Liste pre-inscriere - Intalnire nationala 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    La naiba, nu mai am rabdare! :supz:
    '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

    Comment


    • #92
      w33bb0, e ok pt mine oriunde vrei tu, nu tb sa fie neaparat pe 13 Sept.
      Astept de la tine veste, in orice zi mai putin joi seara.

      Comment


      • #93
        bogdan, am numarul tau de telefon de pe aici de pe forum, ne auzim maine sau poimaine live si stabilim ceva.
        B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
        Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

        Comment


        • #94
          Noi am hotarat sa ajungem sambata dimineata la intalnire, inainte de plecarea pe traseu si sa stam sambata noaptea acolo. Suntem pe low budget mode
          Asadar, care e procedura pt motelul acela? trebuie sa platim avans sau putem rezerva locuri telefonic pentru sambata seara?
          momentan suntem 4 persoane care vin sigur. de la inca 3 asteptam raspuns. altii sunt plecati si asteptam sa se intoarca sa vedem ce fac.
          R 40510 - Cosmic Grey Ep3
          hsnracing.blogspot.com

          Comment


          • #95
            Stand by pentru voi.
            Va aranjez, dar hotarati-va odata cati veniti. Nu pot sa vb de 7, dupa care de 3, dupa care de 4.
            Spuneti clar cati veniti.

            Comment


            • #96
              s-a interesat cineva de cazari alternative ?
              ...sorry am fost plecat din tara si am ramas cumva pe dinafara.
              sper sa nu fiu la training si in august :?
              '18 BMW X1 18xd
              '15 BMW i3 range extender
              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

              Comment


              • #97
                Dumi, pai am inteles ca mai e un loc liber. Nu ai cum sa lipsesti chiar tu, acum cand imi recuperez si eu permisul :lol:
                '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ghostface
                  Dumi, pai am inteles ca mai e un loc liber. Nu ai cum sa lipsesti chiar tu, acum cand imi recuperez si eu permisul :lol:
                  daca sunt in tara nu lipsesc
                  si nu prea mi-ar ajunge un loc...ca suntem 2

                  nici anul trecut nu am fost pe lista "oficiala" , dar am participat la intalnire
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #99
                    Dumiflo, mai este un motel in apropiere, la vreo 3 km, unde o sa stea cei din Timisoara:

                    Originally posted by Corse
                    Noi am hotarat sa ajungem sambata dimineata la intalnire, inainte de plecarea pe traseu si sa stam sambata noaptea acolo. Suntem pe low budget mode
                    Asadar, care e procedura pt motelul acela? trebuie sa platim avans sau putem rezerva locuri telefonic pentru sambata seara?
                    momentan suntem 4 persoane care vin sigur. de la inca 3 asteptam raspuns. altii sunt plecati si asteptam sa se intoarca sa vedem ce fac.
                    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                    Comment


                    • Putem sa facem o dubla dintr-un single, ne descurcam.

                      nici anul trecut nu am fost pe lista "oficiala" , dar am participat la intalnire
                      Da, si mi-ati scos mie peri albi, ca nu mai stiam unde sa va cazez, umblam ca disperatul prin Rasnov... :roll:

                      Anul asta gata, doar cine e inscris vine.

                      Deci, facem o transformare din single in double si vii si tu?

                      Comment


                      • Acest topic nu mai are nici un scop, deci este inchis.

                        Comment

                        Working...
                        X