Detalii si organizare intalnire nationala 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Detalii si organizare intalnire nationala 2008

Perioada: 8-9-10 august

Locatia: www.fantanitahaiducului.ro

Hotelul e localizat intre Sibiu si Avrig, la vreo 40km de Transfagarasan.

Capacitate: 70 locuri.

Tarife cazare/ euro/ noapte - contract

tarif camera single = 51 euro (3 camere x 1 persoana)
    tarif camera double = 66 euro (16 camere x 2 persoane)
    tarif garsoniera = 93 euro (3 camere x 3 persoane)
    tarif camera duplex = 98 euro (2 camere x 4 persoane + 2 camere x 3 persoane)
    tarif apartament = 115 euro (4 apart x 4 persoane)

Nota : tarifele de cazare includ TVA, taxa hoteliera, mic dejun buffet , si acces gratuit la sauna, fitness, jacuzzi, solar, tenis de masa, biliard si internet wireless. Copiii intre 7 si 14 ani beneficiaza de 50% gratuitate la tarifele de cazare
    - Copiii sub 7 ani beneficiaza de gratuitate la cazare in camera cu parintii
    - Hotelul dispune de parcare proprie supravegheata.
    - se va achita 9 euro/ persoana suplimentar in camera

Servicii cu plata: inchiriere teren de tenis/ minifotbal , baschet cu gazon artificial si nocturna.

Parcarea: 50 de locuri.

Inscrierea se face pe baza de avans de 200 RON platitbil la BogdanCTR la adresa Calea 13 Septembrie 65-69 (intre sucursala Asirom si magazin de parchet Vicla la un magazin fara inscriptie). Tel in caz de urgente: 0723.817.046. Valabil pt cei din Bucuresti!!!

Pentru cei din provincie, o sa va rog sa postati aici un anunt cu cine se ocupa de inscriere. Daca este doar o singura persoana in orasul respectiv, il rog sa ma contacteze.

Perioada de inscriere: 14-18 iulie.

Plecarea pentru Bucuresti se va face cel mai probabil de la Carrefour Militari ca sa putem merge pe ruta A1-Pitesti-Ramnicu Valcea-Valea Oltului-Sibiu-Avrig.

Va rog sa nu postati nici un fel de discutie in afara cele de fata, exista un topic pentru orice fel de discutii legate de eveniment.

Pentru Iasi, o sa incerc sa ma ocup eu de inscriere/strangere avans.

id mess: irialban
    telefon pentru urgente: 0744688617
    2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

As putea pentru Ardeal sa ma ocup eu daca nu e altcineva disponibl.
      Id mess: oby123_2000, tel urgente 0744331714
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Bun, ramane asa:

Cryo pentru Moldova
        Den1Grator pentru Ardeal.

Repet:
        Lista tabel cu nume si nr. persoane, pseudonim forum, suma depusa, semnatura si o ultima casuta cu "camera"...pe aceea o lasati goala deocamdata.

Comment

De Galati o sa ma ocup eu.
          Deocamdata eu cu Gino si Shadowzz suntem inscrisi - daca mai e cineva din Galati, il rog sa ia legatura cu mine.
          ID Yahoo: toma_giani
          Mobil: 0744537898

In seara asta o sa ma intalnesc cu Gino si Shadowzz pentru a strange banutii de avans si cel mai probabil maine dupa pranz, sau cel tarziu joi - daca se mai anunta cineva, o sa-i trimit catre Bogdan.

@BogdanCTR - un nr. de cont unde sa pot vira banii? Imi dai un PM sau il scrii direct aici, cum crezi ... eventual, ne auzim dupa 19:00 la telefon.
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zaGini/

Comment

CONTUL PENTRU ARDEAL ESTE:

RO57BPOS33006603713RON01 --->BANCPOST SIBIU

Titular cont: Cristea Adrian Ioan
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Cei care strang avansul pe zone, o sa-i rog sa posteze un cont, asa cum a facut Den1grator. O sa fac si eu asta diseara, n-am apucat sa-mi caut un extras sa vad contul.

Duminica, cei care strang banii sa-mi trimita un status cu ce s-a strans si cu persoanele care au dat banii de avans.

Timisoara, voi nu va organizati? Cati veniti?

LE: Va rog frumos, NU mai postati in acest topic intrebari, discutii... exista inca 2 topicuri pentru asta.
              Aici incercam DOAR sa ne organizam.

Detalii cu privire la plecare o sa aveti in momentul in care stim toata lista.

Multumesc.

Comment

Sambata 19 iulie orele 17:00-19:00, Academia Militara.

Va astept sa veniti cu avansul cei care nu pot ajunge in timpul saptamanii!

Diseara voi posta IBAN-ul pt cei din provincie si nu numai.

Comment

Pentru cei care doresc coordonatele de GPS (Mio) ale Fantanitei, acestea sunt:
                  N45.6992791
                  E24.2696744

Sau cautati POI, Selimbar -> Lodging -> Hotel/Motel -> selectati All, si la pagina 5/50 aveti Hotel Fantanita Haiducului (10.3 Km)
                  Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
                  Nissan Juke nismo - Pearl White

If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

Comment

eu deocamdata strang pe iasi, dar daca e si cineva din jur interesat, un nr de card BCR unde pot fi trimisi (cu rugamintea sa primesc si un mesaj privat pe forum de la deponent)

Banca: BCR
                    Nume: Alban Irinel
                    Cod card: 6761640008192154

Bogdan, cum o sa-ti pasam banii tie? tot in cont presupun, nu?
                    2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Si de la mine IBAN:

Banca: BRD
                      Nume: Bogdan Comsa
                      IBAN: RO59BRDE410SV97387604100

Va rog sa-mi specificati SI PE MAIL in momentul in care imi trimiteti banii:
                      - de la cine vin
                      - cu ce scop (sa scrie la detalii in OP "avans intalnire honda 2008")
                      - suma
                      - pentru cate pers reprezinta suma --> o lista detaliata asa cum am cerut-o eu

Mail: bogdan.comsa@acura.com.ro

Comment

Eu sunt din Ploiesti pot sa-ti trimit banii in cont?
                        200 lei sunt de ajuns pentru o camera de doua persoane?
                        Honda Acord 4D Sport 2.0P A/T Graphite Pearl

Comment

Da!

Comment

Maine, sambata, la orele 17:00, la Academia militara, ULITMA OCAZIE pentru platirea avansului!

Comment

Avansul celor din Iasi e in cont la tine (ai si mail cu tabelul detaliat)
                              2006 Accord CL7 2.0 MT

Comment

Working...
                              X