Schimbare organizatorica intalnire nationala

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    den1grator zicea ca ajunge putin mai tarziu nu ca nu ajunge deloc
    civic 2.2 5D FK3
    CR-V 2.2 AT RE6

    Comment


    • #17
      o SA MA OCUP EU DE TOT, AM VB CU CINEVA SA VINA MAINE LA FIRMA SA STEA PE AICI SI EVENTUAL MA SUNA DACA E CEVA URGENT. ACUM ASTEPT DE LA BOGDANB UN RASPUNS LA PM SA PUNEM LA PUNCT DETALIILE.
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

      Comment


      • #18
        vad ca tu esti din sibiu. asa ca ma ofer eu sa iti aduc ce acte, tricouri si bani mai are bogdan pe aici. il sun acum sa vad cum fac sa ma intalnesc cu el.
        din momentul in care ajung te pot ajuta cu orice cu cea mai mare placere.
        civic 2.2 5D FK3
        CR-V 2.2 AT RE6

        Comment


        • #19
          OK, vad ca s-a rezolvat. Multumesc lui Den1GRator si lui Chipson. Si colegul Dum s-a oferit sa se ocupe de organizare si eu pot sa dau o mana de ajutor, asa ca sper ca o sa iasa bine pana la urma.
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • #20
            Ok, deci...

            Den1Grator preia atributiile de cazare, desi mare lucru nu cred ca o sa faca pt ca lista ajunge oricum la FH
            Dum preia atributiile banilor, restului de plata pt cazare si pt masa.
            Delphi preia de la mine tricourile si odata cu asta atributiile pt impartirea si platirea lor.
            Atentie, Delphi, prioritatea la tricouri o au membri Hondafan! Sunt 40 de bucati doar.

            Comment


            • #21
              ok. incepusem sa ma impacientez ca nu raspunzi la telefon.
              civic 2.2 5D FK3
              CR-V 2.2 AT RE6

              Comment


              • #22
                Sibienii, Delphi and co., va tin pumnii, sa faceti treaba! :wink:
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • #23
                  acum am intrat si eu pe forum si am vazut ce modificari au aparut.

                  am povestit si cu bogdan si cu denigrator. maine voi merge si eu pe la ora 14.30-15.00 la Fantanita ca sa va putem intampina.

                  las aici nr de telefon - 0745/806257 si 0744/429523 in caz de ceva sa dati un telefon.

                  am inteles ca deja este cineva care a preluat listele si restul actelor, dar ma gandesc ca nu strica o mana de ajutor.

                  va asteptam cu drag si speram sa va placa Sibiul.

                  drum bun
                  honda civic 5d 1.8 champagne silver, senzori parcare

                  sibiu SB-11-WAW

                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/vladone/

                  Comment


                  • #24
                    Mie sigur imi place. Am facut revelionul acolo. Frumos oras aveti, abia astept sa ma mai plimb prin el :wink:
                    '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

                    Comment


                    • #25
                      vladone, sunt radare fixe cumva in sibiu? si daca da, unde sunt localizate?
                      sa stiu si eu daca ma provoaca careva la liniute la vreun semafor )
                      CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                      NEW ???
                      HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                      EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                      Comment


                      • #26
                        Foarte important:

                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...iune_.xls.html

                        Comment


                        • #27
                          in oras nu exista radare fixe, dar mobile sunt destul si stau inclusiv in zone de restrictie 30km/h.

                          in schimb - hoinar - ai grija in drum spre sibiu dinspre alba, in localitatea sacel e un radar lase - cu raza de aprox 3 km si cam rupe tot ala. vezi ca nu e detectabil.

                          grija
                          honda civic 5d 1.8 champagne silver, senzori parcare

                          sibiu SB-11-WAW

                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/vladone/

                          Comment


                          • #28
                            Bogadan,

                            Am vazut ca am fost schimbat de la Camera 2 locuri 3 la un apartament..nu pot sa raman in acea camera?
                            '17 Civic TypeR FK8 Championship White
                            '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
                            ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
                            ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

                            Comment

                            Working...
                            X