Iasi 10-12 Oct. - Organizare locala Bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bacaul nu e in drumul lor, dar tu poti ajunge la Iasi si prin Bacau - Vaslui, si acolo (Vaslui) ajungi in drumul spre Iasi pe care merg toti. Uite pe Via Michelin.
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

• [quote=BogdanCTR;184264]Baieti, schimbare de planuri la mine.
      Maine dimineata tb sa ajung la BV in jurul orei 11 cel mai tarziu ca sa ridic o masina cu care o sa vin la Iasi (nu va spun care).
      quote]

Ridgeline sau GT-R
      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

Comment

• @dum: nu pune, totusi, numarul de tel pe public.
        @Un moderator, pls, a se sterge numarul de tel al lui Dum.

Fac eu o roata cu nr de tel pe PM.
        Apasăăăăăl: 2008 Accord Coupe - San Marino Red - 190cp
        GPL:

Comment

• cred ca se poate astepta "sfertul academic"... cine intarzie prinde coloana din urma ... de aceea cred ca sunt utile nr-ele de tel.
          deci:

1. dum - 0741116946
          2. Cezarel-0753 10 3333(eu vin oriunde ,olanda, suedia...doar sa plecam cu totii)
          B 25 UKY

Comment

• sorry acum am vazut si eu postul lui Pantera
            B 25 UKY

Comment

• Originally posted by BogdanCTR View Post
              Baieti, schimbare de planuri la mine.
              Maine dimineata tb sa ajung la BV in jurul orei 11 cel mai tarziu ca sa ridic o masina cu care o sa vin la Iasi (nu va spun care).
              zi-mi ca nu strici micul grup de acuristi, care oricum era format din 2 persoane cu tot cu tine

daca e GT-R cum banuia cineva mai sus si ma dai o tura... schimbam datele problemei...
              '08 Acura RDX

Comment

• Pai nu cred ca stric.
                GT-R nu e sigur, n-am tupeul sa-l conduc pe al altcuiva.
                Vedeti voi acolo.

Deci dum, ramane sa vb cu tine?
                PanterA, baga si tu un nr de telefon: yahoo mess id -> bogdancm81

Comment

• Originally posted by BogdanCTR View Post
                  Pai nu cred ca stric.
                  GT-R nu e sigur, n-am tupeul sa-l conduc pe al altcuiva.
                  Vedeti voi acolo.

Deci dum, ramane sa vb cu tine?
                  PanterA, baga si tu un nr de telefon: yahoo mess id -> bogdancm81
                  Bogdane vezi ca ai cutia plina si nu poti primi mesaje pe pm. Mai sterge din ele
                  '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

Comment

• Va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum este drumul Gaesti-Ploiesti-Buzau...ma gandesc la varianta asta in caz ca intarzii prea mult la Pitesti maine dimineata si sa prind caravana Honda pe la Focsani sau asa ceva....
                    CR-V RE6
                    JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
                    Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
                    Ex - ACCORD Type-R
                    Ex - DEL SOL EH6

Comment

• Eu +CDP vom pleca catre Iasi maine dimineata la ora 4:30. Ni se alatura cineva?
                      HONDA Accord

Comment

• @Ionut.R - 4:30 ... in the morning ... u nutts?
                        Pe la cat estimati ca ajungeti prin Tecuci? grupa care pleaca din Bucuresti pe la 10:00-10:30 ...
                        Eu am facut un calcul si fara ~3h30' nu scapati. voi ce ziceti?
                        Pentru ca e foarte posibil sa ma alatur si eu coloanei - eu plec din Galati pe la 12:30-13:00 si pana la Tecuci e drum de ~1h15'-1h:30.

any thoughts?
                        Si pana la urma cine e desemnat 'lider' de coloana? ca n-am inteles din cate pagini am citit ... poate schimbam un nr de tel, sa putem lua legatura maine pe la pranz.
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zaGini/

Comment

• Originally posted by maruta View Post
                          Va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum este drumul Gaesti-Ploiesti-Buzau...ma gandesc la varianta asta in caz ca intarzii prea mult la Pitesti maine dimineata si sa prind caravana Honda pe la Focsani sau asa ceva....
                          eu zic sa nu te risti. auzeam ca targoviste-ploiesti e printre cele mai proaste din tara.
                          civic 2.2 5D FK3
                          CR-V 2.2 AT RE6

Comment

• o sa ma alatur si eu coloanei (daca o mai prind) am de luat pe cineva de la aeroport la 9:30 si dupa aia o tai catre vaslui...
                            sigpic

Comment

• Originally posted by maruta View Post
                              Va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum este drumul Gaesti-Ploiesti-Buzau...ma gandesc la varianta asta in caz ca intarzii prea mult la Pitesti maine dimineata si sa prind caravana Honda pe la Focsani sau asa ceva....
                              Nu o lua pe acolo decat daca ai CRV sincer. E rupt drumul si iti bati joc de masina.

PS. Maine daca nu am cum sa merg la Iasi pot sa intru in posesia tricourilor/sepcilor? . Multumesc
                              '07 Accord 2.0 ES A/T
                              '01 Golf IV 1.6 Edition

Comment

• @Maruta:
                                Pitesti-Campulung Muscel-Rucar-Bran-Brasov-Bacau-Iasi
                                sau
                                Pitesti-Targoviste-Fieni-Sinaia-Brasov-Bacau-Iasi

Ambele sunt ok, cu mici exceptii, prima pe culoarul Rucar, a doua pe trsonsonul Fieni-Sinaia.

Eu zic varianta 2, e mai acceptabila si f libera.

Exclus Targoviste-Ploiesti.

Comment

Working...
                                X