12/03/2006: A treia intalnire Hondafan

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by cryo
    imi pare rau ca nu am mai reusit sa ajung...
    mda mai ales ca eu am fost la 10min distanta
    2.0i 2005

Comment

Poze (putine, stiu, dar am facut cat mi-a rezistat mana pe aparat in frig):

Deci, Accord-ul gri este al lui Judge, e model '06 facelift si e superb, Accord-ul verzuliu este al lui Macso (care a venit cu ambele masini), superb si acesta, iar cel mov este al amicului lui Endo_ro, cu nick-ul pufunos parca. La datorie au fost si Fanete, Achim, Delphi, Endo_ro. Mult curaj le-a trebuit sa vina pe vremea aia caineasca, felicitari. :wink:
      Nu am putut sa fac poze mai din perspectiva, pentru ca in fata noastra se postasero-inghesuisera niste cetateni care testau un ulei-minune(cica) pe motoare. Sincer, nu prea mi-a convenit prezenta lor acolo, inghesuiti peste noi, dar in fine.

Comment

Multumim pentru poze!
        Sa ne traiti, alaturi de bolizii vostri! artyman: artyman: :supz:
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

As propune ca urmatoarea intalnire sa o facem pe 2 aprilie, in loc de 9, cum s-a afisat. Motivele ar fi urmatoarele:
          1. stickerele, care au venit, si de care as vrea sa ma scapati cat mai repede
          2. vremea, care se anunta extrem de ploioasa in aprilie, cu exceptia inceputului de luna. Ca o confirmare: http://vremea.romaniantourism.ro/ind...1&cmd=prognoza . Observati cum dupa 2 aprile se raceste, si, sincer, n-as mai vrea sa repetam experienta neplacuta de la ultima intalnire, plus ca sunt niste stickere de probat si o restanta veche cu pozele om+masina.
          Ce ziceti? Ar fi ok pt majoritatea?

Comment

mie mi se pare o idee destul de buna. nu as fi fost de acord sa o facem pe 1 aprilie pentru ca voi fi la 4tuning day
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Comment

daca este pe 2 pot sa vin si eu
              '10 Honda Civic Type-R GT

Comment

exista o sansa sa ajung si eu pe 2 in Bucuresti (ar fi trebuit sa ajung seara acolo, dar daca se muta intalnirea, vin mai devreme)
                2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Working...
                X