Discutii - Intalnire nationala 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La cerere se ofera gratuit: sah, table remmy si carti de joc :lol: :lol: :lol:


    dumiflo - am citit dup-aia si am corectat...vigilentule! :P n-a stat postul ala mai mult de 2 min... :wink:

    Comment


    • da ar fi ideal sa se inceapa o lista.
      in alta ordine de idei am vizitat acel link dar nu am fost la fel de perceptiv ca tine multumesc oricum
      '91 Honda Crx modelul T

      Comment


      • Originally posted by Alexandra-Blu
        ...vigilentule! :P n-a stat postul ala mai mult de 2 min... :wink:
        :P

        1. ramm (camera dubla)
        2. dumiflo (camera dubla)
        '18 BMW X1 18xd
        '15 BMW i3 range extender
        ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

        Comment


        • 1. ramm (camera dubla)
          2. dumiflo (camera dubla)
          3. shadowzz (camera dubla)
          '91 Honda Crx modelul T

          Comment


          • eu am optat pentru 23-24, dar daca majoritatea pot pe 9-10, sunt de acord. Dar ar trebui sa se stabileasca, sa facem listele, sa platim. In ce perioada se merge, eu doresc 1 camera single
            My Honda, my baby

            Comment


            • colega...s-a stabilit deja...citeste paginile anterioare! a ramas 8-10 august!

              Comment


              • Locatia e perfecta, am fost la o nunta vara trecuta. E retras si linistit dar ai Sibiul la 20km, idem Paltinis, Cisnadie/Cisnadioara la fel, deci e loc de mai mult.
                Daca se vor implica si cei 2 sibieni de aici cu ceva tururi prin imprejurimi, va fi ceva ok.
                Cei ce nu mai au loc de cazare (5-6insi), ii rog sa ma contacteze si ii trimit la mine la Cisnadie (unde frate-meu sta singur in apartament) sau la socru-meu in Sibiu!
                Iar pentru merchandising turistic, arta traditionala romaneasca si saseasca va trimit la magazinul mamei mele din Cisnadie! Imposibil sa plecati cu mana goala de acolo. :lol:
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                Comment


                • Dar nu mai sunt si alte pensiuni / vile / hoteluri prin jurul Fantanitei Haiducului, daca depasim numarul sa putem totusi sa fim grupati? Totusi, sa fie unii la 20 km distanta...
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • Re: super tare

                    Originally posted by bogpot
                    in orice perioada din august e ok (pana in 25 august)
                    am fost si eu la Best Western si e super ok
                    ce parere aveti de honda ridgeline?
                    :lol:

                    daca vii cu ridgeline,bem... 8)

                    @blu:

                    nu mai induce lumea in eroare!pt tine cerem mansarda!!! :lol: :lol: :lol:
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • Delphi,

                      Din pacate locatia are avantajul ca este situata in mijlocul naturii dar se vede treaba ca asta e totodata si un dezavantaj. La 2-3km e intersectia cu drumul care merge spre Valcea (deci de acolo vor veni cei din sud care nu vor sa se cocoteze pe Transfagarasan), locatia de fata fiind situata pe drumul spre Brasov.
                      Cred ca se pot monta si corturi dar nu stiu daca e pe gustul cuiva. :roll:
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • Intilnirea din august la FH ?

                        Daca totul e ok adica :
                        1. La FH
                        2. 9-10 august
                        As vrea sa merg si eu..o sa vin simbata dimineatza... suntem 3 persoane ( adica si pustiul meu care vrea sa va cunoasca ).Ar fi prima mea intilnire cu voi..
                        Pentru Bogdan :
                        Astept detalii :
                        1. despre modul in care pot achita avansul.. sau ...pot sa fac eu rezervarea direct...pentru noaptea de 9 spre 10..daca ramine acea locatie..
                        2. despre ora de intilnire ( oficiala ) de simbata..daca e fixata..ca sa stiu la ce ora trebuie sa ajung..

                        In final..va salut pe toti..si astept sa ne intilnim..

                        Dan Tudor
                        Curtea de Arges

                        PS. Daca aveti nevoie de ceva informatii despre traseul in jos..spre Cumpana sau Baraj Vidraru..va stau la dispozitie..
                        Civic 4D 1,8 VTEC ES M/T 140cp

                        Comment


                        • 1. ramm (camera dubla)
                          2. dumiflo (camera dubla)
                          3. shadowzz (camera dubla)
                          4. dorel (camera dubla)
                          Honda Accord 08, 2.0 SSE, Dark mocha

                          Comment


                          • Originally posted by hondatu
                            Daca se vor implica si cei 2 sibieni de aici cu ceva tururi prin imprejurimi, va fi ceva ok.
                            Eu sunt dispus sa ma implic in orice este nevoie. Am vorbit azi cu cumnatul patronului de la FH, care mi-este prieten bun (din copilarie) si m-a asigurat de tot sprijinul lui.
                            Tururi prin imprejurimi - cu CEA MAI MARE PLACERE, oriunde, oricand.
                            Pot chiar sa marg pana la Talmaciu ( Vilcea eventual) sa astept oamenii acolo, daca cumva exista cineva care nu stie exact cum sa ajunga la FH.
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                            Comment


                            • Bun, a ramas stabilit deci.

                              Fantanita Haiducului.

                              Perioada 9-10 august.

                              In acest weekend, voi purta discutii si cu cei care s-au oferit sa ma ajute din Sibiu sa vedem cum discutam despre rezervare.

                              Incepand de saptamana viitoare, se fac inscrierile, dupa cum urmeaza:

                              a. Pentru cei ce vor sa stea 2 nopti (vineri 8 august-duminica 10 august): avans ~50% din plata totala a cazarii, adica 200 RON.
                              b. Pentru cei ce vor sa stea 1 noapte (sambata 9 august-dminica 10 august): avans 100 RON.

                              Recomand varianta A daca nu aveti alta problema de rezolvat, deoarece a 2-a zi la maxim ora 12:00 vreau sa mergem cu TOTII pe traseul ce va fi stabilit.

                              Listele vor contine numele in clar, persoana insotitoare daca exista, pseudonim forum daca exista, suma depusa si semnatura. O coloana speciala va fi necesara, una in care se va specifica si numarul pe care il aveti la tricou/camasa (voi reveni cu amanunte).

                              Locatiile:

                              - Bucuresti: Calea 13 Septembrie 65-69, fostul showroom Mazda BDT, actualmente nemarcat, situat intre sucursala Asirom si magazin de parchet. Ma gasiti in fiecare zi de la 10 la 18. Bateti la usa si intrati, chiar daca nu este nici un insemn. O sa pun o hartie pe usa cu "Hondafan Meeting" ca sa puteti identifica usor.
                              - Provincie: o sa rog cei care isi asuma responsabilitatea de a face liste si strange avansul sa trimita catre mine sau Hondatu un nume si numar de telefon, sa putem sa stim pe cine contacta.

                              Pe urma, cel tarziu vinerea viitoare, adica 18 iulie, sa imi trimita pe mail un scan cu listele efectuate.

                              Avand in vedere ca va trebui organizat si un mini-eveniment care va neceista si niste costuri, o sa fac un calcul si o sa va spun la cat ajunge un astfel de cost per persoana pentru intreaga operatiune.

                              Revin cu amanunte dupa ce reusim sa miscam lucrurile.

                              Acest topic va fi inchis temporar, pentru a lasa loc celui cu liste.

                              Comment


                              • Am redeschis acest topic pentru postarea discutiilor aditionale legate de mare intalnire, pentru a nu "polua" ( :P ) topicul dedicat. Am rugamintea sa continuati sa postati aici tot ce nu se rezuma la nume/tipul camerei/avans
                                2006 Accord CL7 2.0 MT

                                Comment

                                Working...
                                X