NATIONALA 2009 - idei si propuneri de organizare si program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Avand in vedere ca merchandisingul ar fi bine sa poarte doar sigla HONDAFAN si nu HONDA (!!!), ma gandesc ca lista de conditii scade simtitor.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #47
      Originally posted by hondatu View Post
      Avand in vedere ca merchandisingul ar fi bine sa poarte doar sigla HONDAFAN si nu HONDA (!!!), ma gandesc ca lista de conditii scade simtitor.
      maine merg la un centru si-i voi intreba ce conditii au pentru a imprima niste stegulete cu hondafan.
      Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

      Comment


      • #48
        pentru intalnirea din 3-5 iulie de la albac am aranjat sa dau o comanda pentru stegulete auto, personalizate. am vorbit cu udo si este de acord, w33bb0 mi-a dat formatul vectorizat, cei care vor face aceste stegulete asteapta comanda. steguletele sunt la fel ca cele ce se gaseau prin benzinarii cu drapelul romaniei si al ue, cu prindere pe geamurile laterale ale masinilor. pretul este de 8 lei fara tva. pretul final (cu tva si transport inclus) nu va depasi 10 ron/stegulet. desi suma nu este una de natura sa ne bage in criza doresc sa stiu care ar fi cantitatea ce ar trebui comandata. stiind ca sunt 24 de masini ale participantilor la eveniment ma gandesc ca toti ar vrea cel putin un asemenea stegulet, dar este posibil sa fie si solicitari pentru 2 bucati . de aceea as dori ca in cursul zilei de azi sa va exprimati optiunea pt a fi in masura ca maine sa comunic numarul de stegulete. mai jos aveti modelul de stegulet, personalizat pentru evenimentul nostru si un model de stegulet realizat de firma pentru un alt eveniment
        Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

        Comment


        • #49
          N-ar fi mai bine sa spuna numai cine vrea doua stegulete si pentru restul sa se presupuna ca vor numai unul?
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • #50
            dar poate ca sunt si din cei care nu vor sa cheltuie bani pe asa ceva... eu am mizat pe faptul ca toti vor vrea macar un asemenea stegulet. am mai gandit ca apropape jumatate vor vrea cate doua si ca vor mai fi vreo 2-3 care vor veni acolo fara sa se inscrie in prealabil. asa ca am mers deja pe o comanda preliminara de 40 buc. problema nu ar fi daca as ramane eu cu 2-3 nedate, ci ca e posibil ca majoritatea sa vrea 2 buc si atnci nu ne-ar ajunge.
            Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

            Comment


            • #51
              Baieti (si fete), discutiile astea ar trebui purtate aici: http://hondafan.ro/forum/showthread.php?t=6963

              @Admins/mods: sa mute cineva posturile referitoare la materiale dincolo pls.
              B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
              Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

              Comment


              • #52
                Originally posted by w33bb0 View Post
                Baieti (si fete), discutiile astea ar trebui purtate aici: http://hondafan.ro/forum/showthread.php?t=6963

                @Admins/mods: sa mute cineva posturile referitoare la materiale dincolo pls.
                w33bb0 ametim lumea cu atatea topicuri... si-asa aici nu prea mai sunt multe de discutat. cel mai bine ar fi sa ramana un singur topic referitor la intalnirea anuala si sa se inchida celelalte. vorba aia, "parerea mea!"
                Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                Comment


                • #53
                  Eu vreau 2 ca daca pun doar pe o parte s-ar putea sa imi traga directia !
                  ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                  ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Bodo View Post
                    Eu vreau 2 ca daca pun doar pe o parte s-ar putea sa imi traga directia !
                    de ce nu pui 4 ca sa echilibrezi puntile
                    Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                    Comment


                    • #55
                      Si eu doresc tot 2
                      HACC sa imi spui daca mai doresc respectivii domni ceva in materie de Corel or whatnot.

                      ====================================
                      Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                      1. Bodo - 2 bucati
                      2. w33bb0 - 2 bucati
                      3.

                      Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                      ====================================

                      PS: multam oricui a mutat posturile
                      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by HACC View Post
                        dar poate ca sunt si din cei care nu vor sa cheltuie bani pe asa ceva... eu am mizat pe faptul ca toti vor vrea macar un asemenea stegulet. am mai gandit ca apropape jumatate vor vrea cate doua si ca vor mai fi vreo 2-3 care vor veni acolo fara sa se inscrie in prealabil. asa ca am mers deja pe o comanda preliminara de 40 buc. problema nu ar fi daca as ramane eu cu 2-3 nedate, ci ca e posibil ca majoritatea sa vrea 2 buc si atnci nu ne-ar ajunge.
                        Nu cred ca nu o sa vrea. Daca nu o sa vrea, ii obligam. Altfel, nu mananca
                        OK, eu vreau unul singur.

                        Originally posted by w33bb0 View Post
                        Si eu doresc tot 2
                        HACC sa imi spui daca mai doresc respectivii domni ceva in materie de Corel or whatnot.

                        ====================================
                        Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                        1. Bodo - 2 bucati
                        2. w33bb0 - 2 bucati
                        3. Delphi - 1 bucata

                        Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                        ====================================

                        PS: multam oricui a mutat posturile
                        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                        Comment


                        • #57
                          ====================================
                          Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                          1. Bodo - 2 bucati
                          2. w33bb0 - 2 bucati
                          3. chipson78 - 2 bucati

                          Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                          ====================================
                          civic 2.2 5D FK3
                          CR-V 2.2 AT RE6

                          Comment


                          • #58
                            ====================================
                            Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                            1. Bodo - 2 bucati
                            2. w33bb0 - 2 bucati
                            3. Delphi - 1 bucata
                            4. chipson78 - 2 bucati

                            Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                            ====================================
                            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                            Comment


                            • #59
                              ====================================
                              Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                              1. Bodo - 2 bucati
                              2. w33bb0 - 2 bucati
                              3. Delphi - 1 bucata
                              4. chipson78 - 2 bucati
                              5. maruta - 1 bucată

                              Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                              ====================================
                              CR-V e:HEV
                              JAZZ GD1 CVT
                              Ex: CR-V RE6

                              Ex: RDX TB1
                              Ex: Civic FD1

                              Ex - JAZZ GD1
                              Ex - ACCORD Type-R
                              Ex - DEL SOL EH6

                              Comment


                              • #60
                                ====================================
                                Lista celor care doresc stegulete imprimate cu HondaFan la pretul APROXIMATIV de 10 RON / bucata:

                                1. Bodo - 2 bucati
                                2. w33bb0 - 2 bucati
                                3. Delphi - 1 bucata
                                4. chipson78 - 2 bucati
                                5. maruta - 1 bucată
                                6. KMR - 1 bucata

                                Folositi functionalitatea QUOTE pentru a completa aceasta lista in loc de a copia pur si simplu ceea ce se afla intre cele doua delimitatoare orizontale, pentru a pastra formatarea textului.
                                ====================================
                                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                                My cars:

                                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                                Comment

                                Working...
                                X