Intalnirea nationala - impresii si poze dupa eveniment

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Intalnirea nationala - impresii si poze dupa eveniment

Ii asteptam cu drag pe colegii nostri cu impresii si cu poze...sa vad si eu ce am ratat.

si euuuuu , POZEEE VA RUGAM>>>

Comment

acuma ce-am ajuns acasa de la intalnire. in linii mari, zic ca a fost super au fost mici probleme pe parcurs, dar pana la urma pasiunea pentru honda a invins

voi pune niste poze ceva mai incolo
      CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
      NEW ???
      HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
      EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

Comment

Am ajuns si eu acasa dar sunt mult prea obosit ca sa scriu. O sa incep sa postez de maine.
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Am ajuns si eu acasa. La plecare s-a cam separat lumea. Impresii rapid, ca trebuie sa plec...a fost frumos, locatia buna, organizarea buna (un mic minus din partea mea exclusiv, caci am ramas fara tricou M, cum comandasem, iar L era mult prea mare pentru mine - dar nu e nimic grav ), hondarii super ok, in nota obisnuita. Precum probabil deja stiti unii dintre voi, eu am fost si "oaia neagra" a grupului, reusind sa imi pocnesc masina. Astfel incat, avand in vedere acest lucru, restul impresiilor le las colegilor de grup, care cu siguranta vor avea ceva mai mult entuziasm

P.S. (offtopic): se pare ca sunt ghinionistul #1 in ceea ce priveste intalnirile hondafan. O data am ramas fara permis 3 luni in urma unei intalniri, acum am ramas fara bara, aripa, capota...
          '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

Comment

teaser :P
            Last edited by sandrei; 19-08-08, 17:49.
            Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
            www.hpi-racing.ro

Comment

superb

Am reusit sa ma trezesc! Asta deja e o treaba buna!
              Intalnirea a fost, din punctul meu de vedere, un succes! La numarul mare de oameni care au fost, era oricum imposi,bil sa fie toata lumea multumita. Incidente au fost, mici discutii de asemenea, insa s-a reusit mentinerea starii generale de bine! Si asta a fost bine.
              Pentru mine, a fost mai mult decat marcanta experienta de copilot al Ionelului in al sau CTR. Cine a fost acolo stie!
              By the way, multumesc Ioana!
              Felicitari tuturor celor implicati in organizare!

Comment

Originally posted by HonDanutzzz View Post
                Pentru mine, a fost mai mult decat marcanta experienta de copilot al Ionelului in al sau CTR. Cine a fost acolo stie!
                By the way, multumesc Ioana!
                Cu mare placere !
                Last edited by ionelu; 10-08-08, 18:20.
                Fosta iubire - Honda Civic Type R Plus Milano Red + ceva accesorii
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/ionelu/

Comment

Am ajuns si eu acasa.

@ ghostface, nu esti singurul ghinionist. Eu am luat o piatra in parbriz in autostrada si l-am ciobit. Tot pe autostrada, Aras (s2000 albastru) a ramas fara apa la motor, si a trebuit sa ne oprim; bineinteles ca garcea facea figuri cu opritul pe autostrada .

In rest, nevasta-mea a ramas cu o dilema: nu stie ce sa-si ia mai intai... CTR sau S2000 rosu poate o sfatuiti.

Acum se descarca pozele, si le urc la mine la firma (banuiesc ca spatiul de stocare e limitat pe site).

Dev
                  Honda Civic 5D MY2012 1.8 A/T Polished Metal Metallic

www.aikibudo.ro
                  www.facebook.com/aikido.sakura

Comment

Originally posted by Deviltry View Post
                    Am ajuns si eu acasa.

@ ghostface, nu esti singurul ghinionist. Eu am luat o piatra in parbriz in autostrada si l-am ciobit. Tot pe autostrada, Aras (s2000 albastru) a ramas fara apa la motor, si a trebuit sa ne oprim; bineinteles ca garcea facea figuri cu opritul pe autostrada .
                    Am inteles ca au mai fost mici incidente din astea. Spunea si maruta ceva aseara de intrat intr-un gard
                    In fine, vorba aia, fiarele se indreapta. Noi sa fim sanatosi!
                    '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package

Comment

Teaser 2
                      Honda Civic 5D MY2012 1.8 A/T Polished Metal Metallic

www.aikibudo.ro
                      www.facebook.com/aikido.sakura

Comment

@dev, mai bine faci un cont si le pui aici: http://www.hondafan.etp.ro/gallery/main.php

Asa vor ramane si pentru posteritate si interfata e mai usor de folosit decat sa pui 1000 de linkuri
                        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Home sweet home! Am ajuns acasa, dupa un mic ocol prin Slatina si sunt frant de obosit. De maine cred ca o sa postam fiecare cat mai multe impresii.
                          Mi-a placut foarte tare intalnirea si va multumesc tuturor celor care ati fost acolo dar si marilor absenti hondatu si BogdanCTR.
                          Asteptam atat poze cat si filmuletze. Sper sa apara si hondutza mea prin ele...nu prea cred pentru ca de la mine din masina s-a filmat...
                          Last edited by maruta; 10-08-08, 20:23.
                          CR-V RE6
                          JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
                          Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
                          Ex - ACCORD Type-R
                          Ex - DEL SOL EH6

Comment

Originally posted by maruta View Post
                            Asteptam atat poze cat si filmuletze. Sper sa apara si hondutza mea prin ele...nu prea cred pentru ca de lamine din masina s-a filmat...

Pai ar trebui sa fii multumit, o sa fie singura masina al carei interior se va observa in filmuletze

Comment

In primul rand, multumesc tuturor ca m-au integrat in mijlocul lor. A fost superb. Lume multa, de calitate, distractie...distractie...distractie...
                              Azi sunt muuult prea obosit sa incerc sa pun poze sau filme. Promit s-o fac cat de curand.
                              Apropo, daca in Bucuresti e cineva care se pricepe bine sa treaca filmul de pe caseta miniDV in format divx sau xvid, sa-mi de a un mesaj sa ne intalnim sa-i dau caseta.
                              Eu nu m-am mai ocupat de multisor si nu vreau sa iasa un fiasco.
                              Cu pozele stiu cum sa procedez...cu filmele cum fac? Unde sa le pun?
                              Pe Transfagarasan am filmat cu camera video, dar la intoarcere, am filmat cu camera foto si pot pune filmele direct, fara modificari.
                              Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
                              Echipare TE Plus

Comment

Working...
                              X