3 ani de Hondafan - propunere eveniment!

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Da, asa e! Mea culpa! ops: :roll:
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

ce faza, abia in seara asta am intrat aici si vad ca e rost de o intalnire, dar care se cam dezumfla...
      daca e sa fie in Bucuresti, vin si eu cateva ore.
      mai mult, ma pot ocupa de decorarea cu baloane a locatiei, ca sa tinem minte aniversarea forumului :wink:
      donatie din partea mea :wink:
      daca se mai tine ceva, rog organizatorii sa ma contacteze pana cel tarziu vineri dimineata, ca sa pot pregati baloanele si ce mai e necesar pe acolo.
      astept...

Comment

Cu toate ca topicu' asta a fost deschis acu' 1000 de ani, nu s-a intamplat nimic. Nici data, nici locatie... nimic. Prin urmare.. se mai face ceva?
        Am urmatoarea propunere simpla, desigur trebuie sa fie de accord si proprietarii locatiilor:
        Cei din Bucuresti ne vedem la show-room-ul Asko de unde facem un web-cam cu cei din show-room-ul de la Ati. Desigur, proprietarii locatiilor trebuie sa aprobe asta, pt ca e locatia lor.
        Daca se poate, bine. Daca nu... astept propuneri.
        Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

Comment

pai daca BogdanCTR ne-a lasat de izbeliste...
          el a fost cu initiativa, avea si ceva parghii la indemana... dar asa... din pacate eu am vazut abia aseara propunerea asta, plictisindu-ma la meciul Stelei :lol:
          off, ce face pasiunea asta din oameni :roll:
          parerea mea este ca nu era cazul ca BogdanCTR sa iasa de pe forum, si cu putin mai multa toleranta, din partea tuturor (ca nimeni nu e imaculat) lucrurile ar fi fost ok.
          deci, BogdanCTR-ule!!! daca ne mai auzi ( 8) ) da un semn si spune-ne daca mai facem ceva... pe sambata sa zicem... io zic ca e suficient sa ne intalnim cateva ore la un "suc" si sa sarbatorim, ne mai impacam unii cu altii... :wink:
          iar io voi avea grija sa "colorez" evenimentul :wink:
          astept...

Comment

offtopic: ok, pana la urma ce s-a intamplat cu Bogdan?
            ontopic: daca am vazut ca nu se agita lumea, eu mi-am programat o plecare din bucuresti

oh well, next time.
            B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
            Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

Originally posted by w33bb0
              offtopic: ok, pana la urma ce s-a intamplat cu Bogdan?
              S-a retras de pe forum in urma unor discutii in contradictoriu care au derapat. Ce sa zic? Am mai trecut pe la el, dar nu pare sa mai doreasca sa se implice, caci in afara de bobarnace nu prea a primit nicio recompensa morala.
              Civic 4D 1.8l 140CP
              Suzuki Splash

Comment

Eu sa fiu sincer mi-am programat alte alea-alea si in conformitate cu Bogdan si cu decizia sa. Chiar daca nu mai este pe forum va ramane prietenul meu, si nu vad o aniversare a HondaFan fara unul dintre cei care si-a pus o parte din suflet in acest forum. Mi-a trecut la un moment dat prin cap sa ma apuc sa organizez eu tot evenimentul, insa nici nu cred ca am aptitudini de leader si nici nu m-a tras inima de cand cu decizia lui Bogdan.
                Anul acesta aniversarea se va face si fara mine...ca doar nu as fi eu vreun cap de tara...insa tot din experienta personala va spun urmatorul lucru: anul trecut a fost o mare vanzoleala vis-a-vis de implinirea a doi ani, dar dupa toata vanzoleala, au aparut numai STI, Achim, BogdanCTR, Cartus, Vale46, si Alin de la Asko, plus Jester si subsemnatul...si PrimulDak...deci ultraputini.
                La gratarul de deschidere de sezon estival am fost numai eu, Jester, Cristi, Vale46 si Aditzu cu al sau Legacy...deci...si asta tot in urma unei vanzoleli generale...
                Va las pe voi sa trageti concluzia...
                If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                ex - 1986 Honda MT5
                ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                ex - 2001 Honda Civic Type-R
                ex - 2007 Honda Jazz

Comment

no bine... mai vedem la anu' :roll:

Comment

Atunci punem macar de o intalnire mica la Poli tot la surubul ala :?:
                    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                    2 roti

Comment

Baremi de o intalnire de asta, in "parcare"
                      Honda Accord 2.0 M/T Sport SE 2007, Honda Jazz 1.4 M/T ES 2002

Comment

topicul asta ar trebui inchis cu o concluzie si un vot.
                        ar trebui ca persoanele de genul celor care au provocat fractionarea acestui forum(asta este adevarul) nici macar posesori de honda, sa primeasca bann mai repejor sau sa nu primesca drept de user.....la 3 ani de hondafan,uitati-va de unde s-a plecat si unde s-a ajuns la sfarsitul topicului..
                        democratia parcticata de carcotasi si frustrati naste HAOS...
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

"The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

Comment

Working...
                        X