Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci ... aproximativ cate honde vede albacu in weekendu asta?
    ala nu .... ala nu .... uite ala parca .... hehe amr 3 zile pana una alta ...
    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

    Comment


    • eu vreau sa aflu cate camere au ramas libere si ale cui ... ca sa stiu cum facem
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • apropos aviz bucurestenilor - traseu beton acum ca e descis transfagarasanu ... pitesti - curtea de arges - transfagarasan - sibiu - alba iulia - campeni - albac cred ca toata miscare e aprox 500 si ceva de km - nu am calculat exact doar din ce mi aduc aminte + ca e mai rapid decit pe valea oltului .. depinde de cit esti dispus sa risti prin depasiri dar daca veniti mai multi deodata ... sincer merita transfagarasanu... pana una alta
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • Originally posted by bastircar View Post
          apropos aviz bucurestenilor - traseu beton acum ca e descis transfagarasanu ... pitesti - curtea de arges - transfagarasan - sibiu - alba iulia - campeni - albac cred ca toata miscare e aprox 500 si ceva de km - nu am calculat exact doar din ce mi aduc aminte + ca e mai rapid decit pe valea oltului .. depinde de cit esti dispus sa risti prin depasiri dar daca veniti mai multi deodata ... sincer merita transfagarasanu... pana una alta
          Cand ai zis Curtea de Arges - Transfagarasan cred ca te-ai gandit ceva.
          Adevarul e ca Honda nu ruleaza pe asfalt ci zboara ceva mai jos ca in rest e super ok drumul pe acolo...
          ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
          ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

          Comment


          • Originally posted by Bodo View Post
            Cand ai zis Curtea de Arges - Transfagarasan cred ca te-ai gandit ceva.
            Adevarul e ca Honda nu ruleaza pe asfalt ci zboara ceva mai jos ca in rest e super ok drumul pe acolo...
            aaa .. nush cat de "jos " zburati voi dar ... din cate stiu eu e destul de ok drumul pe acolo daca de drumul ala ... spre transfagarasan va e frica ... pfui atunci nici nu va ganditi sa veniti de la alba spre campeni ca e aproape la fel cel putin asa era acum 2 3 ani dar anu trecut deja peticeau pe transfagarasan .. nu stiu ce sa zic de alba campeni .. nu am trecup peacolo de vreo 3 ani dar pe brad- campeni si campeni- turda e jale clar si da fratilor drumurile de bucuresti moldova sunt super fata de ardeal asta e .. ce sa faci is drumar dar meseria mea nu se face altfel decit sa lucrezi la reteta sau grosime - stiti ce vreau sa zic ... ori pe unde alegeti sa veniti o sa ave ti de obiectat in ceea ce priveste drumurile din ardeal asa ca ... incerca ti sa va "ridicati" fustitele la "fetitele" voastre hehe .. pacat ca e super transfagarashanu si +e mai scurt si nu e chiar asa de populat poate ca e vineri o sa fie mai aglomerat dar pe ... valea oltului cit si pe valea prahovei o sa fie ucigator ... era o varianta mai viabila din punctul meu de vedere alegerea va apartine dar dupa cum stim ... pe vai .. macar le mai decalaminati si voi o tira asa ca sa va fie picioru greu numa si pana una alta...
            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

            Comment


            • am o rugăminte: dacă poate cineva de prin zona Albacului să-mi lase și mie un număr de telefon pe privat, în caz că mă rătăcesc să cer indicații prețioase
              Atenţie la motociclişti!
              '08 Civic 5D, 1.8 M/T Exec - NHB

              Comment


              • Eu sincer as vrea sa stiu daca mai gasesc ceva locuri acolo...respectiv o camera dubla...in cazul in care pana la urma voi reusi sa ajung...nici nu conteaza daca nu suntem in exact aceeasi locatie...loc sa fie. Merci.
                If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                ex - 1986 Honda MT5
                ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                ex - 2001 Honda Civic Type-R
                ex - 2007 Honda Jazz

                Comment


                • Sunt camere, no problemo...numa sa va avem printr noi...si pentru Achim & friends si pentru Spider o dubla si inca cred ca mai avem ceva locuri.
                  Am mai scris eu dupa ce am fost cu Hoinar sa facem aranjarea pe camere, atunci tinuseram 7 locuri de rezerva la Albac si intre timp parca s-au mai eliberat 2 camere (KMR si inca cineva).
                  Asa ca...settle on guys and see you there.
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • Perfect
                    Eu vin.
                    Insa nu mai am Type-R-ul
                    FireBlade-ul insa e la post....asa ca va fi o motoreta la intalnire.
                    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                    ex - 1986 Honda MT5
                    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                    ex - 2001 Honda Civic Type-R
                    ex - 2007 Honda Jazz

                    Comment


                    • Pls pls pls ma dai si pe mine o tura.....visez de cand eram mic copil si nu prea am avut ocazia (cel putin nu cu asa un motor).
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                      Comment


                      • Si pe mineeeeee!

                        Dar mai incet si mai putin asa, pe acolo prin parcare!
                        Nu de alta dar ar fi prima data si o sa imi fie cam frica!

                        Comment


                        • Originally posted by Spider View Post
                          Perfect
                          Eu vin.
                          Insa nu mai am Type-R-ul
                          FireBlade-ul insa e la post....asa ca va fi o motoreta la intalnire.


                          ... ma bucur pt tine. abia astept sa ne vedem.
                          Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

                          Comment


                          • Dragilor, va doresc drum bun si linistit!

                            Comment


                            • Cu deosebita parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnire din motive personale. Cele 2 locuri rezervate pe numele meu au devenit vacante.
                              Apasăăăăăl: 2008 Accord Coupe - San Marino Red - 190cp
                              GPL:

                              Comment


                              • salut .. pentru cei care dupa cum spunea si UltraDM vor intimpna sa zic asa .. mici erori in orientare pot sa ma contacteze cunosc destul de bine zona si sper sa fiu de prins .. la 0742133319, 0763659286 - ambelel retele au destul de slab semnal ... asa ca incercati de mai multe ori ... da stiu ca am toyota ... dar sper sa achizitionez pana la sfarsitul luni astea sau viitoare un accord nou noutz ... asa ca va rog nu da ti cu pietre ... pana una alta ...
                                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                                Comment

                                Working...
                                X