Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by PanterA View Post
    Cu deosebita parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnire din motive personale. Cele 2 locuri rezervate pe numele meu au devenit vacante.
    Si tu Brutus!
    Imi pare rau!
    Men, mai ajunge cineva pe acolo?
    '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

Comment

• Ajungem, ajungem. Uite ca daca renunta cineva, vine altcineva.
      Spider
      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

• Yes, de-abia astept sa-l vad pe motocicleta! Imi amintesc de Prafuit cind am mers la Iasi!
        '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

Comment

• pantera, ne lasi cam balta cu sonorizarea. ce sa zic, imi pare rau

spider, daca nu vrei sa te risti cu motorul(ploaie, drumuri proaste) avem locuri libere prin masinile noastre. daca nu era accord-ul in service iti dadeam una din masinile mele, dar din pacate nu am.
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

Comment

• @bastircar: frate, nu mai ponegri asa ardealul ca nu-i bau baul romaniei, dimpotriva. nu stiu ce-i tot dati cu campeni turda, ca nu vine nimeni pe acolo la intalnire

in legatura cu numarul de locuri: nu va faceti griji, numai sa haideti. pentru cei care au platit deja si stiu ca nu mai vin, eventual luati legatura cu noii doritori pentru compensarea cu banii. si-mi spuneti la intalnire sa reglez si pe lista.
            CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
            NEW ???
            HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
            EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

Comment

• hoinar, tu pe la ce oră ajungi la Albac? Cei care vor ajunge Ónaintea ta, trebuie să te aştepte sau se pot caza? Merci!
              CR-V RE6
              JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
              Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
              Ex - ACCORD Type-R
              Ex - DEL SOL EH6

Comment

• Originally posted by PanterA View Post
                Cu deosebita parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnire din motive personale. Cele 2 locuri rezervate pe numele meu au devenit vacante.

cristi chiar imi pare rau ca nu ne vedem la albac... te-ai luat dupa gabi... sper ca macar sa-ti rezolvi problemele care le ai.
                Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

Comment

• Originally posted by maruta View Post
                  hoinar, tu pe la ce oră ajungi la Albac? Cei care vor ajunge Ónaintea ta, trebuie să te aştepte sau se pot caza? Merci!
                  eu asa sper sa ajung inaintea la toti. asta insemnand cu ceva bine inainte de ora 2.
                  NEW ???

Comment

• Originally posted by zagado26 View Post
                    Si tu Brutus!
                    Imi pare rau!
                    Men, mai ajunge cineva pe acolo?

eu deja imi incalzesc motorul... fac ultimele teste... iar maine noapte incep numaratoarea inversa... ne vedem la albac. drum bun tuturor!

Comment

• Originally posted by hoinar View Post
                      eu asa sper sa ajung inaintea la toti. asta insemnand cu ceva bine inainte de ora 2.

asa sa faci pt ca eu preconizez sa ajung acolo inainte de ora 14.00...

Comment

• sa inteleg atunci ca vii cu avionul? sau pleci de noaptea si-ti iei si papica cu tine? )
                        NEW ???

Comment

• @HACC: se mai aude ceva cu steguletele? le-ai luat? ma gandeam daca putem sa ne vedem asta seara sa iau cateva pentru cei care plecam vineri dimineata.
                          Boggyman
                          ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                          CBR 600F4i Red-2005!

Comment

• Originally posted by bastircar View Post
                            salut .. pentru cei care dupa cum spunea si UltraDM vor intimpna sa zic asa .. mici erori in orientare pot sa ma contacteze cunosc destul de bine zona si sper sa fiu de prins .. la 0742133319, 0763659286 - ambelel retele au destul de slab semnal ... asa ca incercati de mai multe ori ... da stiu ca am toyota ... dar sper sa achizitionez pana la sfarsitul luni astea sau viitoare un accord nou noutz ... asa ca va rog nu da ti cu pietre ... pana una alta ...
                            merci!
                            Atenţie la motociclişti!
                            '08 Civic 5D, 1.8 M/T Exec - NHB

Comment

• Originally posted by hoinar View Post
                              @bastircar: frate, nu mai ponegri asa ardealul ca nu-i bau baul romaniei, dimpotriva. nu stiu ce-i tot dati cu campeni turda, ca nu vine nimeni pe acolo la intalnire

in legatura cu numarul de locuri: nu va faceti griji, numai sa haideti. pentru cei care au platit deja si stiu ca nu mai vin, eventual luati legatura cu noii doritori pentru compensarea cu banii. si-mi spuneti la intalnire sa reglez si pe lista.

hoinare --- eu vin peacolo ... ca am treaba vineri la cluj ... dar dupa cum spuneam ... vai de el ardeal ... sau mai bine zis nordul ardealului ca voi fi cred singurul ... din maramures satu mare salaj cluj nu stiu daca nu vine careva deacolo dar se pare ca nici bistrita poate bihor ... deci am sa ma simt destul de important si eu deja incalzesc (sa ma iertati) Toyota ... dar e doar inceputul concediului meu astea 3 zile de la albac ... sincer abia astept sa va cunosc pana una alta ....
                              Last edited by Rav; 01-07-09, 12:58.
                              pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

Comment

• Off-topic, rugaminte catre bastircar:

Incearca sa folosesti o scriere mai corecta. TOATE posturile tale sunt foarte greu de urmarit/ citit/ inteles. Foloseste si tu corect punctuatia, mai lasa punctele alea de suspensie ca devin enervante.
                                Nu este irc/ chat/ mess ca sa scrii in graba si sa dai cu sutul in gramatica sau ortografie.
                                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                                2 roti

Comment

Working...
                                X