02/04/2006: A patra intalnire Hondafan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 02/04/2006: A patra intalnire Hondafan

    Ca urmare a unor factori mai putin sau mai mult favorabili (vremea proasta ce se anunta pe 9, sosirea stickerelor, evenimentul 4tuning day pe 1-2 aprilie, unde multa lume va fi prezenta), calendarul sufera mici modificari si intalnirea stabilita pe 9 se va desfasura cu o saptamana mai devreme.

    Deci, duminica, Piata Constitutiei, orele 12:00, va avea loc a patra intalnire. Sper ca de data asta prognoza meteo sa tina cu noi (momentan tine) si sa putem face si niste poze reusite.

    Nu uitati, aduc si stickerele, sunt gratuite.

  • #2
    Toti speram sa fie vremea OK :wink:
    See u sunday

    Comment


    • #3
      Din pacate eu nu o sa pot veni pentru ca... nu o sa am masina, si pentru ca nu o sa o las singura la salon, deci daca veniti pe acolo va astept si sper sa ne vedem :wink:
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • #4
        nu stiu daca ma credeti dar pur si simplu am uitat sa vin la intalnire. m-am trezit la 12 si ceva am baut o cafea , m-am mai invirtit prin casa si apoi mi-am adus si eu aminte ca trebuia sa vin la intalnire. dar prea tarziu ... era deja ora doua si ceva.

        cine a fost la intalnire?
        \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
        I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
        _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

        Comment


        • #5
          Si eu am ajuns pe la 13:20, pe la spartul tirgului. La 14 nu mai gaseai pe nimeni...

          Bye,
          Cristi
          Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
          Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

          Comment


          • #6
            frumos, tocmai cand venisem si eu :P
            2006 Accord CL7 2.0 MT

            Comment


            • #7
              Am avut iar ghinion. Desi vremea a tinut cu noi, in schimb locatia, nu. Se inchisese circulatia de la Unirii inspre Casa Poporului, facea Bavaria Motors o demonstratie, erau cu BMW-uri acolo. Eu am ajuns la 12 si 10, nu era nimeni din grup, am vazut ca era si evenimentul si in momentul acela mi-am dat seama ca e totul compromis. Pana la urma n-a fost chiar totul compromis, dar s-a venit si s-a plecat pe rand (au venit 3-4, au plecat 2, au mai venit dupa aceea inca 2, au plecat 3, samd).
              Multumim totusi celor care au fost insistenti si au venit in ciuda locatiei compromise si a treburilor pe care le aveau: Delphi, Doraneko, Cristi, Marmotica, Macso, Judge, Ubik, Manuks (daca am uitat pe cineva, scuze).
              Multumiri speciale si lui Cryo si sotiei sale (la fel de honda-fana ), pt prezenta. Pana la urma, au fost o intalnire buna, cu discutii interesante. Pacat totusi ca am avut din nou ghinion.
              Am propus o iesire la un gratar la intalnirea viitoare, si se pare ca propunerea mea a fost chiar bine primita. Plus, vom initia un noua regula in ceea ce priveste locatia, detalii la topicul dedicat.

              PS: fanete...how could you? ...hai ca glumesc. :wink:

              Comment


              • #8
                Din pacate nici eu nu am putut ajunge din cauza salonului de la Prisma, deoarece clubul din care fac eu parte s-a numarat printre expozanti. La 12:00 eram la Piata Chibrit asteptand sa ma duc spre Prisma cu echipa de Breakdancers...

                Imi pare rau ca nu ne-am strans cu totii, dar week-endul asta se pare ca a fost FOARTE aglomerat pentru toata lumea...(Raliul BV, salon Prisma, demo Bavaria).....si a fost o vreme superba...

                What goes around, comes around...

                Comment


                • #9
                  Si eu am fost
                  '10 Honda Civic Type-R GT

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by manuks
                    Si eu am fost
                    Mii de scuze, si iti multumesc pt prezenta. :wink:

                    Comment


                    • #11
                      Nici o problema, de fapt 'sa te iert' imi esti dator cu o tura cu Type R. :lol:
                      '10 Honda Civic Type-R GT

                      Comment


                      • #12
                        Gata, se rezolva. Vezi ca pe topicul cu calendarul intalnirilor ai nr meu de telefon, suna-ma cand ajungi joi, poate trag o fuga cu tine la service. :wink:
                        JKV, credeam ca ne-ai uitat. Bine ai revenit. Data viitoare, cica 'frigem' un gratar. Ce zici, te bagi? :wink:

                        Comment


                        • #13
                          Cu cea mai mare placere Bogdane...doar sper sa nu lucrez pa la masina, ca am cateceva de skimbat la ea. (suspensii, ulei, filtre, jante....)

                          Eu am si o propunere pentru locatie...ca sa putem fi langa "monstri" nostri si totusi in mijlocul naturii.

                          What goes around, comes around...

                          Comment


                          • #14
                            Pai poti propune, ca eu nu prea le am cu locatiile din jurul Bucurestiului. La Snagov, suntem nevoiti sa fim departe de masini. Astept propuneri de la toata lumea.

                            Comment


                            • #15
                              Eu voi fi la ora 9.00, asa am programarea, daca vrei sa vii te astept la service.
                              '10 Honda Civic Type-R GT

                              Comment

                              Working...
                              X