pe drum atatea cred ca o sa veniti lejer la ora aia.

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Incercati sa ajungeti la ora 7:00 in parcare la Carefour.

AMR 1

L.E numarul meu de tel. 0751.194.100
    Last edited by Doc; 02-07-09, 21:33.

Leave a comment:

• Bodo
    replied
    Originally posted by dum View Post
    La ce ora estimati ca ajungeti in Pitesti (Bascov) ?
    Dum, nu stiu daca ai mai mentionat pana acum dar unde anume in Bascov va fi parcarea in care ne adunam?

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Originally posted by dum View Post
    08:15-08:30
    Te sun eu de pe drum.

Leave a comment:

• GeorgeR
    replied
    Data: vineri, 3 iulie 2009
    Motivul: plecarea la Intalnirea Nationala 2009
    ora 07.00
    1. Bodo
    2. chipson78
    3. Boggyman
    4. Doc
    5. maruta
    6. w33bb0
    7. ramm + dicorimel
    8. Alina_Jazz
    9. dum10. Dacian
    11. dumi_id
    12. GeorgeR

Leave a comment:

• dum
    replied

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Pei daca se lucreaza si acum la Sebes o sa fie 'party' pe sectorul ala de drum

Leave a comment:

• Dacian
    replied
    Deci se pare că vom dubla timpul pe distanţa Sibiu - Albac. Mi-a mai zis un coleg că sunt multe TIR - uri prin Sebeş şi se circulă greu, aşa o fi??
    Dacă tot nu o să merg cu caravana la plecare sper să pot pleca în jur de 10:00 din Bucureşti, aşa că dacă mai e cineva care speră să poată pleca în jurul acestei ore aştept un semn. (sper să fie totuşi 10!).

Leave a comment:

Working...
X