Intalnire HONDA CR-V - Aprilie 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mogosh
    replied
    Ce va mai invidiez !

Sa aveti pofta !

Leave a comment:

• ro861
    replied
    Interesant este ca s-a cristalizat un nucleu de participanti, doamne, unul si unul, ce mai! Hondari cerevisti adevarati!

Leave a comment:

• cerevelu
    replied
    O intalnire foarte placuta, cu discutii si tot felul de opinii si pareri si informatii de tot felul, fiecare secunda folosita la maxim.
    Atmosfera destinsa si o stare de local din Shanhai unde merg capitanii si vorbesc despre corabiile lor cu biele, ambreiaje si parbrize, rontzaind un sherpalau in sos de soya si manevrand artistic in pauzele de bucatarie, aplicatiile din ciololare...
    Frumos.
    Din motive care imi scapa, iar nu reusesc sa pun pozele aici, asa ca le vedeti pe serverul meu: www.fotografu.ro/crv

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Sigur ai dreptate, eu nu am de unde sa stiu, era doar o gluma vizavi de ce am tot vazut pe la stiri in ultiumul timp .

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Originally posted by Den1GRator View Post
    Doamne fereste de razboi, ca generalii nostrii is toti pe la DNA ) )
    Nu toti, doar cativa....stai linistit, avem o armata superba, mica, dar foarte eficace, 100% profesionisti, avem comandanti adevarati, caliti prin toate razboaiele din lume, nu e nicio gluma !!!

Leave a comment:

• Adam Smithee
    replied
    Chiar daca nu m-am inscris din timp, cred ca ajung si eu azi... oi gasi vreun loc, eventual la (sau pe) peluza

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Doamne fereste de razboi, ca generalii nostrii is toti pe la DNA ) )

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Tu ai un ceas mayas, de-ala cu pietre...si-o sa-ti mai trimit e-mail-uri cu Bucurestiul de-altadata, cu batrani morocanosi etc, chiar daca intram in razboi...mie atunci incepe sa-mi placa, deformatie profesionala !!

Leave a comment:

• FLORIN CRISTEA
    replied
    Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
    Poimaine seara !!..nu maine....papusica mica, sexoasa si nerabdatoare !!
    Tu te-ai uitat "papusica mica si sexoasa"...la ce ora am scris eu postul....?????...21:21...deci era data de 18..la mine asa se schimba data..si ziua.....nu la 00:00 ci la 21:00....deci era data de 18.04.2013...am zis foarte bine.
    Si daca imi mai trimiti 300 de mii de miliarde de eamiluri cu fel de fel ...sa stii ca ti-o fac de o sa ma tii minte toata viata.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Ce dezmat va fi Imi pare rau ca nu pot veni

Asta e descrierea perfecta a lui Florin

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Poimaine seara !!..nu maine....papusica mica, sexoasa si nerabdatoare !!

Leave a comment:

• FLORIN CRISTEA
    replied
    Vodca nu-i specialitatea mea....rose da...abia astept maine seara...broastele...cartofii ....rose-ul de rigoare...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Leave a comment:

• ro861
    replied
    CR-V uri este, da' votca este?

Leave a comment:

• chipson78
    replied
    trebuie like si pentru postul asta?

Leave a comment:

• FLORIN CRISTEA
    replied
    Yessss....rezolvat....vineri...18:30....DIN FU.....nenea ala ma stie dupa voce.. ..sau dupa nr de mobil....."Rezervam'..da numa sa aveti ...CRV-uri...."

Sent from my iPhone4 Vtec using Tapatalk

Leave a comment:

Working...
X