Intalnirile Nationale HONDAFAN - discutii generale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    yo dar nu special pt asta sper sa prind ceva actiune desi am vazut ca o sa cam fie ceva ploaie
    R 42659 - Milano Red Ep3

    Comment


    • #92
      HONDA-RI ,, FLASHURI cand ne intalnim pe drumuri ROMANESTI,,!!!Navetisti ,Zilieri,Concedii,salutul e salut!!

      Comment


      • #93
        99% din civicurile intalnite in trafic sunt 5d si sunt conduse de femei, o sa creada ca sunt radare )
        HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
        HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
        vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
        KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

        Comment


        • #94
          in speranta ca partidul de la guvernare anuleaza contractele de executie a drumurilor din Judetul Maramures castigate de firme straine care nu dau spaga, fac calitate dar nu sunt finantate lucrarile; redirectionarea acestor lucrari catre firmele de culoare portocalie => sperante mari ca in sezonul toamna - iarna al anului 2012-2013 sa va pot invita la noi in zona, fara a avea emotii ca ramaneti fara baia de ulei sau sa trebuiasca sa roluti jantele (cazul fericit - altii schimba) la urmatoarea locatie care din 2000 este intr-o continua dezvoltare, astfel va atasez un link pentru a vedea ce oferte / facilitatii / tarife sunt:

          http://www.suior.ro/revista.php?language=Ro

          L.E. scuze tocmai am realizat ca nu merge tasta "ics" - rezolvat (desfacut tastatura, curatat si culmea inca iluminatul este ok )
          Rav
          Last nick: bastircar
          Last edited by Rav; 15-05-11, 12:30.
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #95
            Ca regula generala, de acum inainte, intalnirile nationale vor fi stabilite pentru primul weekend din luna august.
            Pentru anul 2014 avem in plan o intalnire si mai interesanta
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • #96
              Suna bine...sa vedem ce pregatiti !

              Comment


              • #97
                din surse personale cred ca stiu locatia 2014 dar nu dezvalui ce stiu , incepe cu B cumva????

                Comment


                • #98
                  A fost superb si la Tarlungeni

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by whitepearl View Post
                    din surse personale cred ca stiu locatia 2014 dar nu dezvalui ce stiu , incepe cu B cumva????
                    Serios? Ce surse personale? Care e locul ala de care zici tu si incepe cu B?
                    Te referi la Brugges?
                    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                    My cars:

                    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                    Comment


                    • nu, glumeam cu ,,B,, serios
                      numele locatiei e legat de o vale , nu zic mai multe ca nu stiu daca MILITIA este deaccord. acum daca ma insel nu stiu ptr ca e din auzite asta

                      Originally posted by MCosmin View Post
                      A fost superb si la Tarlungeni
                      da chiar a fost , eu personal am invatat ceva , am cunoscut oameni deosebiti si foarte bine documentati si organizati. dar sa nu poluam aici asa ca ...........
                      ramm
                      omu cu warnu'
                      Last edited by ramm; 13-02-14, 07:30.

                      Comment


                      • Ce sa aiba MILITIA impotriva?
                        Mergem in weekend sa stabilim ce si cum si revenim cu mai multe informatii. Ideea e ca vrem tot unde am fost anul trecut in perioada 8 10 August. Anul asta sper sa avem si mai multe concursuri (premiile sunt deja aranjate ).
                        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                        2 roti

                        Comment


                        • Originally posted by ramm View Post
                          Ce sa aiba MILITIA impotriva?
                          ....Anul asta sper sa avem si mai multe concursuri (premiile sunt deja aranjate ).
                          Si premiile si castigatorii
                          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                          My cars:

                          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                          Comment


                          • Corect, venim cu cupele deja scrise
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • De fapt si concursurile vor fi doar in reluare, castigatorii fiind deja aranjati
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                              Comment


                              • Adi, poate anul asta ne gasesti din prima si nu mai spargi telefonul :P
                                Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                                sigpic
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

                                Comment

                                Working...
                                X