Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• chipson78
    replied
    trimite cu fan courier ajunge sigur in 24 de ore

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Ai PM.

Leave a comment:

• cryo
    replied
    n-am auzit de ei... prin iasi avem Cargus si Fan Courier

Lasa si nr de telefon, deoarece nu se stie la ce ora ajung astia, si daca o sa mai fii la servici.

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Daca nu se baga nimeni:

ATELCO COMPUTER
    Sibiu, Bdul Vasile MIlea nr 11A
    In atentia: Cristea Adrian

Preferabil cu NEMO Express, dar merge si alt curier.

Leave a comment:

• cryo
    replied
    ca mi-am amintit... raspundeti repede, cui sa pun la curier bannerul hondafan in seara asta? (cel care l-am avut la iasi). Cel mai probabil ar ajunge maine (sper)

bagati repede detalii aici...

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    O sa ne lipsesti ...pacat ca nu poti veni. (BogdanCTR)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Da, si eu subscriu la sugestia lui Ramm. Te rugam frumos, fa un efort, Bastircar.

Ontopic, va urez distractie placuta tuturor.

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Off-topic, rugaminte catre bastircar:

Incearca sa folosesti o scriere mai corecta. TOATE posturile tale sunt foarte greu de urmarit/ citit/ inteles. Foloseste si tu corect punctuatia, mai lasa punctele alea de suspensie ca devin enervante.
    Nu este irc/ chat/ mess ca sa scrii in graba si sa dai cu sutul in gramatica sau ortografie.

Leave a comment:

• Rav
    replied
    Originally posted by hoinar View Post
    @bastircar: frate, nu mai ponegri asa ardealul ca nu-i bau baul romaniei, dimpotriva. nu stiu ce-i tot dati cu campeni turda, ca nu vine nimeni pe acolo la intalnire

in legatura cu numarul de locuri: nu va faceti griji, numai sa haideti. pentru cei care au platit deja si stiu ca nu mai vin, eventual luati legatura cu noii doritori pentru compensarea cu banii. si-mi spuneti la intalnire sa reglez si pe lista.

hoinare --- eu vin peacolo ... ca am treaba vineri la cluj ... dar dupa cum spuneam ... vai de el ardeal ... sau mai bine zis nordul ardealului ca voi fi cred singurul ... din maramures satu mare salaj cluj nu stiu daca nu vine careva deacolo dar se pare ca nici bistrita poate bihor ... deci am sa ma simt destul de important si eu deja incalzesc (sa ma iertati) Toyota ... dar e doar inceputul concediului meu astea 3 zile de la albac ... sincer abia astept sa va cunosc pana una alta ....
    Last edited by Rav; 01-07-09, 12:58.

Leave a comment:

• UltraDM
    replied
    Originally posted by bastircar View Post
    salut .. pentru cei care dupa cum spunea si UltraDM vor intimpna sa zic asa .. mici erori in orientare pot sa ma contacteze cunosc destul de bine zona si sper sa fiu de prins .. la 0742133319, 0763659286 - ambelel retele au destul de slab semnal ... asa ca incercati de mai multe ori ... da stiu ca am toyota ... dar sper sa achizitionez pana la sfarsitul luni astea sau viitoare un accord nou noutz ... asa ca va rog nu da ti cu pietre ... pana una alta ...
    merci!

Leave a comment:

• boggyman
    replied
    @HACC: se mai aude ceva cu steguletele? le-ai luat? ma gandeam daca putem sa ne vedem asta seara sa iau cateva pentru cei care plecam vineri dimineata.

Leave a comment:

• hoinar
    replied
    sa inteleg atunci ca vii cu avionul? sau pleci de noaptea si-ti iei si papica cu tine? )

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by hoinar View Post
    eu asa sper sa ajung inaintea la toti. asta insemnand cu ceva bine inainte de ora 2.

asa sa faci pt ca eu preconizez sa ajung acolo inainte de ora 14.00...

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by zagado26 View Post
    Si tu Brutus!
    Imi pare rau!
    Men, mai ajunge cineva pe acolo?

eu deja imi incalzesc motorul... fac ultimele teste... iar maine noapte incep numaratoarea inversa... ne vedem la albac. drum bun tuturor!

Leave a comment:

• hoinar
    replied
    Originally posted by maruta View Post
    hoinar, tu pe la ce oră ajungi la Albac? Cei care vor ajunge Ónaintea ta, trebuie să te aştepte sau se pot caza? Merci!
    eu asa sper sa ajung inaintea la toti. asta insemnand cu ceva bine inainte de ora 2.

Leave a comment:

Working...
X