Intalnire nationala 3-5 Iulie 2009

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• boggyman
    replied
    @ramm: Vorbeste cu Hoinar sau reia ultima lista de participanti de aici si inscrie-te ca sa vada hoinar ca mai sunt doritori. Din cate am inteles de la el cei care se hotarasc pe ultima suta platesc cazarea pe loc la destinatie. Sper sa nu ma insel.

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Vin si eu, cu cine vorbesc de locuri libere (daca mai sunt)? Eventual preiau de la cine a platit avans si numai vine.

Leave a comment:

• Rav
    replied
    deci bem o (lada de) bere pe sambata seara !!!

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by bastircar View Post
    Salut inca 1 data nu stiu daca o sa reusesc sa mi iau accordu nou .. pina atunci ... asa ca daca nu dati cu pietre in mine (Rav4 am acuma) vin sa va salut si eu ... mergem pina la socrii pe la DEVA si am zis ca un weekend in munti ( mie dor de zona am lucrat acolo )
    deci e excluziv honda sau primiti si fani :P
    forumul se numeste hondafan, iar tu deja ai arvunit o honda, asa ca... eu zic ca esti de-al nostru

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by Accord4ever View Post
    Pana la urma cam cati estimati ca se strang? Eu vin pe 3 seara. Nu am cum sa ajung mai devreme. De cazare si masa ma descurc, eventual doar masa festiva (sau cum s-o numi) o s-o infulec impreuna cu restu' lumii.
    Pentru amatori, exista un drum asfaltat, o coasa pe urcare, cu niste ace de par incredibile. Si... e ingust drumul.
    Eu voi conduce ceva mai domestic asa ca nu pot sa va incurc daca vreti sa va "liniati".
    mergand la sigur pe cei care deja au platit erau 41 persoane si 24 masini. speculand ce am mai auzit pe la colturi e posibil sa ajunga pe la 50 persoane si 30 masini

Leave a comment:

• Rav
    replied
    Salut inca 1 data nu stiu daca o sa reusesc sa mi iau accordu nou .. pina atunci ... asa ca daca nu dati cu pietre in mine (Rav4 am acuma) vin sa va salut si eu ... mergem pina la socrii pe la DEVA si am zis ca un weekend in munti ( mie dor de zona am lucrat acolo )
    deci e excluziv honda sau primiti si fani :P

Leave a comment:

• Accord4ever
    replied
    Pana la urma cam cati estimati ca se strang? Eu vin pe 3 seara. Nu am cum sa ajung mai devreme. De cazare si masa ma descurc, eventual doar masa festiva (sau cum s-o numi) o s-o infulec impreuna cu restu' lumii.
    Pentru amatori, exista un drum asfaltat, o coasa pe urcare, cu niste ace de par incredibile. Si... e ingust drumul.
    Eu voi conduce ceva mai domestic asa ca nu pot sa va incurc daca vreti sa va "liniati".

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Originally posted by equinoxe View Post
    Multam fain!
    te asteptam in mijlocul nostru

Leave a comment:

• equinoxe
    replied
    Multam fain!

Leave a comment:

• HACC
    replied
    cred ca ai dreptate pt ca abaterile sunt destul de mici.

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Originally posted by HACC View Post
    N46.4481770
    E22.9649442

mie astea imi apar pe gps
    Eu am dat chiar locatia pensiunii asa cum apare pe site-ul respectiv, probabil de aici diferenta.

Leave a comment:

• HACC
    replied
    Daca imi da si mie cineva coordonatele GPS pentru Albac, cred ca v-as face si eu o vizita pe sambata, ca o sa fiu la niste pretini in Reghin!
    N46.4481770
    E22.9649442

mie astea imi apar pe gps

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    Originally posted by zagado26 View Post
    Iacata cum il aducem pe Delphi la vot !
    Normal, cu mici si bere. Vanghelis stia asta mai de mult.

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Originally posted by Delphi View Post
    Da, da, sa votam!
    Iacata cum il aducem pe Delphi la vot !

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Daca imi da si mie cineva coordonatele GPS pentru Albac, cred ca v-as face si eu o vizita pe sambata, ca o sa fiu la niste pretini in Reghin!
    Potrivit site-ului de mai jos

http://www.welcometoromania.ro/DN75/...riesului_r.htm

ar fi astea

GPS: 46.45230 N, 22.95303 E

Leave a comment:

Working...
X