Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Spider
    replied
    Eu sincer as vrea sa stiu daca mai gasesc ceva locuri acolo...respectiv o camera dubla...in cazul in care pana la urma voi reusi sa ajung...nici nu conteaza daca nu suntem in exact aceeasi locatie...loc sa fie. Merci.

Leave a comment:

• UltraDM
    replied
    am o rugăminte: dacă poate cineva de prin zona Albacului să-mi lase și mie un număr de telefon pe privat, īn caz că mă rătăcesc să cer indicații prețioase

Leave a comment:

• Rav
    replied
    Originally posted by Bodo View Post
    Cand ai zis Curtea de Arges - Transfagarasan cred ca te-ai gandit ceva.
    Adevarul e ca Honda nu ruleaza pe asfalt ci zboara ceva mai jos ca in rest e super ok drumul pe acolo...
    aaa .. nush cat de "jos " zburati voi dar ... din cate stiu eu e destul de ok drumul pe acolo daca de drumul ala ... spre transfagarasan va e frica ... pfui atunci nici nu va ganditi sa veniti de la alba spre campeni ca e aproape la fel cel putin asa era acum 2 3 ani dar anu trecut deja peticeau pe transfagarasan .. nu stiu ce sa zic de alba campeni .. nu am trecup peacolo de vreo 3 ani dar pe brad- campeni si campeni- turda e jale clar si da fratilor drumurile de bucuresti moldova sunt super fata de ardeal asta e .. ce sa faci is drumar dar meseria mea nu se face altfel decit sa lucrezi la reteta sau grosime - stiti ce vreau sa zic ... ori pe unde alegeti sa veniti o sa ave ti de obiectat in ceea ce priveste drumurile din ardeal asa ca ... incerca ti sa va "ridicati" fustitele la "fetitele" voastre hehe .. pacat ca e super transfagarashanu si +e mai scurt si nu e chiar asa de populat poate ca e vineri o sa fie mai aglomerat dar pe ... valea oltului cit si pe valea prahovei o sa fie ucigator ... era o varianta mai viabila din punctul meu de vedere alegerea va apartine dar dupa cum stim ... pe vai .. macar le mai decalaminati si voi o tira asa ca sa va fie picioru greu numa si pana una alta...

Leave a comment:

• Bodo
    replied
    Originally posted by bastircar View Post
    apropos aviz bucurestenilor - traseu beton acum ca e descis transfagarasanu ... pitesti - curtea de arges - transfagarasan - sibiu - alba iulia - campeni - albac cred ca toata miscare e aprox 500 si ceva de km - nu am calculat exact doar din ce mi aduc aminte + ca e mai rapid decit pe valea oltului .. depinde de cit esti dispus sa risti prin depasiri dar daca veniti mai multi deodata ... sincer merita transfagarasanu... pana una alta
    Cand ai zis Curtea de Arges - Transfagarasan cred ca te-ai gandit ceva.
    Adevarul e ca Honda nu ruleaza pe asfalt ci zboara ceva mai jos ca in rest e super ok drumul pe acolo...

Leave a comment:

• Rav
    replied
    apropos aviz bucurestenilor - traseu beton acum ca e descis transfagarasanu ... pitesti - curtea de arges - transfagarasan - sibiu - alba iulia - campeni - albac cred ca toata miscare e aprox 500 si ceva de km - nu am calculat exact doar din ce mi aduc aminte + ca e mai rapid decit pe valea oltului .. depinde de cit esti dispus sa risti prin depasiri dar daca veniti mai multi deodata ... sincer merita transfagarasanu... pana una alta

Leave a comment:

• Achim
    replied
    eu vreau sa aflu cate camere au ramas libere si ale cui ... ca sa stiu cum facem

Leave a comment:

• Rav
    replied
    deci ... aproximativ cate honde vede albacu in weekendu asta?
    ala nu .... ala nu .... uite ala parca .... hehe amr 3 zile pana una alta ...

Leave a comment:

• Rav
    replied
    bai fratilor dupa cum zicea cineva pe la pagina 49 ... se pare ca nu pre vine lumea ... oricum vreau sa va vad mai oamni buni sincer is cuios sa vad comunitatea Honda si cu citi mai multi cu atit mai bine ... pana una alta... stiti deja

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Am crezut că e o glumă de-a lui KMR, dar se pare că vorbeşte serios. L-am sunat şi este momentan la Paris, apoi pleacă la Iaşi...
    Īmi pare rău că nu vine nici el şi nici Delphi...

Leave a comment:

• Rav
    replied
    sincer am gasit ceva mai ieftin incercati pentru cei cu buget redus la vila cristina in albac acolo am zis ca o sa ma cazez, am mai dormit acolo e curat si sunt oameni de omenie vede ti si oi pe net vila cristina Albac e ultima la iesire din albac cum mergi spre oradea sa va mearga numai bine si pana una alta ...

Leave a comment:

• Corse
    replied
    planul e sa ajungem la intalnire, pe unde si cum stam vedem, ne adaptam

Leave a comment:

• Achim
    replied
    eu nu am camera si taman zilele astea cautam sa gasesc ceva pt mine si Corse de la TM ... KMR da-mi un tsrr si explica-mi cum e cu banii ca noi mergem la buget daca nu... venim cu sacii de dormit in masini brigada mare (astia cu EP3'uri si VTi'uri suntem ok ... sa ii vad pe aia cu S2k cat ne ofera pt cazare )

Leave a comment:

• hoinar
    replied
    pai daca mergem in ritmul asta, azi maine zic si eu ca nu mai vin fug cu breloacele voastre, nah... kmr, imi pare rau ca nu ajungi. ca si de ceilalti. sper sa iti gasim un inlocuitor. macar sa nu pierzi banii.

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Aline fa o lista actualizata cu participantii, sa stim cati suntem pana la urma.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Da, teoretic se poate, practic, nu. Voi avea niste intalniri in Iasi si voi fi cu seful meu, cu masina lui si probabil sambata ajung inapoi in Bucuresti. Am studiat eu toate posibilitatile dar nu iese.
    Last edited by KMR; 29-06-09, 17:33.

Leave a comment:

Working...
X