Schimbare organizatorica intalnire nationala

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Schimbare organizatorica intalnire nationala

Eii, dragii mei, se pare ca am strigat sus si tare degeaba impotriva celor care s-au razgandit...pentru asta imi cer mii de scuze.
    Din cauza unor probleme adunate in ultimul moment si a unor planuri personale care s-au dat groaznic peste cap, sunt nevoit sa renunt cu durere in inima la participarea la acest eveniment.
    Va rog, nu intrebati cum, cand, de ce, ca n-are rost. Decizia a fost luata dupa o indelunga consideratie in ziua de ieri si presupune explicarea a prea multor factori care au atins un punct critic.

Dar nu asta e problema principala, as avea in schimb urmatoarele rugaminti:

1. Vreau sa va decideti cine dintre voi isi asuma responsabilitatea finalizarii organizarii. Din fericire pentru el, sau pentru ei, n-o sa mai presupuna o munca grea, mare parte din ea fiind deja facuta.
    Diseara o sa am finalizata intreaga lista organizatorica, cu un calcul apropiat de exact pentru fiecare in parte, astfel ca cine o sa doreasca sa se ocupa o sa aiba de la mine un dosar cu contract, OP avans, lsite avans, liste rest plata si tot ceea ce s-a facut si trebuie facut.
    2. Tricourile sunt la mine, astfel ca cineva dintre cei care pleaca la 12 maine o sa tb sa vina sa le ia. Impreuna cu ele voi da factura, suma de bani datorata mie, lui Bodo si lui Boggyman pe care am strans-o impreuna pt a plati tricourile.
    3. Perioada de timp sambata intre 9-10 AM si 12:30-13:00 PM este oarecum neacoperita, cu exceptia acelei excursii pe Transfagarasan. Ramane la latitudinea voastra daca mai vreti sa mergeti sau nu, insa aveti in vedere faptul ca de la 12:30 pana la 14:30 estimativ o sa fie masa festiva sub forma de bufet suedez, iar pe la un 15-15:30 trebuie sa fiti in Sibiu pentru evenimentul Honda.
    Pentru asta va voi da numarul de telefon celor care se ocupa de eveniment. Hondanutzz stie despre ce e vorba.

Recaptiduland pe scurt, astept maine vizita celor care s-au decis sa preai toate atributiile. Ma gasiti pe 13 Septembrie la showroom Select Motors, undeva langa Asko (se vede firma din strada).

Imi cer iarasi mii de scuze pentru toata tevatura asta, dar chiar nu am ce face.

Imi pare nespus de rau.
    Preiau eu partea cu tricourile, eventual pot trece in seara asta in jurul orelor 17:15-17:30 pe la showroom daca te gasesc.
    Avand in vedere ca "Legiunea II Bucuresti" va ajunge destul de tarziu la FH ar fi bine ca partea cu cazarea sa o gestioneze cineva din "Legiunea I Bucuresti" care pleaca dimineata...
    Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
    08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

Comment

Tricourile le am acasa, deci azi nu am ce sa-ti dau.

Comment

Bogdan, daca vine cineva sa preia organizarea, spune-i te rog ca sunt eu interesat de camera ramasa libera pt prietenii mei, care aveau rezervare la Petrom. Deci astept un mesaj sau un tel pe nr. 0721272922. Ms mult si-mi pare rau ca nu o sa ne cunoastem acum.
        Honda Accord 08, 2.0 SSE, Dark mocha

Comment

Am inteles.
          Pai trec maine dimineata, asta daca nu se ofera cineva din "Legiunea I Bucuresti" sa gestioneze si partea cu tricourile atunci cand va prelua partea cu cazarea.
          Oricum eu plec seara cu "Legiunea II Bucuresti" deci sunt aici si am biroul aproape de tine, la Unirii. Arunca-mi un semnal la 0748827261 daca ramai cu toate treburile astea pe cap si nu se gaseste alta solutie intre timp.
          Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
          08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

Comment

eu sunt in "Legiunea I " Pitesti (unica ) pot ajuta ff probleme pe cel/cei din Buc care vor prelua organizare .
            Civic 5D 1.8 Nighthawk Black Pearl
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/dum/

Comment

As cam prefera ceva din Legiunea 1, ca sa poata ajunge in timp util.
              Sau mai bine dau oricui toate materialele si va hotarati voi acolo. Cred ca e cel mai bine asa.

Comment

Super naspa treba, pacat ca nu mai poti veni.
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Den1GRator, nu vrei sa preiei tu aceasta sarcina? [-o<
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

Cu cea mai mare placere m-as fi ocupat daca as fi stiut mai din timp. Dar acum le-am dat concediu saptamana asta la 2 baieti si sunt doar eu si inca un coleg, deci mi-e foarte greu sa plec de la firma. Dupa 7 seara as putea sa fac cate ceva, daca este nevoie. Tel meu il stie Bogdan, daca vrea sa imi spuna cate ceva astept telefon.

Comment

Nasol, tocmai tu sa nu vii
                      Oricum, sper ca lista sa ramana cum ai trimis-o, avand in vedere ca sunt in "Liga a IIa". Sper ca nu ma trezesc cu 2 camere single in loc de dubla, sau ceva :lol:
                      '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

Comment

Deci repet ce am zis si in alta parte.

VA ROG FRUMOS, nu e cazul sa incepeti sa renuntati pe capete daca renunt eu. Contractul e INCA pe numele meu la cazare, deci ma nu puneti intr-o situatie si mai rea.

Faceti tot posibilul sa va duceti!!!

Comment

Bogdane ai PM. Raspunde te rog.

Comment

da,asta e treaba!mai sunt si alte probleme pe terra!data viitoare poate vom fi mai norocosi!

nu cred ca ar trebui ca cineva sa renunte,ba din contra,sa respectam munca cuiva de pana acum,sa preluam din mers si sa ne adunam cu totii!

bafta bogdane!
                            ex CL7 AT 2006
                            CN1 Sport 2005
                            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

"The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

Comment

Da, eu nu vad de ce ar renunta cineva... Ar fi aberant, sa foloseasca cineva ca pretext faptul ca nu mai poti tu sa vii. In orice caz, ca sa revenim on topic, nu cred ca se va anunta cineva ca nou organizator, avand in vedere ca in "Liga I" sunt destul de putini oameni. In principiu cu banii, ar trebui sa ne intelegem fara mari probleme acolo.

In privinta ta, poate reusesti macar sa ne faci o vizita scurta
                              '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

Comment

Working...
                              X