Intalnire Nationala de toamna - Iasi, 10-12 Octombrie

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by razvan p. View Post
    maine voi primi oferta pt locatia unde ne vom "juca"!!!preturile sunt cam cele de la sibiu cu mentiunea ca se vor putea negocia!
    Pana vedem unde ne vom "juca", aveti idee de vreun program ceva, adica ce facem, pe unde mergem ... mai are de lansat ATI vreun model ... etc. etc. ?
    CR-V RE6
    JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
    Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
    Ex - ACCORD Type-R
    Ex - DEL SOL EH6

Comment

• voi incerca sa vin si eu ....poate asa ne si cunoastem. eu am cazare, deci sa-mi spuneti restul....
      Accord 2007 2.0 m/t 155 cp

Comment

• Restul va fi afisat aici. Duminca vom inchide topicul, iar Razvan va deschide unul nou referitor la plata (si altele).
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

• okkkk!locatia a fost rezervata si este aflata pe dealul BUCIUM!pt cei ce stiu iasi-ul este vb de "MOTELUL" celebru si vechi al orasului!
          este renovat de f putin timp(modernizat cu scopul de a obtine 4 stele),locatia este extrem de pitoreasca-sunt multi cei care o stiu-luni sunt asteptat cu un avans!
          am sa incerc sa vad daca gasesc link cu poze!florine poate dai o mana de ajutor!!!!vreau o lista gata pana maine la ora 24 pt ca de luni ii dam drumul!bafta si abia astept weekenful 10-12.oct!!!

nu difera cu mult ca pitoresc fata de FH de la sibiu!in schimb la lux si confort este incomparabil!luni voi intra si la negocieri de pret,asa ca.voi incalziti motoarele!
          ex CL7 AT 2006
          CN1 Sport 2005
          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

"The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

Comment

• Multumim razvane, de-abia asteptam, mai ales cei care n-am ajuns la FH
            Nu stiu daca este cel la care am stat acum vreo 10 ani dar am sa recunosc locurile.
            '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

Comment

• 1. Alexandra: (1 pers) / fara cazare / vineri+sambata
              2. Delphi: (2 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              3. Dum: (2 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              4. Boggyman (2 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              5. Spider (2 pers) / cu cazare / vineri+sambata...daca totul e ok pt mine atunci.
              6. BogdanCTR (pb 2 pers, nu stiu inca) / cu cazare / vineri+sambata
              7. PanterA (2 pers.) / cu cazare / vin - dum
              8. Den1grator(2 pers) / cu cazare / vineri-duminica (trebuie sa intorc favoarea, nu )
              9. Udo (1 pers.) / cu cazare / vineri-duminica
              10. Zagado26 (1 pers.)/ cu cazare/ vineri - duminica
              11. Bgdsta (2 pers) / cu cazare / doar sambata noaptea.
              12. KMR ( 1 pers )/ cu cazare / vineri + sambata ( daca nu intervine nimic neprevazut )
              13. Taz (ex-Bestiacia)(2 pers) / cu cazare/ 2 nopti (vineri+sambata)
              14. Maruta (1 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              15. PrimuldaK (2 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              16. dinoc (1 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              17. chipson78 (2 pers) / cu cazare / vineri + sambata
              18. cryo (1 pers) / fara cazare / fara numar
              19. doc (2 pers?) / cazare / vineri + sambata
              20.Shurub(Robi) (1pers) / cu cazare / vineri + sambata, sambata + duminica (2 nopti)
              21. Adytzu (2 pers. ??) / cazare vineri+sambata
              22. Prafuit (2 pers.??)/ cazare vineri + sambata (daca acceptati Subaru Kawasaki ce are :P) - daca nu e vreme buna de moto, nu vin!
              23. Marian BMB ( 2 pers) fara cazare, vineri-duminica
              24. zaGini (2 pers. ??) / cazare vineri + sambata (eu sper sa fie zapada deja in octombrie :P)
              25. AlexS (2 pers) / fara cazare / vineri + sambata
              26. Mulai_2002 ( 2 pers) / cazare - 2 nopti vineri + sambata
              27. Ciobotaru Mihai (2 pers)/cazare/ vineri-sambata-multumesc
              28. Deviltry (2 pers ?)/cazare/vineri-duminica - undecided yet
              Honda Civic 5D MY2012 1.8 A/T Polished Metal Metallic

www.aikibudo.ro
              www.facebook.com/aikido.sakura

Comment

• Are vreo pagina pe net, modelul ala, sa vedem si noi camerele ?
                K24Reflash

Comment

• Acum ma ocup de el !

O poza mai veche:

http://www.hartionline.ro/vederi/imagini/3670-80.jpg

Nu au site, peste tot spune ca este in reconstructie, renovare, etc.........daca Razvan spune ca e gata, sa-l credem Stie ce spune......Mai caut !

Manastirea Bucium:

YouTube - Manastirea Bucium Monastery, Iasi, Romania
                  Last edited by tokyodream; 21-09-08, 06:40.
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

Comment

• VESTI SUPER:

Imagine noua pentru motel Bucium

Vechiul spatiu de cazare, cumparat de la Maricel Popa, a fost modernizat. Unitatea are 60 de camere, doua restaurante, o sala de conferinta si piscina, iar investitia s a ridicat la 5,2 milioane de euro. Dupa mai bine de trei ani in care a fost extinsa si modernizata, unitatea de cazare pune acum la dispozitia clientilor 57 de camere single si double, trei apartamente, doua restaurante cu 170, respectiv 250 de locuri, o sala de conferinta, alaturi de o piscina si de o sauna.

Comment

• Nu se vede imaginea (noua)
                      Motelul este aproape de centru ? Preturi ? Ma intereseaza un apartament.
                      K24Reflash

Comment

• Motelul este in afara orasului, la iesirea din Iasi spre Vaslui. Dar zona este foarte frumoasa.
                        Pana in centru faci cam 15 minute cu masina (daca nu e prea aglomerat)
                        Preturi nu am gasit inca... dar se vor afla in timp util.

Comment

• motelul e la cateva minute de intrarea in iasi, zona e faina, de pe terasa lui se vede super orasul...

A fost renovat, arata foarte fain acum, ma mir cum de au reusit blu & razvan cu rezervarile.... eu, prevazator din fire, ma interesasem de alta locatie mai indepartata, dar daca au pus mana pe motel....

Cel mai probabil va fi si o nunta pe-acolo, ca e fully booked la categoria asta, dar nu-i nimic... mai furam si noi o mireasa, o domnisoara de onoare ceva....
                          2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

• E clar, e cel la care am mai stat, panorama e superba - Iasi + imprejurimi.
                            '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

Comment

• nu trece nimeni din Iasi pe acolo sa faca niste poze ca m-ati facut super curios
                              Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                              sigpic
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

Comment

• la ce frig e acum afara............ si eu stau in partea opusa a orasului

Comment

Working...
                                X