12/02/06: A doua intalnire Hondafan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vesti rele apropos de poze. Se pare ca prognoza pentru duminica spune ca o sa ploua/ninga si o sa fie max. 0 grade Celsius. Sper sa nu se adevereasca... :x si sa putem sa facem niste poze frumoase.
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

    Comment


    • #32
      Propunere

      :? Daca credeti ca ar fi bine sa amanam intalnirea, pentru a avea conditii de timp mai "umane", sa anuntati din timp.
      :wink: Sa nu-mi inghete Hondita singurica.

      Comment


      • #33
        eu unul votez pentru treaba asta, mai ales ca poate o sa plec duminica si e posibil sa ratez intalnirea asta
        \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
        I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
        _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

        Comment


        • #34
          Hmm, intr-adevar, se anunta o vreme cam urata: http://vremea.acasa.ro/vremea_bucuresti.html . Nu stiu ce sa zic cu vremea asta schimbatoare, poate fi la fel de frumos cum a fost si data trecuta (atunci se anuntase noros si a fost superb). Eu zic totusi sa ne prezentam, doar daca ploua sau ninge sa nu venim. Chiar daca stam o jumatate de ora, macar sa stabilim frecventa si locul intalnirilor de acum incolo.

          Comment


          • #35
            si in caz ca ajung, poate mergem si undeva la un suc
            \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
            I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
            _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

            Comment


            • #36
              Pai va puteti intalni la un local ceva, nu trebuie sa stati in aer liber langa masini :wink:

              Comment


              • #37
                Eu vin oricum, poa` sa ninga sa ploua ca masina mea are acoperis :lol: .
                D15Z6 SOHC VTEC CIVIC 1.5 LS (cu S`u rosu )

                Comment


                • #38
                  Ce parere aveti daca am amana cu o saptamana, adica pentru 19 februarie? Vad ca se anunta vreme mai frumoasa, adica fara ploaie si cam 4-5 grade (pe Yahoo au un Weather Forecast care s-a dovedit foarte precis pana acum).

                  Cred ca e pacat daca ne intalnim sa ne inchidem intr-un bar si sa nu putem face si noi niste poze, sau sa deschidem niste capote sa ne uitam la motorase... :idea: Daca vreti sa mergem la un 'suc', atunci mergem intr-o seara si fara masini... doar vorbim... parerea mea. artyman:
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • #39
                    votez pentru pentru parerea lui
                    daca se anuntza vreme proasta ar fi bine sa nu mai facem intalnirea acum
                    si in al doilea rind eu nu o sa pot sa vin duminica daca s-ar face
                    \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                    I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                    _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                    Comment


                    • #40
                      :? Hmmm. Vad ca lumea nu prea e disponibila duminica asta si, intr-adevar, se anunta si vreme proasta. Nu stiu ce sa zic...daca vreti sa amanam, asta e, amanam, nu-i o tragedie. Chestia e ca nu prea sunt de bun augur amanarile astea (parerea mea).

                      Ok, amanam. O reprogramam pe 19 februarie, la ora 12:00, in acelasi loc. O sa-i rog pe admini sa ne ajute in privinta asta cu mail-urile de rigoare.

                      Oricum, se va face un topic separat cu intalniri spontane, sa vedem daca prind sau nu. Acolo, nu va exista obligatia morala de a veni, pur si simplu ne intalnim cati putem, unde putem si la ce ora vrem. Asa ca pt weekend-ul asta putem propune o intalnire spontana. :wink:

                      Comment


                      • #41
                        intradevar cam asa e, e cam nasol cu aminarile astea. dar nici nu poti veni sa stai in ninsoare sau ploaie. mie unul mi se pare un motiv bine intemeiat
                        ar fi pacat, ca din cate am inteles ar veni mai multi insi acum, sa nu putem face si noi o poza frumosa...
                        sunt deschis pentru intalnirile spontane si chiar mi se pare o idee buna

                        ps. am vazut un type r pe vasile lascar (strada care ajunge in piata galati) pe la ora 18 ieri , erai tu bogdan ?

                        Pai, da, eu eram, incercam sa-mi fac drum spre Floreasca, ca in centru era jale. Bogdan
                        \_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
                        I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
                        _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

                        Comment


                        • #42
                          1. Eu deja am facut cateva sticker-e cu 'hondafan'. Trebuie sa imi vina azi maine.

                          2. Eu pe 17-19 voi fi la munte si din pacate nu voi putea onora cu prezenta intalnirea noastra.

                          3. Daca vreti un site FOARTE bun pt weather forecast, folositi cu incredere: www.wunderground.com. Il folosesc si motociclistii (si stiti cat de importanta e vremea pt cei pe 2 roti). Din cate am auzit astia folosesc niste sateliti, da' nu mai tin minte daca sunt militari sau comerciali. Cert este ca pana acum a fost precis 90-95%.

                          Prognoza pt 5 zile: http://www.wunderground.com/cgi-bin/...uery=bucuresti

                          P.S. Nu va asteptati sa fie soare iarna...adica e mai probabil sa fie reala prognoza pt week-end-ul asta decat peste 2 saptamani.

                          What goes around, comes around...

                          Comment


                          • #43
                            Eu sunt de acord cu JKV din moment ce am stabilit, de plouat sigur va spun eu ca nu o sa ploua :lol: , iar daca o sa ninga o sa fie si mai frumos, ...parerea mea. Plus ca mor de nerabdare sa-l cunosc pe JKV. O sa lipseasca Fanete dar el cel putin a fost la intalnirea trecuta, si vom mai face intalniri nu? Fanete, no heart feelings, we`re all gonna` miss you. :goodman:
                            D15Z6 SOHC VTEC CIVIC 1.5 LS (cu S`u rosu )

                            Comment


                            • #44
                              Uite, de-asta e bine sa nu amanam, pt ca lumea isi cam face planuri de obicei. :wink:
                              Mentinem intalnirea de duminica ca pe una spontana, unde ne adunam cati putem, in locul stabilit, la 12:00, astfel incat sa nu fortam pe nimeni.
                              Vom decide, atatia cat vom fi, daca aplicam sistemul: 1 intalnire lunara obligatorie si restul spontane. :wink:
                              Ce ziceti?

                              Comment


                              • #45
                                Intotdeauna o sa existe cineva care nu poate. Aceasta intalnire a fost stabilita in urma unui "poll".

                                Pa mine nu ma deranjeaza daca se skimba, dar eu mi-am facut un program pt duminica. Mai mult ca sigur ca nu sunt singurul. Iar vremea oricum o sa ne joace feste indiferent de anotimp...cu atat mai probabil iarna.

                                Eu propun asa: indiferent de cati oameni vin si indiferent de vreme, ne vedem duminica la 12. Stam 30-45 de minute si dup-aia putem merge undeva sa bem un suc si sa vorbim la caldurica. Cu ocazia asta putem face si o coloana dragutza si ne mai "mediatizam" putin. Chiar avem tot interesul sa mediatizam comunitatea noastra, nu?

                                Parerea mea....

                                @dromikaetes: si eu vreau sa te cunosc. Am vrut sa cumpar o masina ca a ta...si sincer inca ma intreb daca nu e vorba taman de aia. Ne vdm duminica....

                                P.S.: Eu i-am facut program si prietenei mele sa vina cu mine...asa ca.... :lol:

                                P.S.2: Nashicule (Fanete), nu te supara pe mine...ne vdm noi 2 intr-o seara daca e.

                                What goes around, comes around...

                                Comment

                                Working...
                                X