Gratarul de primavara (Edit:15 aprilie)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gratarul de primavara (Edit:15 aprilie)

N-aveti chef de un gratar? Ca s-a facut frumos afara.

Am vorbit ceva la meeting, si erau destui interesati sa-l facem acum, inainte de Paste.

Adica 24 sau 25 martie, weekendul urmator.

Edit: 15 Aprilie, Ora 9:30, Carrefour Militari, loc Padure Ciorogarla.
    Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
    LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
    Accord 2006 2.0 ES M/T
    Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
    Raising money for...the third H

Ba da. Eu chiar am chef de asa ceva.
    If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
    ex - 1986 Honda MT5
    ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
    ex - 2001 Honda Civic Type-R
    ex - 2007 Honda Jazz

Comment

Facem duminica asta, daca vreti. Doar sa nu fie prea din scurt. Nu vreti sa-l lasam mai bine dupa Paste?

Comment

Well, hai sa vedem cati se string.

Daca facem SI dupa paste va deranjeaza?

Pe mine nu
        Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
        LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
        Accord 2006 2.0 ES M/T
        Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
        Raising money for...the third H

Comment

Din cate am inteles eu de la meteo cica vremea va fi cam nasoala de Paste, si cel mai bine este sa asteptam instalarea definitiva a vremii bune...doar nu vrem ploaie pe jar ca nu se mai face friptura.
          If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
          ex - 1986 Honda MT5
          ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
          ex - 2001 Honda Civic Type-R
          ex - 2007 Honda Jazz

Comment

Weekendul asta o sa fie si ploaie si frig Pana dupa Paste nu bat :lol: :lol:
            "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
            "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

Nu se poate face un sondaj...sa votam , inainte sau dupa paste... yo prefer dupa paste..

Comment

Eu as vota pentru weekend-ul urmator (Mar30- Apr1) sau/si dupa Pasti - pt. ca weeekend-ul asta sint in Constanta (sau poate facem gratarul pe malul marii, ceea ce -ar fi o idee prea rea 8) )

@Delphi: cred ca sintem vecini de parc (Iride) am mai vazut deja vreo 2 Accord-uri si un Civic in parcare ...

Comment

@PAN: weekendul viitor o sa fie urat (chiar si la mare) , dar altfel sincer mi-ar place un gratar pe malul marii.

Da, suntem vecini. Inteleg ca sunt chiar mai multe decat am vazut eu.
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

@Delphi: ...sa inteleg ca ti-ai gasit vecinul de parc?.... :lol:
                    '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
                    ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
                    ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
                    CONVERSE pe http://www.frogs.ro

Comment

eu unu as prefera weekendul acesta deoarece weekendul urmator nu as putea veni si sincer as vrea sa vin la gratarul de primavara sa mai stau la o vorba cu nea bogdan si sa mai intoarcem acolo un mic o friptura ceva pe gratar ... )
                      Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"how to make it in zi undistry or life"

Comment

@Delphi: cred ca sintem vecini de parc (Iride) am mai vazut deja vreo 2 Accord-uri si un Civic in parcare ...
                        Domnilor, care va preumblati cu un Accord facelift albastru pe Dimitrie Pompei, zilnic? Il tot admir de ceva vreme si ma imbolnavesc, de fiecare data!
                        :lol:
                        2004 BMW 318i E46 facelift 2.0i 143CP
                        2007 Ford Fiesta 1.3i 70CP Comfort Verdigris [my wife's drive]

Comment

@Elikratos: Nu sunt eu, eu am un Civic negru mai vechiut (din '98). Poate PAN? In orice caz, creste numarul de Honde

@Mihai Ciubotaru: da, l-am gasit pe unul, dar tot nu stiu cine are un Civic nou negru, pe care uneori l-a parcat chiar langa al meu.

Comment

mmm, deci sa revenim la gratar :lol: :lol: :lol:, ramane ptr. cand? la mine nu conteaza perioada - important sa fie mancare, bere, prieteni si sa nu uit multe ACCORDURI :twisted:.
                            www.soundlightvideo.ro
                            www.slvservices.ro
                            EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
                            '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

Comment

Baieti, nu stiu daca ajung weekendul asta, si s-a anuntat si vreme nasoala. Urmatorul weekend sunt Floriile, pe urma vine Pastele.
                              Serios va sugerez sa o lasam dupa Pasti, deocamdata e foarte schimbatoare vremea si e mult prea din scurt anuntul...
                              Plus de asta, nu pot veni cu masina nici acum...caut niste gume de vara bune si nu stiu ce sa iau. (offtopic, don't mind me)

Comment

Working...
                              X