Hondafan meeting: pareri si impresii

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hondafan meeting: pareri si impresii

    teaser

    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...04224.JPG.html

  • #2
    Incă una :
    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

    Comment


    • #3
      ce bijuterii:X:X:X HONDEEEEE:X:X:X:Xi love when i see only HONDA:X
      I don't care about other cars , i just love my Honda

      Comment


      • #4
        a fost superb.
        impreuna cu SirAndrew am facut un mic ocol(la plecare) spre casa - prin Transfagarasan :

        total km si consum :
        '18 BMW X1 18xd
        '15 BMW i3 range extender
        ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

        Comment


        • #5
          Asteptam si restul pozelor

          A fost superb si chiar ca a meritat tot efortul organizatorilor. Ma bucur ca am participat si pentru ca a fost chiar supeeeer
          Mai ramane sa vedem un mega-folder de poze.
          Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

          La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

          Comment


          • #6
            da.super.mai ales drumul la intoarcere.astia de la rutiera daca vad mai mult de 2 honde isi inchipuie ca se merge "prea repede"????? :roll: :wink: asa o fi?
            ex CL7 AT 2006
            CN1 Sport 2005
            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

            Comment


            • #7
              Originally posted by dumiflo
              a fost superb.
              impreuna cu SirAndrew am facut un mic ocol(la plecare) spre casa - prin Transfagarasan
              ocolul a fost si prin sighisoara cumva ?
              2007 Accord Executive 2.2 iCDTI M/T, Dark Mocha
              -= PH 33 GZS =-

              Comment


              • #8
                Cred ca deja ar trebui deschis un topic nou, care sa se intituleze "dupa Nationala Hondarilor"
                Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by handyman
                  ...
                  ocolul a fost si prin sighisoara cumva ?
                  ah..corect !...si a fost si impreuna cu "echipa" @Handyman
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #10
                    Ocolurile de la intoarcere au fost la moda.
                    Eu si PrimuldaK am fost prin Sighisoara si Sibiu si ne-am intors pe Valea Oltului.
                    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                    ex - 1986 Honda MT5
                    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                    ex - 2001 Honda Civic Type-R
                    ex - 2007 Honda Jazz

                    Comment


                    • #11
                      felicitari...ieri am vazut si prin Piatra o gramada de Honde...acuma ma gandeam ca sigur unul dintre care i-am vazut o fost la intalnirea nationala....cineva prin PIATRA o trecut?:P
                      I don't care about other cars , i just love my Honda

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by razvan p.
                        da.super.mai ales drumul la intoarcere.astia de la rutiera daca vad mai mult de 2 honde isi inchipuie ca se merge "prea repede"????? :roll: :wink: asa o fi?
                        ati patit ceva pe drumul de intoarcere?(eu am plecat dimineata)
                        civic 2.2 5D FK3
                        CR-V 2.2 AT RE6

                        Comment


                        • #13
                          eu unul nu am patit nimic ... dar cei de la circulatie erau f haiosi cum se zgaiau la masinutele noastre .... le numarau ... oare stiau sa numere ? =))
                          2007 Accord Executive 2.2 iCDTI M/T, Dark Mocha
                          -= PH 33 GZS =-

                          Comment


                          • #14
                            Pictures .... pictures ....
                            Where are the pictures?
                            ex-FN2 owner
                            Loved it every second!

                            Comment


                            • #15
                              Eu am facut un mic ocol...acum sunt in IASI.

                              Intalnirea a fost cat se poate de reusita, chiar daca au existat mici scapari de organizare, totul a fost ok. Oricum la cati am fost era greu sa ne tne in frau doar Bogdan si cu UDO.

                              Revin cu mai multe impresii dupa ce imi revin ... sunt cam obosit dupa noptiile alea nedormite.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                              Comment

                              Working...
                              X