3 ani de Hondafan - propunere eveniment!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 ani de Hondafan - propunere eveniment!

    Anul asta Hondafan intra la gradinita, adica face 3 ani.

    Propun sa celebram jubileul cum se cuvine, adica printr-un eveniment, cel putin printr-un party undeva intr-un restaurant sau club, undeva in perioada 28 nov - 2 dec, deoarece chiar atunci a inceput sa mearga forumul.

    De data asta, cu tot tacamul, adica balonase, tricouri, sepci, etc, si neaprata firma organizatoare. Poate chiar eventual mult asteptatul "face-lift" pentru forum, poate si pentru site.

    Pentru asta, participantii vor trebui sa cotizeze o anumita suma.

    Eu propun asa: cine detine sau are legaturi cu vreo firma organizatoare de evenimente, sa ne contacteze si sa ne propuna un plan plus costurile aferente. Pe urma vedem cine sta mai bine la oferta si decidem.

    PrimuldaK, tu esti primul pe lista!

    Deocamdata discutam, sa vedem ce pareri avem despre propunere.

  • #2
    Super Tare. Sa o facem.
    Sa speram ca poate si Udo va putea veni.
    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
    ex - 1986 Honda MT5
    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
    ex - 2001 Honda Civic Type-R
    ex - 2007 Honda Jazz

    Comment


    • #3
      Party party...eu propun sa facem in parcarea vre'unui restaurant :lol:
      Vedem cati se baga si referitor la restaurant pot rezolva eu.
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • #4
        Eu as putea sa ajut la site si forum, de organizare cred ca deja se stie cine s-ar putea ocupa.
        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

        Comment


        • #5
          Spider: multumesc! Stiu de acum ca e ca si imposibil!
          Doc: si tie multumesc! Pentru site s-a angajat colegul nostru DIO pentru forum, colegul nostru jester. Dar te tin minte!
          Bogdane: laudabila initiativa ta si sper sa aibe rezonanta!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • #6
            asteptam detalii...
            a propos, putem sa venim fara honde?
            civic 2.2 5D FK3
            CR-V 2.2 AT RE6

            Comment


            • #7
              dar mai ramane sa gasim si taximetristi cu honda :P
              teoretic, daca venim cu masina, nu cinstim corespunzator.
              Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

              La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

              Comment


              • #8
                Si eu as zice sa incercam sa lasam masinile. Am niste rezerve care au atins varsta majoratului, si sunt tocmai bune de incercat (la bautura ma refer, nu va ganditi la altele)
                Civic K20 Black Pearl
                Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
                Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

                CRX delSol ESi Black
                <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

                Comment


                • #9
                  O sa fiu acolo, doar spuneti cand si unde artyman:

                  Comment


                  • #10
                    si eu sunt de parere ca dak punem fiecare aprox 1 mil putem inchiria un club foarte decent... sau si mai putin de 1 mil (Mult mai putin) si ne platim fiecare consumatia

                    eu zic ca s-ar putea face astfel: cineva sa faca o investitie babana, si apoi sa se plateasca intrare
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #11
                      I'm there! Spuneti doar unde, cand si cat.
                      Parerea mea ar fi sa venim totusi cu masinile daca tot sarbatorim HONDAfan, nu? Daca gasim un loc cu parcare ok nu cred ca innebuneste careva daca o lasa peste noapte acolo si revine a doua zi sa o ridice. Eu personal as face-o. Desi nu prea beau alcool nici macar la ocazii speciale din motive personale (eram etalon la bautul berii intr-o vreme, dar sunt vremuri apuse).

                      Accord4ever ne asiguri un media coverage? Parca tu erai din domeniu. Eu as putea face lipeala cu certitudine de 150% la un cotidian online si mai mult ca sigur trebuie sa vorbim si la 4tuning sa trimita un reprezentant. Turkish, banuiesc ca TG-ul nu ar fi interesat de un sfert de coloana despre eveniment, sau cumva...?

                      -- later edit --
                      Oricand pentru site si forum... desi nu cred ca mai era nevoie s-o spun
                      B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                      Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                      Comment


                      • #12
                        pentru club cred ca va pot ajuta eu , am niste prieteni (depinde cat de multi ne adunam) si daca se doresc fete (animatoare, hostess) iar va pot ajuta 8) am o firma de profil :lol:

                        Comment


                        • #13
                          Am si eu un amic cu un club, bineinteles depinde cati ne strangem, partea cea mai frumoasa este ca am avea si parcare acolo. Este pe langa ministerul de justitie, pe cheiul garlei. Totusi daca facem printr-o agentie e mai bine sa-i lasam pe ei sa discute toate detaliile pentru ca oricum se ocupa de asa ceva.

                          Hostesse/animatoare ar cam trebui sa avem mai ales daca vrem media coverage zic eu, umil, din coltisorul meu

                          -- later edit --
                          Ar trebui sa ne grabim un pic totusi ca nu mai e o vesnicie pana atunci si chestiile astea nu se aranjeaza in 2 saptamani. Deci setam data pentru 2 dec? Adica noaptea dintre vineri si sambata. Ma gandesc ca daca punem in timpul saptamanii s-ar putea ca unii sa nu poata veni.

                          Pentru media coverage, deja am vorbit la FrontNews si mi s-a confirmat ca va fi cineva prezent fara doar si poate. Voi vorbi zilele acestea si la DailyBusiness desi ei sunt pe profil de biz, s-ar putea sa fie interesati pentru ca au rubrici de auto si lifestyle (si oricum daca nu trimit pe cineva, dracu' le mai raspunde la telefon timp de-o luna! am zis!).

                          In plus hai sa ne confirmam venirea, ca sa stim si ce vorbim pe la cluburi/pub-uri.

                          1. w33bb0 (100% voi fi acolo si cel mai probabil insotit de o persoana sau doua)
                          B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                          Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

                          Comment


                          • #14
                            2. io
                            3. consoarta

                            dar oricum, pana ne anuntam prezenta, ar trebui sa vedem cine se ocupa de organizare.
                            civic 2.2 5D FK3
                            CR-V 2.2 AT RE6

                            Comment


                            • #15
                              eu plus vreo 2 pers :lol:

                              Comment

                              Working...
                              X