12/02/06: A doua intalnire Hondafan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    intr-un fel mai bine ca nu am ajuns ca arata masina mea ... nu imi este rusine cu ea dar nu vreau sa apara in poze asa lovita, poate la urmatoarea intalnire voi veni si eu cu masina aranjata

    vreau sa vad si eu poze cu abtipildele alea cu hondafan, sau ce sunt ?
    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

    Comment


    • #77
      Sunt stickere pt rama de plastic de la numere, in loc de dealer-ul care ti-a vandut masina scrie acum www.hondafan.ro, rosu pe negru. Da foarte bine, mai ales pe negru (pe a lui Achim da super :twisted: ).

      Am apucat sa schimbam si 2 vorbe despre cadenta intalnirilor, dar foarte putin, din pacate. Se pare ca pasiunea e atat de mare incat uitam de orice alta problema atunci cand ne intalnim. :lol:

      Asa ca, pana la urma, o sa facem un poll aici. :wink:

      Comment


      • #78
        Cre'ca-i cel mai ok asa.

        Offtopic: tin sa precizez ca fontul folosit pentru stickerele de mai sus este exact cel Honda, scris cu majuscule sa fie evidentiat. La fel si culoarea...Rosu HONDA.

        What goes around, comes around...

        Comment


        • #79
          scuze de of-topic

          pei, si nu a facut nimeni o poza la stick-ul lui sa vad si io

          vreau si eu un stick, mai ai? daca da cum pot intra in posesia lui?

          da eu acum m-am gandit , nici nu am rama la numere :lol:
          \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
          I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
          _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

          Comment


          • #80
            Am avut 5 pereki. Le-am dat pe toate. Dc vreti sa mai facem, v-am zis, sunt 2 lei bucata, deci 4 lei amandoua. Eu le-am luat dublu.

            Imi ziceti, eventual inaintea unei intalniri si facem.

            What goes around, comes around...

            Comment


            • #81
              perfect, sa vedem cind va fi urmatoarea intalnire si discutam
              \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
              I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
              _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

              Comment


              • #82
                In functie de rezultatul poll-ului de 10 zile, anuntam si urmatoarea intalnire. :wink:

                Comment


                • #83
                  VREAU SI EU STICKERE!!!!!!Ca la mine la nr. de pe spate scrie volkswagen dreaq :-&
                  D15Z6 SOHC VTEC CIVIC 1.5 LS (cu S`u rosu )

                  Comment


                  • #84
                    cu intarziere am mai intrat si eu pe forum Intr-adevar reusita si ce-a de-a doua intalnire, dar la urmatoarea neaparat poze si cu oameni.. pt. prima mai am eu cateva pe hdd, o sa le pun pe celalalt topic in masura timpului disponibil... Oricum per total imi este din ce in ce mai clara superioritatea acestei marci, cel putin pe anumite segmente
                    2.0i 2005

                    Comment


                    • #85
                      La urmatoarea intalnire ar fi ideal sa ne adunam cei care au venit prima oara cu cei care ne-au completat la a 2-a intalnire, pentru o sesiune speciala de poze masina+proprietar. Avand in vedere previziunile meteo, care anunta vreme instabila pana pe 7-8 martie, dupa care incalzire, eu zic ca sunt mari sanse sa ducem la bun sfarsit planul. :wink:
                      Voi deschide un nou topic cu cea de-a 3-a intalnire, acesta il voi inchide cu o zi inainte.

                      Comment

                      Working...
                      X