Topic nou deschis pentru dicutii depre intalniri la Craiova.
Topicul vechi nu mai este pentru ca: http://www.hondafan.ro/forum/announcement.php?f=116&a=7
Topicul vechi nu mai este pentru ca: http://www.hondafan.ro/forum/announcement.php?f=116&a=7



DJ XX MNC. flash si raspuns: salut si aici. deci obligatoriu trebuie intalnire

)
Comment