INTALNIREA NATIONALA 2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • INTALNIREA NATIONALA 2007

    Dupa multe discutii cu colegii mei moderatori, am ajuns la concluzia ca e timpul sa punem acest anunt cu privire la data Intalnirii Natioanale.
    Deci data ar fi 7/8 Iulie, locatia, Poiana Brasov sau ceva invecinat, cu alte detalii privitoare la cazare, taxe and co. vom iesi la suparafta cat de curand posibil.
    Ne-am bucura de o cooperare cu cei din zona (cyborg, ne auzi?) pentru a se convinge la fata locului de cum sta treaba precum si alte idei, propuneri si tot felul de detalii.
    Suntem siguri ca va iesi ceva mai mare decat anul trecut, ramane sa ne convingem, intre timp ne dam silinta la niste surprize.
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

  • #2
    sa stiti ca nu trebuie sa va jenati sa va anuntati participarea
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • #3
      heh, nu cred ca e cazul

      anyway, me and dna. Jester.
      Maybe little mrs. Jester too.
      Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
      LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
      Accord 2006 2.0 ES M/T
      Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
      Raising money for...the third H

      Comment


      • #4
        am vazut topicul primul cred,dar am zis ca mai face unul in care lumea isi anunta prezenta

        anywhy,prezent ( de data asta cu mine la volan ops: )
        la fel cred ca si colegu' spoon
        Vtec Junkie B16a2.

        Comment


        • #5
          As vrea sa vin si eu insa nu pot sa dau un raspuns exact decat in saptamanile premergatoare, din motive personale.
          Oricum ... mai e ceva pana atunci.
          '07 Civic 1.8 M/T Sport Roºu

          Comment


          • #6
            Eu, nevasta si juniorul mai mult ca sigur ca vom fi, acum sa vorbesc si cu ceilati colegi si "hondari" din Iasi si revin cu detalii.

            Comment


            • #7
              nici eu nu vreau sa pierd o asa intalnire...dar mai e ceva pan' atunci.
              sper sa fiu acolo :wink:
              '18 BMW X1 18xd
              '15 BMW i3 range extender
              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

              Comment


              • #8
                Acum DA!

                Am mai ratat eu gratarul de primavara de la Ciorogarla pe motive de notari doritori de libere, dar pe asta musai sa o onorez! Si cred ca voi veni cu intreaga familie, in special cu cel mic, care e topit dupa Civic! Asteptam detalii la cotitura! :P
                Civic 4D 1.8l 140CP
                Suzuki Splash

                Comment


                • #9
                  la un asemenea eveniment as vrea sa vin si eu
                  daca va intereseaza la cazare pot sa va ajut la Bran e vreo 50 Ron camera dubla. nu va asteptati la conditi de lux, dar e foarte curat, peisajul e superb , iar mancarea geniala ( si ieftina )
                  http://dumbravaminunata.3x.ro/
                  btw au si atv-uri daca ne strangem un grup sigur avem reducere
                  Honda Accord 2006 2.0 ES

                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                  Comment


                  • #10
                    Eu voi fi prezent. Indiferent de ce treaba voi avea sigur imi voi face timp.
                    Toti ne-am minunat la cat de multi erau baietii la unguri, este cazul ca si noi sa aratam ca suntem cativa.
                    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                    2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                    ex - 1986 Honda MT5
                    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                    ex - 2001 Honda Civic Type-R
                    ex - 2007 Honda Jazz

                    Comment


                    • #11
                      Pai eu as zice ca se subintelege ca fiecare va putea veni linistit cu familia sau prietenii.
                      Aleksey, anul trecut am fost aprox. 40 de insi, deci cu ceva modestie spun ca anul asta vom fi 5o si vreo 20 de masini, deci gandeste-te bine la ce ne recomanzi respectiv, sa mai fie si altceva invecinat in cazul in care nu ajunge locul initial.
                      Ne-am bucura enorm de mult si de prezenta dealerilor si daca fiecare ar avea numai o masina de teste, cred ca ar fi minunat! Asa ca vanzatori, mecanici, sefi, luat familie, urcat la munte, simtit bine. :lol: :lol:
                      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                      Comment


                      • #12
                        Care sunt sansele sa vina vreun dealer cu un Legend la test?
                        Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
                        LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
                        Accord 2006 2.0 ES M/T
                        Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
                        Raising money for...the third H

                        Comment


                        • #13
                          ......sau un Civic Type-R......... :roll:
                          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by hondatu
                            Pai eu as zice ca se subintelege ca fiecare va putea veni linistit cu familia sau prietenii.
                            Aleksey, anul trecut am fost aprox. 40 de insi, deci cu ceva modestie spun ca anul asta vom fi 5o si vreo 20 de masini, deci gandeste-te bine la ce ne recomanzi respectiv, sa mai fie si altceva invecinat in cazul in care nu ajunge locul initial.
                            l:
                            asta cam asa e, acolo sunt doar 20 de camere
                            si cred ca ar fi mai bine sa stam cu toti intr-un singur loc
                            Honda Accord 2006 2.0 ES

                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/aleksey/

                            Comment


                            • #15
                              Mai ..eu nu vreau sa vin..dar nevasta-mea cica sa venim..io stiu ?!?! :roll:
                              Cred ca daca zic °hai la x°..imediat sare..°hai...esti gata ?°

                              P.S.Daca i zic ca vine careva cu Legend..cred ca la 5 dim e acolo.

                              Comment

                              Working...
                              X