Intalnirile Nationale HONDAFAN - discutii generale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Habar nu am. O sa dau cu telefonul dupa "trimisii" nostri maine probabil. Asta daca nu ne spun ei cum sta treaba intre timp
    B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
    Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

Originally posted by redstar View Post
      Apropo de HTRO, s-au intalnit azi?
      Am vb cu Maruta mai devreme la tel, si a zis ca a fost ok, speram ca o sa avem pe cineva de la HTR la intalniri, o sa scrie el ce s-a discutat mai in detaliu
      Honda Civic 5D 2.2 i-CTDi Executive, Black
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/lng/
      Video Sharing: http://www.webtube.ro/

Comment

Super tare si prezentarea si locatia ARsenal Park-ului. Ma bag si eu daca se face acolo..."pusca si cureaua lataaaaa"...
        My cars:
        2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
        ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

Comment

No bine mah ca m-ati depistat...
          si yo care credeam ca merg pe burta

Anyway, nu am nimic impotriva sa ma implic dar as avea o intrebare legata de cei care vor dori sa mearga acolo:
          prietenele voastre ce parere au?

Am inteles ca Alice aka A lu' Bastircar e ok cu ideea dar a mea Deeana a avut o reactie de genu':
          "ce tare!
          Da' eu n-as merge ... sau poate doar sa va vad pe voi.."
          ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
          ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

Comment

Ia du-o tu pe Deeana la un pic de airsoft si vedem dup-aia daca se mai sustrage!

Deeana

Comment

Pai la o asa locatie si cu reclama facuta special pentru straini am putea sa organizam Hondaropa in Romania, ce ziceti? Ne bagam?
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

Pai si noi astia cu masinile stock, sau aproape stock, avem ce sa aratam la straini ? Ca din ce am inteles, in principal fiecare a prezentat masina cu ce modificari a facut la Hondaropa. ...
                Honda Civic 5D 2.2 i-CTDi Executive, Black
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/lng/
                Video Sharing: http://www.webtube.ro/

Comment

Cyrax, intalnirile noastre nu sunt intalnirile unui club de tuning Honda. Sunt mult mai multe lucruri importante decat o turbina sau un cat-back

Spre exemplu: axe cu came, un soft nou, niste jante ultra-usoare

Comment

pai pentru hondaeuropa... am zis si eu in vant, nu cred ca se preteaza tara noastra la asa ceva...

dar pentru noi cred si sper ca "arsenal" ar fi un locsor super, Bodo sa nu crezi ca Alice ar sari la bataliile cu puscheciu sau pe buggy-uri, probabil bicicleta si cred ca Dee se va simtii bine impreuna cu prietenele/sotiile noastre, eu sunt o fire mai deschisa si socializez instant stiu ca unii sunt mai retrasi, dar se poate...

Pana una alta..
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

Comment

prin moldova cand se face o nationala?in zona bucuvinei ..aveti ce vedea
                      Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

Comment

Hondaropa in Romania este un vis tare frumos! Sustin cu tarie ideea.

Sa ridice mana sus cine este dispus sa puna umarul la organizarea unei editii de Hondaropa pe plaiuri mioritice. Evident, sa specifice si cu ce ar putea ajuta

Mods, face cineva un thread oficial pe tema asta? Voi spuneti de ce-ar fi nevoie, noi ne inscriem la cuvant si expunem ajutorul pe care il putem acorda.

Comment

Daca va lansati in asa ceva, eu v-as putea ajuta cu un eventual contact prin .de, stiu eu, in randul media, tv, press. Un semnal acolo pot sa dau si eu. Dar ne trebuie date concrete despre locul unde s-ar putea organiza asa ceva (e.g. Padurea Dumbrava de langa Sibiu), sptii de cazare pentru "elite", catering, concerte... Si aici as putea vorbi cu Adi de la Cargo, cu care ma cunosc personal ... sau cu Bodo de la Proconsul, cu Dan Teodorescu de la Taxi.
                          Deci ... inainte sa continui sa ma laud cu cunostintele-mi de prin tara, sustin ideea organizarii unui meeting european si imi pun (alaturi de w33b0) toate cunostintele de grafica si toate cunostintele din Europa care nu sunt deloc putine la bataie!^

Count me in!

Comment

Originally posted by ionutblv View Post
                            prin moldova cand se face o nationala?in zona bucuvinei ..aveti ce vedea
                            a fost la IASI anul trecut in octombrie

http://www.hondafan.ro/forum/showthread.php?t=5678
                            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !

Bazar Acura & Honda Romania - https://www.facebook.com/groups/197406340470123/

Comment

Guys, totul se poate rezolva cu rabdare. Momentan a fost o idee pe care am impartasit-o cu voi, inainte insa de a lansa oficial asa ceva trebuie sa ne gandim daca avem posibilitatea de a organiza asa ceva. De aceea in saptamanile care urmeaza se va discuta aceasta idee si daca ajungem la concluzia ca, DA se poate realiza in Romania sunteti primi care primiti aceasta veste.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

in primul si in primul rand cred ca ar trebui infiintat un club cu personalitate juridica si abia apoi sa visam la hondaropa .
                                civic EM2

Comment

Working...
                                X