Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• HACC
    replied
    Originally posted by PanterA View Post
    Cu deosebita parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnire din motive personale. Cele 2 locuri rezervate pe numele meu au devenit vacante.

cristi chiar imi pare rau ca nu ne vedem la albac... te-ai luat dupa gabi... sper ca macar sa-ti rezolvi problemele care le ai.

Leave a comment:

• maruta
    replied
    hoinar, tu pe la ce oră ajungi la Albac? Cei care vor ajunge Ónaintea ta, trebuie să te aştepte sau se pot caza? Merci!

Leave a comment:

• hoinar
    replied
    @bastircar: frate, nu mai ponegri asa ardealul ca nu-i bau baul romaniei, dimpotriva. nu stiu ce-i tot dati cu campeni turda, ca nu vine nimeni pe acolo la intalnire

in legatura cu numarul de locuri: nu va faceti griji, numai sa haideti. pentru cei care au platit deja si stiu ca nu mai vin, eventual luati legatura cu noii doritori pentru compensarea cu banii. si-mi spuneti la intalnire sa reglez si pe lista.

Leave a comment:

• chipson78
    replied
    pantera, ne lasi cam balta cu sonorizarea. ce sa zic, imi pare rau

spider, daca nu vrei sa te risti cu motorul(ploaie, drumuri proaste) avem locuri libere prin masinile noastre. daca nu era accord-ul in service iti dadeam una din masinile mele, dar din pacate nu am.

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Yes, de-abia astept sa-l vad pe motocicleta! Imi amintesc de Prafuit cind am mers la Iasi!

Leave a comment:

• w33bb0
    replied
    Ajungem, ajungem. Uite ca daca renunta cineva, vine altcineva.
    Spider

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Originally posted by PanterA View Post
    Cu deosebita parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnire din motive personale. Cele 2 locuri rezervate pe numele meu au devenit vacante.
    Si tu Brutus!
    Imi pare rau!
    Men, mai ajunge cineva pe acolo?

Leave a comment:

• Rav
    replied
    salut .. pentru cei care dupa cum spunea si UltraDM vor intimpna sa zic asa .. mici erori in orientare pot sa ma contacteze cunosc destul de bine zona si sper sa fiu de prins .. la 0742133319, 0763659286 - ambelel retele au destul de slab semnal ... asa ca incercati de mai multe ori ... da stiu ca am toyota ... dar sper sa achizitionez pana la sfarsitul luni astea sau viitoare un accord nou noutz ... asa ca va rog nu da ti cu pietre ... pana una alta ...

Leave a comment:

• PanterA
    replied

Leave a comment:

• vtin
    replied
    Dragilor, va doresc drum bun si linistit!

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by Spider View Post
    Perfect
    Eu vin.
    Insa nu mai am Type-R-ul
    FireBlade-ul insa e la post....asa ca va fi o motoreta la intalnire.

... ma bucur pt tine. abia astept sa ne vedem.

Leave a comment:

• Deeana
    replied
    Si pe mineeeeee!

Dar mai incet si mai putin asa, pe acolo prin parcare!
    Nu de alta dar ar fi prima data si o sa imi fie cam frica!

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Pls pls pls ma dai si pe mine o tura.....visez de cand eram mic copil si nu prea am avut ocazia (cel putin nu cu asa un motor).

Leave a comment:

• Spider
    replied
    Perfect
    Eu vin.
    Insa nu mai am Type-R-ul
    FireBlade-ul insa e la post....asa ca va fi o motoreta la intalnire.

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Sunt camere, no problemo...numa sa va avem printr noi...si pentru Achim & friends si pentru Spider o dubla si inca cred ca mai avem ceva locuri.
    Am mai scris eu dupa ce am fost cu Hoinar sa facem aranjarea pe camere, atunci tinuseram 7 locuri de rezerva la Albac si intre timp parca s-au mai eliberat 2 camere (KMR si inca cineva).
    Asa ca...settle on guys and see you there.

Leave a comment:

Working...
X