Iasi 10-12 Oct. - Organizare locala Bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drumuri bune colegii !!!!

    Comment


    • bine ati venit la sarbatorile urbei!coloana tip hondafan formata tura asta din babe prea cuvioase si diletanti absoluti vor ingrosa buzunarele preasfantului securist de la mitropolie!
      ne vom curati sufletele cu sarmale si tulburel de toamna,
      amin!
      ex CL7 AT 2006
      CN1 Sport 2005
      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

      Comment


      • Anuala am ratat-o si imi pare rau ....as veni la Iasi cu mare drag sa ne cunoastem....dar dupa ce am citit ce ni se pregateste ma simt efectiv obosit ..alt Bucuresti, alti nevi si aglomeratie ?

        Comment


        • Originally posted by amidamaru View Post
          Anuala am ratat-o si imi pare rau ....as veni la Iasi cu mare drag sa ne cunoastem....dar dupa ce am citit ce ni se pregateste ma simt efectiv obosit ..alt Bucuresti, alti nevi si aglomeratie ?
          Asta ii cea mai tampita perioada a anului in Iasi ... cei din Bucuresti se vor simti ca acasa ) S-a umplut orasul de pelerini... "coloana Honda" ar fi bine de lasat pe alte ocazii, sau de facut "parcarea Honda" )

          Comment


          • sa va dau o veste mare? Iasul are cam 3-400.000 de locuitori. In perioada asta sunt asteptati alti, atentie, 500.000 pelerini

            God help us...

            Edit: Andrei, si cu "parcarea Honda" e de naspa, ne cam stoarcem creierasii sa gasim o locatie de poze... am fost chiar si pana la Stana Poieni, la 30 km de iasi....
            2006 Accord CL7 2.0 MT

            Comment


            • Sau facem o filmare LIVE pe Bucium, eu stau cu SONY si voi in coloana, urcati/coborari, flashuri, etc..
              Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
              ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

              Comment


              • Hai ca ma pregatesc pentru plecarea de la ora 15. Cine mai merge cu mine ma poate gasi la tel 0751-194100. Ne putem intalnii la OMV Voluntari (inainte de Europa).
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Drum bun Doc. Eu o tai de abia pe la 18. Ne vedem la Iasi!
                  Boggyman
                  ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                  CBR 600F4i Red-2005!

                  Comment


                  • pentru cei care ajung si au probleme cu gasitul locatiei / de alta natura (legat de intalnire :P ), tel meu e 0731688617
                    2006 Accord CL7 2.0 MT

                    Comment


                    • boggyman, nu cred ca pot sa plec nici eu l a 15.00, mai am treburi de rezolvat la munca..dar as vrea ca pe la 17.00 sa incep sa ma indrept spre Colentina ..poate ies intr-o ora din Bucurdistan..

                      nr meu de tel e :0744799068 poate mergem impreuna
                      '17 Civic TypeR FK8 Championship White
                      '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
                      ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
                      ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

                      Comment


                      • ok taz, ai pm si cu nr meu .... problema la mine este ca sotia nu poate sa plece inainte de 18 de la scarbici (Pta Dorobanti)... ne mai auzim la telefon si poate ne brodim sau ne mai ajungem unul pe altul pe traseu
                        Boggyman
                        ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                        CBR 600F4i Red-2005!

                        Comment


                        • da scarbiciul e problema..si eu initial nu puteam sa plec mai devreme din cauza ca nu putea sotia..dar acum am si eu niste chestii de terminat

                          dar totusi nu vreau sa plec prea tarziu ca totusi sunt 6 ore de mers..si poate pana-n 11 ajung si eu..sa si mananc

                          poate ma prinzi din urma ne auzim la telefon
                          '17 Civic TypeR FK8 Championship White
                          '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
                          ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
                          ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

                          Comment


                          • k ... asa speram si eu sa nu intarzii de 11 ca mi-e foame de pe acuma

                            drum bun!
                            Boggyman
                            ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
                            CBR 600F4i Red-2005!

                            Comment


                            • Nici chiar 6 ore nu se fac, doar daca faci pauze in fiecare oras. Eu zic ca max 5 ore sunt de ajuns. Nu trebuie sa gonesti in localitati, limita legala este de ajuns iar in afara eu de 120-140km/h nu prea trec decat pe anumite portiuni.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                              Comment

                              Working...
                              X