Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma cam cati estimati ca se strang? Eu vin pe 3 seara. Nu am cum sa ajung mai devreme. De cazare si masa ma descurc, eventual doar masa festiva (sau cum s-o numi) o s-o infulec impreuna cu restu' lumii.
    Pentru amatori, exista un drum asfaltat, o coasa pe urcare, cu niste ace de par incredibile. Si... e ingust drumul.
    Eu voi conduce ceva mai domestic asa ca nu pot sa va incurc daca vreti sa va "liniati".
    Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

    La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

    Comment


    • Salut inca 1 data nu stiu daca o sa reusesc sa mi iau accordu nou .. pina atunci ... asa ca daca nu dati cu pietre in mine (Rav4 am acuma) vin sa va salut si eu ... mergem pina la socrii pe la DEVA si am zis ca un weekend in munti ( mie dor de zona am lucrat acolo )
      deci e excluziv honda sau primiti si fani :P
      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

      Comment


      • Originally posted by Accord4ever View Post
        Pana la urma cam cati estimati ca se strang? Eu vin pe 3 seara. Nu am cum sa ajung mai devreme. De cazare si masa ma descurc, eventual doar masa festiva (sau cum s-o numi) o s-o infulec impreuna cu restu' lumii.
        Pentru amatori, exista un drum asfaltat, o coasa pe urcare, cu niste ace de par incredibile. Si... e ingust drumul.
        Eu voi conduce ceva mai domestic asa ca nu pot sa va incurc daca vreti sa va "liniati".
        mergand la sigur pe cei care deja au platit erau 41 persoane si 24 masini. speculand ce am mai auzit pe la colturi e posibil sa ajunga pe la 50 persoane si 30 masini
        Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

        Comment


        • Originally posted by bastircar View Post
          Salut inca 1 data nu stiu daca o sa reusesc sa mi iau accordu nou .. pina atunci ... asa ca daca nu dati cu pietre in mine (Rav4 am acuma) vin sa va salut si eu ... mergem pina la socrii pe la DEVA si am zis ca un weekend in munti ( mie dor de zona am lucrat acolo )
          deci e excluziv honda sau primiti si fani :P
          forumul se numeste hondafan, iar tu deja ai arvunit o honda, asa ca... eu zic ca esti de-al nostru
          Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

          Comment


          • deci bem o (lada de) bere pe sambata seara !!!
            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

            Comment


            • Vin si eu, cu cine vorbesc de locuri libere (daca mai sunt)? Eventual preiau de la cine a platit avans si numai vine.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • @ramm: Vorbeste cu Hoinar sau reia ultima lista de participanti de aici si inscrie-te ca sa vada hoinar ca mai sunt doritori. Din cate am inteles de la el cei care se hotarasc pe ultima suta platesc cazarea pe loc la destinatie. Sper sa nu ma insel.
                Boggyman
                ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                CBR 600F4i Red-2005!

                Comment


                • Originally posted by ramm View Post
                  Vin si eu, cu cine vorbesc de locuri libere (daca mai sunt)? Eventual preiau de la cine a platit avans si numai vine.
                  Mai sunt. Cu tristete in suflet , trebuie sa spun ca eu nu mai pot merge, asa ca doua locuri sunt libere pentru tine.
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • Originally posted by Delphi View Post
                    Mai sunt. Cu tristete in suflet , trebuie sa spun ca eu nu mai pot merge, asa ca doua locuri sunt libere pentru tine.
                    Ei nu, asta nu...

                    Comment


                    • Imi pare groaznic de rau, e prima intalnire nationala la care nu pot ajunge, sunt plin de nervi, dar nu am ce face. Sincer nu am.
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • Aoleu, Delphi! Ne-ai stricat multora ziua
                        Trebuia sa botezam si Civic-ul cel nou... of!
                        Sper sa nu fie nimic grav, ci doar vreo obligatie de-aia nesuferita de genul job, nunta etc.
                        w33bb0
                        Senior Member
                        Last edited by w33bb0; 17-06-09, 09:39.
                        B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                        Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                        Comment


                        • Imi pare sincer rau Delphi !
                          '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                          Comment


                          • Delphi - pei tu plecai dupa noi, mergeai incet si tot ne intreceai...Sper ca glumesti.
                            Deocamdata ocup doar un loc.

                            LE: Asa a fost anul trecut cand am plecat la Sibiu, chiar vorbeam cu Andrei. Noi am plecat inainte, am mers 'legal' pe A1 si tot ne-ai depasit pe Valea Oltului cand ne-am oprit la o pauza
                            ramm
                            omu cu warnu'
                            Last edited by ramm; 17-06-09, 10:38.
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • Ramm, de ce singur? Ok, atunci mai este disponibil un loc. Din pacate nu glumesc.

                              Asa deci, merg incet... biiine. S-a marcat.
                              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                              Comment


                              • dephi, imi pare foarte rau. si tocmai ce i-am raspuns la mesaj la ramm ca nu sunt locuri libere. daca vine el pe unul din locurile de la tine te descurci cu el cu banii, dar ar fi foarte bine sa stiu si eu lucrul acesta. eventual pentru al doilea loc achitat o sa incerc o recuperare sau o compensare (eu zic ca 99,99% va fi posibil). de exemplu, boggyman vrea sa mai stea 2 nopti in plus si un loc ar putea fi compensat de la tine. si ai fi ok cu banii.

                                va rog luati legatura unii cu altii, dar la final sa stiu si eu

                                Important!
                                cine s-a mai hotarat pe ultima 100 de metri sa ma contacteze astazi pentru a putea face rezervarile suplimentare pentru locurile respective.

                                in plus, cine vine cu copil mic (nu plateste nimic in plus) dar va rog sa-mi spuneti ca sa am in vedere. eu sambata aceasta merg la albac din nou sa fac impartirea pe camere astfel incat in momentul cand veti ajunge acolo totul sa mearga iute.

                                daca am uitat ceva, dati dupa mine cu ce apucati, sunt foarte prins saptamana asta si nu vreau sa-mi scape ceva ce ar putea afecta buna desfasurare a intalnirii. va multumesc tuturor de intelegere, pentru rabdarea acordata si nu in ultimul rand pentru incurajari
                                CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                                NEW ???
                                HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                                EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                                Comment

                                Working...
                                X