12/03/2006: A treia intalnire Hondafan

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 12/03/2006: A treia intalnire Hondafan

Propun cea de-a 3 intalnire duminica, 12 martie, ora 12:00, in Piata Constitutiei, in fata Casei Poporului.
    Avand in vedere ca prognoza meteo ne anunta cald dupa o saptamana de inceput de martie tumultoasa, eu zic ca ar fi cazul sa concretizam planul initial de a fotografia tandemul om+masina (+eventual o scurta descriere a tandemului).
    Asa ca ii astept pe cei de la prima intalnire, cat si pe cei care s-au alaturat celei de-a 2-a intalniri, dar si pe noi veniti!

Cu bunavointa adminilor, poate reusim sa construim o pagina speciala pe site cu membri clubului sau macar o categorie speciala cu poze pe forum.
    Dragi admini, inca o data, rugaminte calda, va rog trimiteti mail-uri care sa anunte aceasta intalnire cu link catre topic. Multumesc!

la mine nu mai este nevoie de mail sunt inscris si voi fi prezent
    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Comment

nu promit nimic, dar e posibil sa ajung si eu
      2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Si eu voi fi prezent.
        D15Z6 SOHC VTEC CIVIC 1.5 LS (cu S`u rosu )

Comment

Poate si eu.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

Originally posted by Doc
            Poate si eu.
            da ma da sa iti iei civic ca altefel nu te primim
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Comment

Lasa ma ca si a mea este rosie cu eleron. Oricum arata bine.

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

i'm in.

Comment

vin si eu... si sper ca pana atunci sa mai am cateva noutati de aratat
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

Io sigur o sa am :wink:
                    D15Z6 SOHC VTEC CIVIC 1.5 LS (cu S`u rosu )

Comment

Mie mi s-a parut interesanta idea lui Achim de acum cateva zile unde propunea ca la fiecare intalnire (la cea mare ca sa zic asa unde vin mai toti - deci odata/luna) sa invite si un reprezentant al unuia din cei 3 dealeri din Bucuresti, fiindca sunt sigur ca printre voi se afla clienti atat de la cei 2 privati cat si de la Carpati.
                      Deci ideea e simpla:
                      Achim si Bogdan (minimum!!) dau din timp un raid pe la toti 3, le propun ideea si vad care se inscrie primul, restul urmand a se alinia in lunile urmatoare.
                      Poate ca la prima vedere n-au ce castiga, dar o reclama nu le strica nici lor si mai ales distanta de client si experientele acestuia, nu pot ramane chiar nebagate in seama.
                      Nu vad ce i-ar costa mare lucru, plus ca nu strica nimeni ziua omului, daca sta 2-3ore cu voi, e minunat.

CINE VA REFUZA, IL BOICOTAM PUBLIC!
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Va spun eu ca nu ii intereseaza astfel de manifestari. Nu sunt deschisi la astfel de actiuni, cel putin cei la Eurial (Peugeot). Merita incercat, poate sunt mai receptivi cei privati. Bafta!

Comment

eu sunt perfect de acord... parerea mea e ca merita incercat :roll:
                          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.

DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

Comment

Eu o sa incerc, si poate incearca si Tom, Achim, daca se poate. :?
                            Te asteptam si pe tine, Doc, poate te corupem sa treci pe nipone.

Comment

"corupt" e deja, din cate am vazut... mai urmeaza sa se ocupe de "aspectele comerciale" :lol:
                              2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Working...
                              X