Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoinar, nu mai baga in seama carcotasii. Cine vrea sa vina, bine, cine nu, la fel de bine. Eu cand am organizat n-am mai stat cu poll-uri prea mult. Asta e oferta si gata. Nu te plateste nimeni pt asta, asa ca acei carctoasi ar trebui sa se abtina.

    Comment


    • Right, Bogdan! Dupa cum spuneai si tu mai demult (cand faceam tricourile, apropos, anu' asta nu mai facem? ): aici nu merge cu democratia. Majoritatea decide.

      Apropos de tricouri, voi deschide mai incolo un thread cu modele si propuneri, cand mai vars si eu paharul cu timp si ma stropesc cu oleaca de free time.
      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

      Comment


      • Eu ma gandeam ca poate puteam sa ajut si eu cu ceva. Parintii mei se stiu destul de bine cu fam. Popa. :P
        2008 Civic Sedan 1.8 i-VTEC ES A/T Red, Suzuki GSX-R 1000

        Comment


        • Originally posted by Kuxar View Post
          Eu ma gandeam ca poate puteam sa ajut si eu cu ceva. Parintii mei se stiu destul de bine cu fam. Popa. :P
          daca crezi ca poti ajuta, vorbeste si tu cu ei. poate daca aude dl. lucky 2 opinii de la 2 oameni care pana in zi de azi nu s-au cunoscut, se lamureste si isi vede de treaba. de-abia sunt lucrurile mai clare pentru toata lumea. si gatam cu povestea asta.
          CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
          NEW ???
          HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
          EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

          Comment


          • Originally posted by hoinar View Post
            daca crezi ca poti ajuta, vorbeste si tu cu ei. poate daca aude dl. lucky 2 opinii de la 2 oameni care pana in zi de azi nu s-au cunoscut, se lamureste si isi vede de treaba.
            Pai nici nu vreau sa ma bag peste, mai ales ca tu ai alergat pana acum si te-ai chinuit sa simplifici lucrurile pentru toata lumea, si eu sunt membru de putin timp pe aici. Ma gandeam doar sa mergem impreuna...
            2008 Civic Sedan 1.8 i-VTEC ES A/T Red, Suzuki GSX-R 1000

            Comment


            • Originally posted by w33bb0 View Post
              Right, Bogdan! Dupa cum spuneai si tu mai demult (cand faceam tricourile, apropos, anu' asta nu mai facem? ): aici nu merge cu democratia. Majoritatea decide.

              Apropos de tricouri, voi deschide mai incolo un thread cu modele si propuneri, cand mai vars si eu paharul cu timp si ma stropesc cu oleaca de free time.

              da da da ... tricouri .... si nu numai
              Ar fi frumos sa ramanem cu cate ceva dupa fiecare intalnire.
              Boggyman
              ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
              CBR 600F4i Red-2005!

              Comment


              • Alin, acuma n-o sa-ti faci sange rau pentru toata lumea
                Chill man, ca marea majoritate o sa-ti dea medalie cand va fi treaba gatata. Nici in trecut nu s-a putut multumi tot poporul. E normal si inevitabil.

                Mai bine zi-ne cu care dintre masini vii

                PS: un admin/moderator sa faca un pic de curatenie in posturile de aici ca am luat-o offtopic, se poa'?
                B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                Comment


                • Originally posted by w33bb0 View Post
                  Dupa cum spuneai si tu mai demult (cand faceam tricourile, apropos, anu' asta nu mai facem? ).
                  Sincer, mi s-a cam acrit ca subiectul principal la intalniri sa fie tricourile, sepcile si hanoracele. Cand era vorba de intalniri tematice, nu s-a inghesuit mai nimeni. Dar mai bine ma abtin...

                  Comment


                  • Originally posted by hoinar View Post
                    intalnirea cu dl. popa s-a reprogramat pe maine. am discutat adineaori la telefon cu el. lucky, ma bucura efortul tau intru reducerea costurilor noastre. o sa discutam maine aspectul acesta si-l lamurim.

                    insa nu pot sa nu iti spun ca ma deranjeaza atitudinea generala. nu vreau sa fac flame, stiu ca discutia va degenera din cauza asta, insa vreau sa subliniez cateva aspecte pe care le-am mai enuntat si zilele anterioare:

                    1. nu vreau sa ramana nimeni nici 0,000x% cu vreo impresie ca o sa am vreun avantaj de pe urma organizarii - financiar sau de orice alta natura. daca cineva crede in acest momentul lucru asta, eu ma retrag in secunda urmatoare si las pe altul mai capabil si mai de incredere sau mai bun negociator decat mine sa organizeze intalnirea unde doreste. asta insemnand si restituirea tuturor banilor care i-am inacasat in cont pana in acest moment.
                    pentru acest motiv, daca ramanem la albac, o sa va prezint scanarile tuturor documentelor care implica plata (op vizat si banca, factura, etc)

                    2. nu stiu la ce pret vom ajunge maine ca urmare a discutiilor, insa daca va fi unul mai mic, voi restitui diferenta celor care au platit deja, iar restul vor plati doar cat va fi pretul.
                    Hoinar, nu te ambala ca nu e cazul. Nu te-a acuzat nimeni de nimic si nici nu cred ca s-a gandit cineva la asa ceva. Am zis doar ca poate se mai poate discuta. Daca nu se poate, nu se poate si gata. Daca se poate, foarte bine.
                    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                    Comment


                    • Bogdan, dreptate ai, dar majoritatea doreste materiale de genul asta... Si parca nu-i chiar atat de rau cu intalnirile. Ce-i drept se discuta mult pe-aici de sepci, tricouri si hanorace sau suporti de numere, insa...
                      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                      Comment


                      • Originally posted by w33bb0 View Post
                        Alin, acuma n-o sa-ti faci sange rau pentru toata lumea
                        Chill man, ca marea majoritate o sa-ti dea medalie cand va fi treaba gatata. Nici in trecut nu s-a putut multumi tot poporul. E normal si inevitabil.

                        Mai bine zi-ne cu care dintre masini vii

                        PS: un admin/moderator sa faca un pic de curatenie in posturile de aici ca am luat-o offtopic, se poa'?
                        mosule, nu vreau medalie si nici statuie. stii dc? la cati copaci s-au taiat in tara asta, nu mai au unde sa stea ciorile si sa se rahateasca... finalul cred ca-l intuiesti

                        @delfi: vor vorbi maine si voi mai negocia. in limitele bunului simt. omul ne-a facut ofera lui, a relocat o tabara de juniori pentru noi (banuiesc ca asta e adevarul si nu ne-a mintit numai de dragul argumentului pretului pe care ni-l ofera). din pacate, de ce mi-a fost frica nu am scapat. dar ala bai sa fie si sa ne vedem adunati toti acolo si sa ne simtim bine. ca nu mai conteaza restul.
                        CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                        NEW ???
                        HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                        EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                        Comment


                        • Si Libertatea are rating mare, asta nu ma incanta cu nimic.
                          Uite, vezi cum ma zgandari?
                          Gata, nu mai zic nimic, ca supar.

                          Comment


                          • Originally posted by w33bb0 View Post
                            Alin, acuma n-o sa-ti faci sange rau pentru toata lumea
                            Chill man, ca marea majoritate o sa-ti dea medalie cand va fi treaba gatata. Nici in trecut nu s-a putut multumi tot poporul. E normal si inevitabil.

                            Mai bine zi-ne cu care dintre masini vii

                            PS: un admin/moderator sa faca un pic de curatenie in posturile de aici ca am luat-o offtopic, se poa'?
                            Cam asa ceva... nu ai cum sa-i multumesti niciodata pe toti mereu o sa fie carcotasi oricat de mult te-ai chinui. Eu vad asta la mine acasa. Tata e primar din 89' dar niciodata nu o putut sa-i multumeasca pe toti...
                            Cei care inteleg cum sta treaba o sa fie multumiti si cum zicea si w33bbo o sa-ti dea si medalie sau ca la mine acasa, o sa te aleaga si la anul.
                            2008 Civic Sedan 1.8 i-VTEC ES A/T Red, Suzuki GSX-R 1000

                            Comment


                            • hihi... tu stii ca esti patit... intamplator, il cunosc pe tatal tau. mi-a fost client de cateva ori cu niste traduceri. poate isi mai aduce aminte de mine, ia intreaba-l

                              @w33b00: cu foxy, ca-i febletea mea o sa vin, clar
                              hoinar
                              Senior Member
                              Last edited by hoinar; 28-04-09, 15:05.
                              CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                              NEW ???
                              HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                              EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                              Comment


                              • Originally posted by hoinar View Post
                                sorry de limbajul mai dur, nu-mi sta in fire sa reactionez asa dar se pare ca unele lucruri este necesar a fi lamurite.
                                nu iti sta in fire? pai tu daca o ti asa nu ajungi la 40
                                relax man si fa treaba buna acolo sa nu faci Ardealul de rusine ca te jupoi sunt sigur ca o sa fie o inatlnire reusita, imi pare rau ca o ratez anul asta

                                Comment

                                Working...
                                X